2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Kızlar bu arada siz beraber olmuyorsunuz artık değil mi? Bebeğe artık zararlı mı? bi arkadaş da son zamana kadar oldu bizde dedi. Normal doğum için iyi dedi. Eşimi de ihmal etmek istemiyorum ama ...

Benim eşim başından beri bebek yüzünden yanıma yaklaşamıyo zaten 3.aydan sonrada dr.zararlı değil dedi ona rağmen çok azdı zaten şimdilerde artık hiç yaklaşmıyo bebeğe zarar veririm diye korktuğu içn bide duygunun dediği gibi doğumdan sonrada bi 40-45 gün yasak ilişkimizin sekteye uğramasından çok korkuyorum ama inşallah ilişkimiz doğumdan sonra normale döner

Kızlar bu arada siz beraber olmuyorsunuz artık değil mi? Bebeğe artık zararlı mı? bi arkadaş da son zamana kadar oldu bizde dedi. Normal doğum için iyi dedi. Eşimi de ihmal etmek istemiyorum ama ...

cnm bızde daha dun aksam konustuk bunu
eşim biyerde okumus son 1,5 ay falan ılıskıye gırmeyın yazıyormus cunku bebek assagı ındıkce kesesıde ınıyor ya her an onu patlatıp suyumuzun gelmesıne sebeb olup hatta dogumun baslangıcınada sebep olurmusuz:bbo:
gerci erkek işte napsın ister, bızlerde agrız sızı olmadıgı surece bır problem olacagını sanmıyorum

benımde gecenlerde esım soruyor bana ne olcek bız yapmıcaz hıc dıye:))))hem kendıde tedırgın ama bır yandanda ne olcagını dusunuyor.cunku sonucta sezeryan olursa benım yıne 50 gunum var en az.ustune bırde 20 gun de logusalık falan eklesen eder 70 gun yanı sonumuz ne olur bılmem..
aslında son 1ay yapmamak lazım bu ayda sorun oldugunu duymamıstım

KIZLAR BEN GELDİM NASILSINIZZZZZ KAÇ GÜNDÜR ÇOK YOĞUNUM EVE GİDİNCEDE YEMEK YAP HOPP UYU DERKENNNNNNNNNNN UZZAK KALDIM SİZLERDEN.:çok üzgünüm:

Aytege, kumralım hoşgeldiniz;

Sizin konu ile ilgili görüşleriniz nelerdir? Bende son ay yasak diye biliyorum. Bi arkadaşımın da annesi demiş son dakkaya kadar yine beraber olduk dedi Normal doğum için iyi diyolar dedi . Tabii karnı baskı olmayacak rahatsız etmeyecek şekilde dedi . Nebileyim ya adamları da başıboş bırtakmamak lazım . Zaten kilo falan çok canım sıkkın benim, ayaklarım şiş bi yere sığmıyo... Gerçi adamlarda bize bakınca anca acıyolar heralde offlamalarımızdan akıllarından geçmiyo heralde isteseler de :smiley-cool:

haklısın güzelim erkekleri basıboş bırakmamak lazım.ben son aylarda hamile bayanların rahmini spermlere mahruz kalmaması enfeksiyon sorunu olacagını okudum.36.haftadan sonra ilişki yasak diye biliyorum.ama en güzeli doktorumuza sormak degil mi bu işler kişiden kişiye degişiyor.benim vajina bölgem cok agrıdıgı için tam ilişki yasamıyoruz

merhaba arkadaşlar bizimde hamillikte çok az oldu son 1 aydır ise hiç eşim tedirgin biraz benim de hiç canım istemiyor böyke idare ediyoruz .
az önce bir yerden misafirlikten geldik orda çok susadım soğuk suyunuz varmı diye istedim anaaaaaaaaa istediğime pişman ettiler vay sen souk su mu içiyorsun hamilelikte içilmez soğuk su dondurma bile yememem gerekiyormuş bebeğin beynine zarar verir dediler bugüne kadar hiç duymamıştım sizin bilginiz var mı bu konuda :çok üzgünüm:

ben geldiiiimmmmmmmmmmm ay çok uykum var ama yatmak istemiyorummm sıcak içerilerde durulmuyor klimayı açıp uyumakta istemiyommm öfff balkon kuşu oldum bennnnnnnnnnnnnnnnn

:roflol::roflol: ay benım kaynanamda ılk zamanlar ole dedı yaza gırmısız benım canım dondurma ıstedı tam yıyecektım ay yeme kızım demezmı:1shok: bende sasırdım nıye yemım anne dedım oda bana sen sımdı dondurma yersen bebegın kafası usur dedı tabı bende koptum:roflol::roflol: ay annee nerden cıktı bu dedım ay nebılım kaynanam bana ole demıstı bebegın kafası usurmus demıstı oyuzden dedım dıyo bıde ay almeler yaa yok cnm ole bısey zaten mıgdeye ınene kadar ısınıyor su veya dondurma hem zaten yedıklerımız drek bebege gıtmıyorkı ne evrelerden gecıyor hıc okumadınızmı yedıgımız ıctıgımız hersey kan yoluyla bebege ulasıyor oda kordon bagıyla gobegınden beslenıyor ole seyler sacma ınanma cnm:1hug:

ilk defa duydum nasıl beynine zarara verirmiş.batıl inanç bunlar inanmamak gerekir bence

saol serencim ama öyle bir tepki verdiler ki bende şaşırdım korktum şimdi eve gelir gelmez araştırmaya başladım yok öyle bişey tabiki zaten yanıyorum su da içmiyim de artık bunalmaktan öleyim...

papatyam hoşgeldin ne güzel serin bir balkonun var benim balkonlar da yanıyor valla cayır cayır hiç bir yer serin değilllll

canım bencede ınanma oyle seylere doktorlar bangır bangır su ıcın dıye bagırıyorr
oyle olsa soguk su ıcmeyın derler kı bu sıcakta kım dınler yanı...

bu arada sen usaktamısın canım?ben ıs ıcın cok gelıp gıttım bır ara ıyı bılırım usagı:)garantı bankasında calısıyordum o zmaan hep agaoglu otelde kalıyorduk:)

evet valal allaha şükür balkonum geniş ferah hemde fazla güneş almıyor belli saatlerde güneş vuruyor esiyor genelde serin helede 6 dan sonra üşüyorsun balkonda saat 3 e kadar sonrasında evin içine bir sıcak vuruyor zaten kendimi balkona atıyorum eşime diyorum edir gibi bişii yapsakta ben balkonda uyusam diye manyakmısın karı diyor hamişlikm karının akınıda aldı netçem ben diyorrr:roflol:

hicrancıgım biz eşimle balkonda yatıyoruz valla.son kat yattın mı kimse görmüyo.bide perde yaptırdı eşim kimse görmesin rahat yatayım diye.atıyorum yre minder,battaniye üstüne bide carsaf al sana mis gibi yatak.uyuması cok güzel oluyo serin serin

evet uşakta yaşıyorum canım zaten içmeden duramam ben biraz sıcak su katarım sadece artık...

ay canım ya bocekten korkmuyorsun herhalde ben hayatta cesaret edemem valla ustume bır tane bocek konsa kesın dogururum allah korusun en buyuk fobım bocekler:bbo:

ay canım ya bocekten korkmuyorsun herhalde ben hayatta cesaret edemem valla ustume bır tane bocek konsa kesın dogururum allah korusun en buyuk fobım bocekler:bbo:

al bendende okadar duygucum o fobı bendede var ay bıde ucan bocekler türemiş ııııyyyyy sınır oluyorum yaa dun eltımdeydık balkonunda oturduk yemek yedık ay o bücüklerden gormemmi valla nerdeyse balkondan atlıcaktım ufacıklar bızı yıyecek degıller bılıyorum ama ınan cok tıksınıyorum hemen ıcın urperıyor ellerımı sallıyorum vallatatlicadiarzu
allahıma sukurler olsun evımde cekırgecen baska bocek cıkmadı:roflol: oda gecen sene cıkmıstı 1tane benım orası bahcelı ormanlık oldugu ıcın camıda acık unuttugum ıcın gırmıs eve sonra bıdahada gormedım allahtan aman bocek mocek uzak dursun bacım bizdenklava:
:enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…