2008 eylülünde meleklerini kollarina alacak annişler

:Saruboceq:amiiin....sen dinlen bakalım...sıcak duş alma ama...ılık olsun su....a.s.

Slm.kızlar nasılsınız bakıyorum sayfamız çok durgunlaşmış galiba bebişlerin eksikleriyle ilgileniyo herkesler neyse zaten az bi zaman kaldı şu sıcaklardanda bayılmak üzereyim,bende gittim kendime gecelik pijama filan aldım,gecelik normal önden düğmeli ama pijama emzirme pijamasıymış adam zorla sattı çok kaliteli geldi ama fiyatı 50 lira acaba kazıklandımmı diye şüphe düştü bu seferde normal değilmi fiyatı kızlar,yarında kısmetse dolabımız gelecek bakalım oğluşumun eşyalarını yerleştirip yatağını odamıza taşıcaz artık,gün geçtikçe içimi bi telaş kaplıyo ama bian öncede zamanın geçmesini istiyorum inşallah yavrularımız sağlıklı doğsunlar

canım marka ve kalitelere göre değişiyor..benim aldıklaır da 45 civarındaydı..normal bence...güle güle giy inşallah...

Kimseler yok canım sanırım galiba sıcaklardan herkes yatıyo bende çok yorgunum valla ara sıra bakıyorum işte biraz serinleseydi çok iyi olucaktı hiç halim yok hiiççç(

slm hamişler ben deldim................,,
işlerim vardı ütü yaptım biraz pc yi açmadım şimdi kk ya daldım.......
nası gidiyor..............
bebişler tekmeliyormu.benim oğluşlar kahvaltıdan sonra tekmeliyorlar sanırım karınları doyuyor ondan mutlu oluyor yerlerinde durmuyorlar..........

slm canım bende aşılamayla hamile kaldım aşılama olunca 70 kıloydum şimdi 90 kılo oldum 20 kılo aldım bakalım doğuma kadar kaç olacağım.......
ama karnım büyük benim öne doğru top erkek olduğundan sanırım kaydirigubbakcemile3

slm kızlar ben geldım sıteye yıne gırılmıyor 1 saattır..bır bozukluk var yıne sanırım...
deryacım buyuk ıhtımalle ben sezeryan dusunuyorum onun ıcın kısmet olursa 9 eylul yada 15 eylul olucak..ondan 50 gun saymıyorum canım...

kızlar selam,İyi akşmlaarrr

Ayy ne güzel gülümsemeler gelmiş insanın hepsini kullanası geliyor..

kaydirigubbakcemilehihoyyytkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3

slm kızlarrr ben bugun kendimi tutamadım kızıma bez aldımm tutamıorum kendimiii ,))) acaba erkenmii

iyidir gulancım galiba kimse yok benden başka sadece sıcaklardan fenelık geçirmek üzereyim artık,umarım sende iyisindir,artık pek fazla kişi takılmıyo buraya nedense

iyi akşamlar herkese..
nasılsınız arkadaşlar ? siteye girerken sorun yaşıyorum çok yavaş sizlerde de öyle mi ?
gülşah canım görüşemiyoruz ne zamandır nasılsın ? mesajına cevap yazdım ama sana yollayamadan site bozuldu yine..bende mi sadece sorun acaba yahu ?

hepsini aynı numara almadını zdimi?kaç tane gider kaç kilo olacak bebekler????

yok canım yenı dogan sadece bır paket aldık onun dısında hepsını farklı farklı aldık...
5 kg dan fazla olmayacagını dusunerek 1 paket 2-5 kg aldık...dahada almayı dusunuyoruz cunku dogum yapan arkadaslarım cok rahat ettıklerını soyluyorlar...

zaten hastaneye götürmek için gerekli...iyi yapmışsın...en küçüğünü alsaydın..

prima nın yeni doganının 1 no lusunu aldımm en miniki oyduu ay cok sevimliii yaaa
yanii bebek bezi gorunce sevinceim aklıma gelmezdii :dance:

yok canım sorun sadece sende değil.bu gün çok ağır çalışıyordu site.

kıslaaaarrr iiii akşamlarrrrr!!!!!!
nasılsınız bakiiimmmmm??
çoook sıcak off çok bunalıyorummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…