2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ay canım ya bocekten korkmuyorsun herhalde ben hayatta cesaret edemem valla ustume bır tane bocek konsa kesın dogururum allah korusun en buyuk fobım bocekler:bbo:

apartmanı son katındayız.ne böcegi olsun ki cnm.bazen sinek oluyo o kadar üzerime pikeyi cekince sorun olmuyo.dün balkon bile sıcaktı klimayı acıp içerde uyudum.sersem gibi uyandım klimada carpıyor ne yapayım

al bendende okadar duygucum o fobı bendede var ay bıde ucan bocekler türemiş ııııyyyyy:kızgın: sınır oluyorum yaa dun eltımdeydık balkonunda oturduk yemek yedık ay o bücüklerden gormemmi valla nerdeyse balkondan atlıcaktım ufacıklar bızı yıyecek degıller bılıyorum ama ınan cok tıksınıyorum hemen ıcın urperıyor ellerımı sallıyorum vallatatlicadiarzu
allahıma sukurler olsun evımde cekırgecen baska bocek cıkmadı:roflol: oda gecen sene cıkmıstı 1tane benım orası bahcelı ormanlık oldugu ıcın camıda acık unuttugum ıcın gırmıs eve sonra bıdahada gormedım allahtan aman bocek mocek uzak dursun bacım bizden:eek:klava:
:enbuyukkk:

ay canım aynen valla yanı hamam bocegı gorcegıme aslan goreyım daha ıyı:roflol:
gercekten cok tıksınıyorum yoksa dedıgın gıbı ustune bassan olcek ama ben ona 100 mtreden fazla yaklasamamkı:))))
allahta acıyor herhalde bende daha bu sene hıc gormedım dıyorum zaten allahım dogurana kadar gormeyım dıye..
zaten gece evın heryerı kapalı yoksa ben uyuyamam:)))
bu arada ARZUCUM HOSGELDIN ARAMIZA...

apartmanı son katındayız.ne böcegi olsun ki cnm.bazen sinek oluyo o kadar üzerime pikeyi cekince sorun olmuyo.dün balkon bile sıcaktı klimayı acıp içerde uyudum.sersem gibi uyandım klimada carpıyor ne yapayım

Ah canım ya o meret hamam bocegı ıcın apartmanın son katımı var:eek:klava:
kökü kurusun inşallah:roflol:
sen nerde oturuyorsun ızmırde canım bılmıyorum ama karsıyaka tam bır hamam bocegı cennetı...allahtan benım evımde henuz yok allah acıyor herhalde bana:=)
denıze yakın yerde hamam bocegı cok oluyor nedense..

kızlar yaa ben okuyorum okuyorum yazacak bişey bulamıyorum neden acaba yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ah canım ya o meret hamam bocegı ıcın apartmanın son katımı var:eek:klava:
kökü kurusun inşallah:roflol:
sen nerde oturuyorsun ızmırde canım bılmıyorum ama karsıyaka tam bır hamam bocegı cennetı...allahtan benım evımde henuz yok allah acıyor herhalde bana:=)
denıze yakın yerde hamam bocegı cok oluyor nedense..

haklısın güzelim dogrudur.ben menemen ilçesindeyim buralar merkeze göre biraz daha kurak ama buranında bazen cok kötü sinegi oluyo belediye ilaçlamayı ihmal ederse

kızlar.bana son sat tarihinizi,sat sürenizi ve dogum yılınızı verin bakaım yoruncu sitesindeki cinsiyet takvimi dogrulugu nasıl.bende tuttu bakalım sizde ne olcak

merhaba arkadaşlar bizimde hamillikte çok az oldu son 1 aydır ise hiç eşim tedirgin biraz benim de hiç canım istemiyor böyke idare ediyoruz .
az önce bir yerden misafirlikten geldik orda çok susadım soğuk suyunuz varmı diye istedim anaaaaaaaaa istediğime pişman ettiler vay sen souk su mu içiyorsun hamilelikte içilmez soğuk su dondurma bile yememem gerekiyormuş bebeğin beynine zarar verir dediler bugüne kadar hiç duymamıştım sizin bilginiz var mı bu konuda :çok üzgünüm:

evet canım çok soğuk yemek iyi değil su veya meyve veya dondurma her neyse ılık yemek gerekiyo dolaptan çıkardıktan en azında 15dk sonra yemek daha faydalı

Kızlar bu arada siz beraber olmuyorsunuz artık değil mi? Bebeğe artık zararlı mı? bi arkadaş da son zamana kadar oldu bizde dedi. Normal doğum için iyi dedi. Eşimi de ihmal etmek istemiyorum ama ...

canım biz hala tam gaz devam ediyoruzcoksekeriremsu haftada 2 garanti ama ben çok tedirgin oluyodum yakın zamana kadar acaba bebeğe zarar veriyomuyuz diye ama biçok sitede okudum herhangi bir şikayetimiz olmadıkça gidebildiği yere kadar ilişkiye devam edilmeli diyo normal doğum için çok faydalıymış ayrıca eşler arası yakınlığın iletişimin kopmamasını sağlıyomuş.hamileliğin etkisiyle eşler birbirini artık sevgili karıkoca yerine anne baba gibi görmeye başladıkları için aralarındaki ilişki değişebilip soğumalar uzaklaşmalar yaşanabiliyomuş bunu önlemek amacıyla ilişkilerinizi aksatmayın ve devam edin diyo uzmanlar bana da çok mantıklı geldi.

hadi hiç mi merak etmiyosunuz.bundan sonra 2.cocuk için de iyi olurdu.kimse yok mu yoksa huhuhuuuu

X