2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

mommycım sanırım gerçekten dedigin gibi birşeyleri taktım herhaldee gece boyunca sabaha kadar rüyaa hatta kalktıktan sonra bir daha yatttım rüyalara devam ammada çok rüya görüyorum. evt eger pazar günü olsaydı yanmıştımm çünkü pazartesi günü nöbet günümm ve 8 saat ders felaket olurdu.

sabah aylinle yazışmıştıkk onun yazıları nereye gitmişş anlamadımm sitede bir sorunmu var arkadaşlar.sanırım karıştırdım arkadaşlarr.birde bende unutkanlıkta oluyor arkadaşlar sizlerde de varmı.

Asliii branşın ne canım?Lisede misin?
Ben ingilizce öğretmeniyim...Okul o kadar değilde
erken kalkmak çok zorluyor beni.İlk bebeğin mi olcak??

gap ten aldım cnm ben kızımın giysilerini indirim var

Asliii branşın ne canım?Lisede misin?
Ben ingilizce öğretmeniyim...Okul o kadar değilde
erken kalkmak çok zorluyor beni.İlk bebeğin mi olcak??
mommycim ben ilkögretimdeyim branşım müzik dedigin gibi okulda fazla yormuyorum kendimi nöbetler biraz zor oluyor birde sabah kalkmak zor oluyor 6 da kalkıyorum kahvaltı yapıp evden anca çıkıyorumm.evt ilk bebegim sizin.
gap ten aldım cnm ben kızımın giysilerini indirim var
müjdecim gap dedigin yer nerde.

bagdat caddesinde var canım magazası birde umraniye ikea nın yanında meydan alış veriş merkezinde var bide istinye park ta cnm

bagdat caddesinde var canım magazası birde umraniye ikea nın yanında meydan alış veriş merkezinde var bide istinye park ta cnm

tşkler müjdecimm anadolu yakasındaymış magazaları sevindim. biz daha başlamadık alışverişe bana biraz erken geliyor ama bilmiyorum artık ne zaman başlarız.

tşkler müjdecimm anadolu yakasındaymış magazaları sevindim. biz daha başlamadık alışverişe bana biraz erken geliyor ama bilmiyorum artık ne zaman başlarız.

ya aslında erken tabi .)))) ama dayanamıyorum benn herseyi alasım geliyoo :dance:

ariazoni arkadaşımm bende 17 haftalıgım bende hiçbirşey almadım ama bugünn burdaki yazıları okudukça birşeyler alasım geldii bende çok heyecanlıyım birde benim ilk bebişim.birde hamiş listesini siz yapmışsınız sanırım ben yokum benide eklermisin bebişimin cinsiyeti erkek.

merhaba kızlar bende grip olmuşum çok kötü ya birden ateş basıyo ilaçta kullanamıyosun tabi 17 haftalık olanların yazdıklarını okuyorumda alış veriş için erken diyolar ben 14 haftalığım oooooooo bize daha çok var ne zaman bişeyler alıcaz çok şeker kıyafetler var benim ikinci ama insan herşeyi yeniden alası geliyo

sweet curse........... 1 Eylül................Cinsiyet
asliiii......................2 Eylül.................ERKEK
Güldenm.................3 Eylül................Cinsiyet
eylül_annesi............10 Eylül..............Cinsiyet
Bebeğim.................11 Eylül..............Cinsiyet
Yeniyaşam..............12 Eylül..............Cinsiyet
Bires..................... 13 Eylül.............. KIZ
müjdes...................13 Eylül...............KIZ
Delikız....................14 Eylül..............ERKEK
Kumralim................15 Eylül..............Cinsiyet
Sel-inn....................15 Eylül..............Cinsiyet
Mommy...................17 Eylül.............Cinsiyet
Bride..................... 19 Eylül..............Cinsiyet
6128......................19 Eylül..............Cinsiyet
Ariazoni...................19 Eylül..............ERKEK
cüvcüv.....................20 Eylül..............Cinsiyet
Öznur83..................20 Eylül............... KIZ
hilarya.................... 21 Eylül..............Cinsiyet
Minikanniş..............21 Eylül..............Cinsiyet
Wiski.....................21 Eylül..............Cinsiyet
İzmirgüzeli22...........22 Eylül..............Cinsiyet
Frekans...................23 Eylül..............Cinsiyet
İletişim....................23 Eylül..............Cinsiyet
gamzeli26................23 Eylül..............Cinsiyet
ayşe&serkan...........24 Eylül..............Cinsiyet
Siyah-beyaz............24 Eylül..............Cinsiyet
Gundogdus............. 24 Eylül..............Cinsiyet
alin.........................24 Eylül...............Cinsiyet
Hetcik83.................24 Eylül...............Cinsiyet
Papatyam............... 25 Eylül..............Cinsiyet
Anessa....................26 Eylül..............Cinsiyet
Dream81................ 27 Eylül..............Cinsiyet
Selin jülyen.............27 Eylül..............Cinsiyet
Kıvılcımm................27 Eylül...............Cinsiyet
Angelay................. 28 Eylül..............Cinsiyet
Amonra..................28 Eylül..............Cinsiyet
Sebek................... 29 Eylül.............. KIZ
Mehtapelif.............. 30 Eylül..............Cinsiyet

mujde merhaba canım
Bugün bende bağdat caddesindeki bebiş mağazalarını turladım..
Gap a da baktım.. Ama oranın yeni doğan kalıpları çok küçük.. 43 cm e kadar.Ordan 0-3 aylık alsak ancak bizim bebişlere olcak.. Çünkü yeni doğan bebişler 50 cm civarı oluyor gibi. Ordaki 0-3 aylıklar 53cm e kadar giydirilebiliyormuş..
Mothercare mağazasında da çok güzel ve indirimli ürünler vardı.. Ben mothercare deki indirimi daha uygun buldum.. Uzun kollu 3 body i 11.90ytl ye aldım mesela...
Resmini de ekliyorum bodylerin.

Son düzenleme:

Geçmiş olsun canım.. Bol bol C vitamini almaya özen göstersen iyi gelir belki..

Alışveriş beni de şimdiden cezbediyor... Daha 14 haftalığız ama birçok şey aldık.. Özellikle ünisex renk ve modelleri tercih ediyorum insan almadan duramıyor.. Bir de cinsiyetimiz belli olsa daha net alışveriş yapabileceğiz..
:teytey::dance:
Sen tecrübeli annesin ne güzel..a.s.. Burda çoğumuzun ilk bebişi galiba..

hilaryaa canım çok güzelmiş aldıklarınn allah bebişine güle güle giydirmeyi nasip etsin.

hilaryaa canım çok güzelmiş aldıklarınn allah bebişine güle güle giydirmeyi nasip etsin.

Saol canım.. Allah daha güzellerini sizlerin bebişlerine nasip etsin inşallahh
Sağlıkla gelsinlerr de başka dileğimiz yok zaten bizlerin.. a.s.

Slm.kızlar bugün bende bebişim için ilk siftahı yaptım valla napiim dayanamadım inşallah uğurlu gelir,Allah ım hayırlısıyla giydirmeyi nasip etsin.Bende bi zıbın takım aldım,bide tulum takım aldım biri sarı biride yeşil,0-3aylık diyor herhalde ilk etapta olur,çok güzeller ya insan dayanamıyo işte,ah bide üzerlerinde görsek ne mutlu oluruz herhalde

Hem çok güzel hem çok uygun canım güle güle giydirirsin inşallah.

ama ama ben kasım annesi olucam inşallah..Uğrayayım bi dedim.Nasıl gidiyor kızlar?
Tecrübeli olarak bana önerceğiniz bişeyler vardır mutlaka.Mesela bulantılar başladı benim .:uhm:

PAPATYAM NAsılsın canımmmm?Bebiş nasıl?Özledik sizi geldik bak a.s.

Hayırlı olsun canım.

Bende bi arkadaşımın bebeğine mont tarzı bişey almıştım.Götürene kadar bebek kocaman olmuş :)) Hızlı büyüyolarmış meğer:)
Ben de onu beğenmiştim ve dedim bunu kimseye götürmeyeyeim,kendime saklayayım diye.İyi de yapmışım.Şükür hamile kaldım.
Hepimize hayırlı doğumlar nasip olsun inş.

Kızlar ne güzel İstanbulda oturanlar çok şanslı,en iyi markaları çok ucuza bulabiliyorsunuz...burda bahsettiğiniz markalar yok bile,adana da var bazıları orda da indirimde yağmalanıyor resmen,bişey bulamıyoruz,ya çok para verecez iyi bişeyler olsun diye ya da ne bulursak piyasada onu alacaz...

Hayırlı olsun canım daha önce senin yazılarını görüyordum bende,sende aramıza hoşgeldin güzelim,inşallah Allah hepimize bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin.Belki almakta biraz acele ettim ama napiim işte belki dedim uğur getirir,zaten renkleride her iki cinsinde giyebileceği renkler sarıyla,yeşil,sende çok saol inşallah mutluluklarımızı herzaman burda birbirimize müjdeleriz,sende umarım iyi günlerde giydirirsin bebişine canım tekrar hayırlı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…