2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

her ne kadar burada herkes normal doğumu desteklese de ben sezeryandan yana olduğum için hayırlısı olsun diyeceğim...benim daha belli değil..bugün soracağım artık tam 45 gün var...sezeryan olursa 2 hafta önce alıyorlar galiba ...

Deryacım bende perşembe günü nst ye gireceğim çok heyecanlıyım.Bakalım nasıl bişeymiş şu nst dedikleri.yerimseniben

Nuucum benimde bazen öyle bi tekmeliyoki aşağıya doğru bende korkuyorum kaçırıcam diye valla.a.s

ayyyyyyy..tüyleirm diken diken oldu....günaydın canım bu arada...rüyada görülen isimler konur deniliyor ama sen sor büyük birilerine...

Deryacım bende perşembe günü nst ye gireceğim çok heyecanlıyım.Bakalım nasıl bişeymiş şu nst dedikleri.yerimseniben

pekiş neden gireceksin bir sorun falan var mı?ben en son 31+4 ken gittim nst falan demedi..bakalım bugün yine gideceğim...sorsam mı doktora ben ne zaman nstye gireceğim diye??

eger doğum şeklinizi söylerse yazar mısınız?ben de cuma gideceğim kontrole.sizle de aynı zamanlarda doğum yapacağız kısmetse.şimdi ben de merak ettim bana da söyler mi acaba doktor?

eger doğum şeklinizi söylerse yazar mısınız?ben de cuma gideceğim kontrole.sizle de aynı zamanlarda doğum yapacağız kısmetse.şimdi ben de merak ettim bana da söyler mi acaba doktor?

yazarım tabi canım..2 ay önce sormuştum daha çok erken bu konular için dedi bir daha sormadım...bakalı ne diyecek..ben normalden çok korkuyorum onu da söyleyeceğim dr a...

evet öyle oluyormuşşş ama bilmiyom benimki daha kesin tarih vermedi olusa 15 Eylül olucak sanırım bakalım hayırlısı

kızlar ben 2.kahvaltımı etmeye gidiyom annem çağırıp duruyor bende kendi kızımı uyandırayım görüşürüz sonraaaaaaaaaaaaa

günaydınn güzel annelerrr. dün akşam çok uyanmadan uzun zamandan sonra güzel uyumuşum sabah kalkıp yine uyuyamadım ama sonra uyumayı başarıp yeni kalktımm sersem gibiyim. sizlerde iyisiniz inşllah. deryacım bebişin güle güle iyi günlerde kullansın canım aldıklarınızı.

ben dün altıma kaçırdım azıcık ( hem de tuvaletten çıkıp odaya giderken ..yani yeni çıkmıştım sözde :))))

Ayyy derya daha da baskı olmaya başladı. Sanki geriliyo gibi, alt tarafı itiyo galiba..Ama çok rahatsız edici... bende kaçıracam diye korkuyom valla...

güaydin canim..sevindim bugün uyuyabilmene....hep erkenciydin sen de...çok sağol canim..umarim eksik birşeyi kalmamiştir kizimin...

ayyy derya daha da baskı olmaya başladı. Sanki geriliyo gibi, alt tarafı itiyo galiba..ama çok rahatsız edici... Bende kaçıracam diye korkuyom valla...

canim duruşlar aşağida yaşiyor galiba :))bazen öyle bir baski oluyorki karnim çikacak saniyorum..ben bunu da dr a soracağim bugün......

bu arada cansu canım hoşgeldinn ohh ne güzel tatilini yaptın tatilinin güzel geçmesine çok sevindim.

canim duruşlar aşağida yaşiyor galiba :))bazen öyle bir baski oluyorki karnim çikacak saniyorum..ben bunu da dr a soracağim bugün......

Derya benim kafası 27.haftada aşşağıdaydı iyi demişti, 31.haftada ise yukarı çıkmıştı .Acaba ayakları ile mi aşağıyı itiyo şimdi... Kerata ya...Bayağı yaramaz olacak ve gazlı olacak yandım ben....:1no2:
İnşallah kafa aşağı dönerde normal olur doğum hayırlısı ile ya...

günaydınnn altın kızlarrrr:lepi:

nabersiniz bakalım ben iim cok sukur ama kotu bir ruya gordum demınden berıde arastırıyorum kotu kotu şeyler yazıyor yaa:çok üzgünüm:
rüyamda sol ön dişlerimin yarısının dokuldugunu goruyorum. sonra bıtane ufak diş goruyorum yıne ön tarafta oda sallanıyo dilimle itiyorum pıt oda düşüyor.
sonra babama gıdıyoyrum aglayarak yaa baba yaa dişlerim dökülüyo diyorum oda bana tmm kızım sen meraketme ben hepsini yaptırıcam daha güzel olacak diyince içim rahatlıyor birazkafamçokkarıştı anlayamadım hayırdır insallah yaa niye böle bi rüya gördümki şimdi:sm_confused: dün eltimlerdeydik dişim agrıyor kac gunden berı yani yemek yıyınce baskı uygulayınca agrıyor bende ondan sırke ve pamuk ıstedım azcık dişime bastırdım ii geldi acaba onun tesiri altında kaldımdamı böle rüya gordum:uhm: okudugumdada hamile iseniz doğuma işarettir diyo,:çok üzgünüm: ay rüya yorumu yapan arkadaşlar sizce nedir bu durum endişe ettim valla:bbo:

buarada cansummm canım hoşgeldin özledim valla senide kız:1hug:

Seren selam;

Bende merak ettim şimdi ya... Varmı bi şikayetin, fazla yorma bakalım bu aralar kendini. Nolur nolmaz, hayır olsun diyelim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…