2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ayşe bencede izin al.. bünyeni daha fazla zorlama.. Eve gidip dinlen.. Hatta mümkünse bu durumdan doktorunu da haberdar et..
Allah nazarlardan korusun bizleri ve bebişlerimizi :nazar:

Bence En Güzeli Normal Arkadaşlar......... Allah Izin Ederse Ben Normal Istiyom..
Bu Arada Ben ölüyommm Galibaa Başim çatliyo Sürekli Kusuyomm (işyerindeyim)
Tansiyonum Düştü Rengim Sarardi Kasik Ve Karin Agrim Var. Ateşim çikti Elim Ayagim Buz Gibi.

cnm hemen izin al ve tansiyonunuda muhakkak ölçtür imkanın varsa sık aralıklarla .kendine ve bebişe dikkat et sanırım dinlenmen gerekli. drunu da bir ara neler yapman gerektiğini öğren cnm

a.s.Kizlar Doğum Için Hiç Korkmayin Benimde Ilk Doğumumdan önce öyle şeyler Anlattilarki Ben Doğum Yaptim Hala Birşeyler Olacak Diye Bekledim Bazi şeyleri çok Abartiyorlara.s.

YAKLAŞIK 2 GÜNDÜR YAZDIKLARIMI gelmedi dün ikili test sonucumu aldım çok endişeliydim ense kalınlığı kızımın 2,05 mm di çok şükür bişi çıkmadı benim moralim yüksek tutan tüm herkse teşekkürler iyi ki varsınız KIZLARRRR...isme gelince ben EYLÜL koyacağım eşimle EYLÜL de tanıştık ve hep dua ettim kızım olursa EYLÜL' e denk gelsin diye allah gönlüme göre verdi çok mutluyum kızlar :)))

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Son düzenleme:
a.s.Kizlar Doğum Için Hiç Korkmayin Benimde Ilk Doğumumdan önce öyle şeyler Anlattilarki Ben Doğum Yaptim Hala Birşeyler Olacak Diye Bekledim Bazi şeyleri çok Abartiyorlara.s.

BENCEDE VALLA ABARTIYO KIMISI BEN ILK KEZ DOGURUCAM VE NORMAL DOGUM İSTİYORUM HİÇTE KORKMUYORUM ANNEME SORDUM ANNEM SADECE ADET SANCISI GIBI SANCI GELIYOR DEDI ALT TARAF ALLAH TARAFINDAN UYUSUYOR ORASI ACIMIYOR BILE DEDI SADECE SANCI VAR DEDI BEN SANCILARA ALISKINIM VALLA EVLENMEDEN ONCE COK ADET SANCISI CEKERDIM HASTANELIK OLURDUM EGER OLEYSE BENIM ICIN HİİİİÇ SORUN YOK ALLAH YARDIM ETSIN YETER BANAa.s.

Bişey Olmaz Canimm Sakinan Seye Nazar Değerr.. Maşallahh Nazar Değmesin Deyinn Yeterr Allahimm Korur Meleğimii

Ee Nasill Yavrum Benimm Utangaçç Demi Ama Kiz A Benzetiyorlar Yaa Bakalimm Allahim Sağlik Versinde Fark Etmez.

YAKLAŞIK 2 GÜNDÜR YAZDIKLARIMI gelmedi dün ikili test sonucumu aldım çok endişeliydim ense kalınlığı kızımın 2,05 mm di çok şükür bişi çıkmadı benim moralim yüksek tutan tüm herkse teşekkürler iyi ki varsınız KIZLARRRR...isme gelince ben EYLÜL koyacağım eşimle EYLÜL de tanıştık ve hep dua ettim kızım olursa EYLÜL' e denk gelsin diye allah gönlüme göre verdi çok mutluyum kızlar :)))

seçtiğin isim çok güseeel ben de eylül koyacaktım ama naz daha ağır basıyor ..maşallah maşallah diyelim:nazar:

arkadaşlarr drunuz çatlak kremi verdimi benim drum banol krem verdi ama genelde pregnacare öneriyor arkadaşlarım bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olabilirmi acaba :))

Bişey Olmaz Canimm Sakinan Seye Nazar Değerr.. Maşallahh Nazar Değmesin Deyinn Yeterr Allahimm Korur Meleğimii

Ee Nasill Yavrum Benimm Utangaçç Demi Ama Kiz A Benzetiyorlar Yaa Bakalimm Allahim Sağlik Versinde Fark Etmez.

:nazar::nazar::nazar:AMAN AMAN ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN CNM RABBİM KORUSUN SENIN BEBİŞİNİ İÇİNDE BİZİMKİNİDE İNŞALLAHHH:nazar::nazar::nazar::nazar:

VALLA BEN PEK BENZETEMEDIM NE KIZA NE ERKEGE:smiley-cool: ALLAH GONLUNE GORE VERSIN CNM:nazar:a.s.

arkadaşlarr drunuz çatlak kremi verdimi benim drum banol krem verdi ama genelde pregnacare öneriyor arkadaşlarım bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olabilirmi acaba :))

cnm doktorumda bu tarz ısımler solemıstı bana ama ben badem yagı veya bebe yagı kullansam olurmu dedım tabıkıde dedı
badem yagı kıllanma yapıyor o yuzdne onu surmuyorum
dalin'in bir bebe yagı var ole yag gıbı dgl jel bıcımınde onu tavsıye ederım coook ii denedım ve cok yararını gordum gercı benım karnımda hıc castlak yok suan bacagımın yanında azcık cıkmıstı surunce gectı artı boooool boool su ıcın suyunda faydası coka.s.

urun assagıda cnm tıkla,

kızlar pazartesi için bu 2inci düzey ultrasyonda çok iyi dr. olan Prof.Dr. Atıl YÜKSEL den çok zor randevu aldık. Tahlilleri gösterecez inşallah bişey çıkmaz kızlar bana çooook dua edin inanın buna ihtiyacım var

kızlar pazartesi için bu 2inci düzey ultrasyonda çok iyi dr. olan Prof.Dr. Atıl YÜKSEL den çok zor randevu aldık. Tahlilleri gösterecez inşallah bişey çıkmaz kızlar bana çooook dua edin inanın buna ihtiyacım var

BÜTÜN DUALARIMIZ SENİNLE HİÇ MERAK ETMEEEEEEEE ALLAHIN İZNİYLE BİŞEYCİK YOK

X