2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Çok saol canım.. Daha güzel ciciler senin bebişinini olsun inşallahh a.s.
Ben artık bu haftada çok rahatım.Bulantılarımda bitti Allah a şükür.. Ama göz açıp kapayıncaya kadar geçmiş gibi geliyor şimdi.. Sanki ben yaşamamışım bulantıları halsizliği gibi...
Alah sağlıklı bebişler nasip etsin hepimize...

Benimde aynı canım sabahları dümdüz.. Ama yemek yiyince kapanmıyor pantolon..:teytey:
Bende daha kilo değişikliği yok.. 62 ile hamile kalmıştım şimdi 60 ım.. Ama bel çevrem ve göğüs çevrem genişledi sadece..

Ben de normal pantolonlarımı bıraktım.. Eşofmana geçtim.. Hem daha rahat ediyorum.. Tavsiye ederim..

yaa 0-3 aylık demek yeni doğan demek değil mi zaten???
Ben hep 0-3 aylık tulumlar aldım..Onlar olmaz mı şimdii??

Ayrıca bir hastane çıkışı seti alacak mısınız kızlar?

yok canım bizim dediklerimiz Gap markası için geçerli olan..

Diğer firmalarda 0-3 aylık yeni doğan demek.. Ama tecrübeli anneler 0-3 aylık olanları çok fazla stoklamayın diyorlar... Ben artık 3-6 aylık alacağım.. 7 tane body miz oldu 0-3 aylık.. Daha cinsiyetimiz bile belli değil ama ben fazla aceleciyim galiba.. :roflol:
Bir de ben de eşim de uzun boylu iriyiz.. Bizim bebiş de inşallah bizim gibi olursa 3-6 aylıkları daha uzun süre kullanabilirim diye düşünüyorum.. ilk birkaç zaman bol gelirler ama zaten ilk zamanalr battaniyesiz olmuyorlar..palyaçom olur bebişim de benim. :teytey:
Hastane çıkşını bende 2 tane alırım diye düşünüyorum.. Ama bir onun için acele etmiyorum..Diğer herşeyde çok aceleciyim.. yerimseniben
Allah yeter ki sağlık versin bebişlerimize ve bizlere... Gerisi boş.

Valla Ben çalisiyom Evde Olsam Neyse Ama Işe Gelirken Mecbur Kaliyomm ...
Yaa Kizlar Benim Karsi Komsum Var Ayse Adi Dün Ona Gittim Oturmaya Daha 18 Yasinda 8 Aylik Evlii Veeeeee Hamileymişş 1 Aylikk Hiç Beklemiyorlarmişş Hemde Korundukari Hallde Olmuşşş :) Allah Işte ...... Kimsesi Yok Burda Cani çok Sikiliyoo Bana Gel Falan Diyoo çok Iyi Bir Insan Bakalimm Oda Izne Ayrilmami Bekliyoo :)))))))))

Gördmmmm Canimmm çok Güzeller Güle Güle Giydir Canimmmm Ayyyyy Son 1 Hafta Kizlar Nisan Ilk Haftasii Dr Gidecezz.... Bebeğimi çok özledimm (( Bakalimm Cinsiyetii Ne Olcakk..

işte burda canımm ...................................

Gördmmmm Canimmm çok Güzeller Güle Güle Giydir Canimmmm Ayyyyy Son 1 Hafta Kizlar Nisan Ilk Haftasii Dr Gidecezz.... Bebeğimi çok özledimm (( Bakalimm Cinsiyetii Ne Olcakk..

Bende haftaya gideceğim doktora... Bakalım belli olmazsa da ben unisex renkler aldım.. Biraz daha böyle devam ederim.. :dance:
Cinsiyeti belli olunca da ona göre birkaç şey daha eklerim cicilerimize..

Allah sağlıkla cicileri giymemizi nasip etsin inşalahh

Bu yaz modası da aynı hamile kıyafetleri gibi.. elbiseler göğüs altından bollaşıyor.. üstler de tunik gibi.. çok şık şeyler var.. illa hamile kıyafeti satan mağazalara bağımlı kalmayacağız gibi...
:teytey:

günaydın hamişllllllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeer demek pantolonlarınızı giyebiliyosunuz ooooo ben çoktan hamile pantolonuna geçtim yahuuu hiç kilo almadım ama bunlar çok rahat oluyor tavsiye ederim altı aynı dar pantolon gibi üstü da lastikli deneyin yaniiiii

evet hilarya haklısın her yerde hamişlere de uyacak bol modeller var
ayrıca ben beli lastikli pantolonumu da oxxo dan aldım hamile pantolonunun yarı fiyatı hem de
tavsiye ederim çok rahat bol paça..

evet kızlaar lcw de de var lastikli spor pantolonlar kot olanları da var bir bakın derim hafta sonları için falan iyi oluyor

hilaryaaaaaaaaa bu hafta doktora gidicem listeye cinsiyetini öğrendim yazar mısın diyeceğim günü bekliyorum çok sabırsızlanıyorum bir de bu sabah çok kemiklerim ağrıyordu dün gece de midem bulandı dedim ki tek sen değilsin kızlar da neler yaşıyor deyip teselli ettim kendimi hala midesi bulanan var mı kızlar yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ben Varimmmmmmmmmmm Son 4 Gündürrr Vee Kusuyorumm Ne Yesemm Geriiiiiiiiiiii çikariyommm çok Kötüyümmmmmmmm.. Ama Gerçi Bende Guatir Var Dr Olmasi Normal Dedi...

Canımm bende hayırlısıyla cinsiyetini öğrendiğin gün listeyi bir renkle daha renklendiricem.. :teytey::dance:

Benimde arada bulantım oluyor.Ama farkettim ki.. Yemek saatlerim düzensiz olduğunda oluyor... Mesela kahvaltımın saatini kaçırayım hemen başlıyor bulantım..

Günaydın arkadaşlar benim gribim bugün iyice arttı.Bebeğimde etkileniyordur diye kendi kendimi yiyorum.Öksürüyorum,Kötüyüm anlayacağınız.Hep ağlıyorum.Çok korkuyorum.Nerden yakalandım ben bu illete??Sizinle birlikte bebek kıyafeti alma planları yapabilmeyi çok isterdim fakat hiç sanmıyorum.Umarım iyidir.Oda etkilenmiyordur...

yaaa kzılarrr benim ögrenmeme daha çokkkk yaaaaaa meraktan ama duramıyorummmm senağlamanisanın 10 da gidicem ögrenmeyeee bebegimi görmeye ben bebegimi çok özledimmmmmsenağlamasenağlama:

Bride Canim Korkma Dr Konuşş Bakalim Ne Diyecekk Sen Bol Bol Prtakal Mandalina Falan Yee Ayaklarini Sicak Tut Allahin Izniyle Geçer.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…