2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Canım ya bendede aynı durum var burda öyle çok kaliteli şeyler yok ama bugün benim aldıklarımda idare eder işte napalım bizde elimizdekilerle yetinicez heralde,bende bugün bi zıbınla tuluma 25lira verdim,küçük yerlerde bulmak çok zor ama bebişlerimiz iyi olsunda biz elimizden gelenin en iyisini alırız zaten:teytey:

Kızlar karnınız çıktımı ne kadar belirginleşti?Benim sabahları neredeyse eskisi gibi dümdüz.Birşeyler yiyince pantolonumun fermuarını kapatamıyorum o kadar.Hıı bide maalesef 5 kilo aldım şimdiden pek bişeyde yediğimde söylenemez.Göğüslerimle kalçam büyüdü biraz,belimde eskisi kadar ince değil.

canım bende 0-3 aylık aldım ama yenidoğanda aldım cunku ne hikmetse bizim ailede bebekler biraz minik doguyo gerci benimkide oyle olcak anlamına gelmez ama haklısın orda ebatlar kucuk..ben daha mothercare e bakmadım indirimdemi diye merak ediyordum neyse pazartesi bakarım bende artık cok sağol canımm...bu arada cok guzelmiş aldıkların Allah mutlulukla sağlıkla giydirmeni nasip etsin bebişine

cnm internetten alabilirsin sende..benim bi tanıdıgımda baya uzak bi sehirde sipariş veriyo gelio hemen

Bende düğmeleri açık giyiyorum ama nisan başı gibi giderim hamilelik bakmaya.Karnım çıksın öyle giderim diyordum ama pek sağlıklı değil düğmeleri açık giymek nede olsa sıkıştırıyor,doğru söylüyorsun

yaa 0-3 aylık demek yeni doğan demek değil mi zaten???
Ben hep 0-3 aylık tulumlar aldım..Onlar olmaz mı şimdii??

Ayrıca bir hastane çıkışı seti alacak mısınız kızlar?

yok degil cnmm eger mother care de baktıysan once tiny baby , new born, sora 0-3 aylık var hani kilosuna gore alıosun cnm sonucta.minik kilolu bebekler icin fln da var..senin bebeginin kilosuyla alakalı ama ilk basta kucukte dogsalar sonra hemen kilolanıyolarr

Benim karında sabahları fazla olmuyor ama bişeyler yemeye başladıktan hemen sonra şişiyor,daha hamile kıyafetleri almadım bende senin gibi pantolonun düğmesini açarak giyiyorum ama çok rahatsız etmeye başladı,nisan başında falan alırım herhalde.Bende şimdiden 6kilo aldım napıcam bilmiyorum.Yemek yesem bile yarım saat sonra karnım acıkıyo,sizdede aynı sorun varmı kızlar,hele sabaha karşı acaip bi acıkma oluyo eskiden kalkıp yeme alışkanlığım yoktu ama şimdi bişey yemeden duramıyorum.Galiba ileriki dönemlerde yürüyen bi fil gibi olucam oofff ooofff:çok üzgünüm:

mavilii sen ne diyosun ben hamile pantolunu giymeye başladım bilee
aslında önceden bana biraz bol olan pantolonlarım hala oluyordu ben de senin gibi sadeece düğmelerini açarak giyebiliyordum ama doktorum sıkıştırma dedi,bol şeyler giyin diye uyardı,süper rahatmış şu hamile pantolanları,belleri penye olanlardan aldım 2 tane,tavsiye ederim...

mavili dedigin gibi sabahları benimde karnım dümdüz ama yemekten sonraa herşey degişiyorr gerginlik başlıyorr.bende hamile pantolonunu giymeye başlayalı nerdeyse bir ay oluyor.

mommycim dedigin gibi çok rahat hamile pantalonu ama en rahatı elbise.

yaa kızlarr valla sizlerin yazdıklarınızı okudukça gidip bebişe alışveriş yapasım geliyor zaten kendimi zor tutuyorum. başlarsam kendimi durduramıyacagım diye.dogum yapan arkadaşım 2 tane hastane çıkışı almıştı diye hatırlıyorum birini dogar dogmaz giydirdiler birinide hastaneden çıkarken giydirmişlerdi o yüzden bende öyle yaparım.

kızlar ben 12. haftadayım.ve hç kilo almadım. doktorum her gördüğünde ne güzel ya hiç almadın diyor..benim de karnım akşamları biraz şişiyor.sabahları dümdüz.ama pantolonlarımın düğmelrini açıyorm genelde..dün doktorda cinsiyetini ben farkettim pipisi vardı )) ama doktor yine de kesin birşey söylemem dedi.içime erkek gibi doğuyor zaten.. aman hayırlısı olsun da önemli olan o..

mommycim 0-28 günlük yeni doğan olarak adlandırılyor.yani bilimsel olarak.ben sağlık bilgisi derslerine giriyorm.gebelik ve bebeklik konularını anlatıyrom. oradan bilyorum.
ancak alışverişlerde yeni doğan kaç aya kadar geçiyor onu bilmiyorm..

cnaım bugun ne kadarlık oldunuz merak ettim kilo çok almışsın ben bugun 13+5 günlügüm ama bu zaman kadar aldıgım kilo 3 kilooo:çok üzgünüm:

Günaydinlarrrrrr Hamişlerr Nasilsinizz Bakalim.. Ben Son 4 Gündürr Bulanti Ve Kusma Yaşiyomm çok Fecii Yaa Bişey Yiyemiyomm...
Hamiş Kiyafet Almaya Gidecez Bu Akşam Eşimle Bende De Ayni Sorun Var Bende Düğmeleri Kapatamiyom.. Umarimm Bulurum Akşama Bi Kaç Güzel şey...

Arkadaşlar herkese günaydın cuma günü hastaneye gittim ikili tarama testim vardı kan tahlillerim normal çıktı bebekte çok iyimiş 3 gün önceden gidiyor dedi doktorumuz ama bana sadece ultrason çıktısı verdiler onun üzerinde birkaç tane rakam yazıyor onlardan hangisi ense kalınlığı hangisi burun kemiği bilmiyorum ya aslında çıktı vermesi gerekmiyormuydu kafama takıldı.Birde üçlü taram testinde yine ultrasona giriyormuyuz merak ettim yardımcı olursanız sevinirim

Günaydın arkadaşlar
Amonra üçlü tarama testinde ense kalınlığı bir ölçüm yok bildiğim kadarıyla
ama ultrasonda cinsiyetlerini öğreneceğiz inşAllah :))

Canım bence zaten önemli olan aldığımız ürünlerin dikişleri düzgün olsun..Bebişimizi rahatsız etmesin.. yoksa markaya çok para verme taraftarı değilim.. Çevremde gördüğüm kadarıyla da bebişler ilk zamanlarda ya 2 ya 3 kere giyebiliyor aldıklarımızı... O yüzden eskiler çocuğun giydiği haram yediği helal demişler. a.s
bir iki kere giyeceği eşyaya da dünyalar kadar para vermeyelim bence.. ben o yüzden indirimini yakalarsam böyle ancak alırım o mağazalardan ürün..Ben pazardan da aldım birkaç body.. penyeleri ve dikişleri güzeldi.. En önemlisi bebişlerimiz sağlıklı olsun da gerisi boş..
:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…