2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Allah yardımcın olsun tatlım ben inanıyorum hiçbişey çıkmayacak inşallah,dualarım seninle,içini ferah tutki herşeyde iyi olsun

Yatak Ilerde Tek Kişilik Oluyooo Beyaz Sade Tercihim En Azindan Epey Kullanirr Sade Olunca Daha Iyii Büyüdükçe çocuksuu Gelmesin Diye Sade Istiyomm

Canim Hayirlisi Ile Bişeycikk Olmazz Rahat Ol Sen Bol Bol Beslenn Iyi Bak Bebeğine Gerisini Düşünmee

Canım benim desteğiniz için teşekkürler...
Bu site olmasa ne yaparmışım bilmiyorum zman nasıl geçiyor anlamıyorum hiç...
Zor bir durum ama ne yapalım,konuşuyorum hep bebeğimle baba gelecek diye anlatıyorum ona...Ben zaten çok etkileniyorum ama o da benim stresimden etkilenmesin diye düşünmemeye çalışıyorum....Sizler de kendinize iyi bakın...a.s.
Allahım bizlere,hayırlı,sağlıklı,uzun ömürlü,boncuk gözlü,nur yüzlü bebekler nasip etsin...

6128 inşallah temiz çıkar bundan sonraki testlerin canım
o değerler sadece ihtimal...Sen kendini üzme,sterse sokma sakın...
Allahın izniyle bişeycik olmaz..

Seren Yokk Iyi Değilimm Sizde Olmasaniz Vakit Geçmiyooo Ne Yapamm...... Iş Güç Bitti Başimi Masaya Koyu Veriyom Bazenn Uykumm Geliyoooo

6128 inşallah temiz çıkar bundan sonraki testlerin canım
o değerler sadece ihtimal...Sen kendini üzme,sterse sokma sakın...
Allahın izniyle bişeycik olmaz..

inşallah canım saolun gerçekten o kadar iyi geldiki iyiki varsınız

6128 cnm neler duyuyoruz drun %99.90 down sendromlu olacak dediği bir bebek varmış eşimin arkadaşının oğlu (şu anda 10 yaşında) ve inanılmaz zeki onda birşey çıkmamış seninkinde hiçbirşey çıkmayacak ama elinden geldiği imkanlarla baktır tabi araştır ama üzülmek yok bebişin çok iyi göreceksin bak. burdan hep beraber sevineceğiz ::))

Kızlar bana doktorum 2li test yaptı ve 3lüye gerek olmadığını,yapmicağını söyledi ama
Ben dün internette araştırırken gördüm Serum alfa fetoproteindiye bir test varmış,16-20. haftalar arası yapılıyormuş...

Stede diyorki:Eğere 2li test yapılmış ve 3lü yapılmayacaksa bu testin 16.-20. haftalar arası yapılması gerekir diyor.Benim doktorumla randevum 20. haftanın sonunda,yani bana bu testten de hiç söz etmedi...Doktorum çok yoğun sizce atlamış olabilir mi yoksa ona güvenmeli miyim???

KIZLAR NASILL BAKALIMM YARIN AKŞAM YADA PAZAR GÜNÜ BUNDAN ALACAM BEBEİŞİME EŞİMİN İNDİRİM KUPONU VARMIŞŞ ONUNLA..
YADA ZIBIN TULUM FALAN MI ALSAM...

2li yaptırıpta 3lü yaptırmicak olan var mı???
Ben başka bir doktora daha mı sorsam??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…