2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

geçmiş olsn canım...sıcaklar çekilmiyor valla..dün çok kötüydü..biz klimayı dün hiç kapatmadık valla....iyi yapmışsın evine gelmkle.

Saol hilarya ya.. Napalım erkekler işte...

aslında bu gebelik reflüsü kilo almamak için işe yarıyor midem fena olunca bişey yemiyorum ama rahatsızlığım olmayınca yiyorum affetmiyorum

nazar değmesin benim reflü 1 aydır yok çok şükür abur cuburu da yemiyom artık tatlı falan nadiren canım istiyorrr zaten şeker yüksek diye dr da dikkat et demişti 1 23 günde 1 kilo almışım şuan bakalım hayırlısı bend efazla almasam iyi olcak baya rahatsız ediyor kilo nefes yönünden ve hareket yönünden

canım ben de 14 kg aldım ve 86 kg yum...hayatımda ilk def böye bir kiloya sahibim ( hayal bile edemezdim...enkilolu halimde hamile kaldım ne yzıkki (

ay az kiloyla başlayabilseydik hamişliğe kısmet işte olmadı benim tedaviydi düşüklerdi dengesizleştim 60 la başlayabilseydim 20 kilo alıp 80 e razıydım ama 78 le başlamak zorunda kaldım malesef 2 aşılama yapıldığı gün tartmışlardı 78 kg idim şu ilaçlarda etkili oldu su topladım hep ama vericez allahın izni ile şu -FINISH- i bir görelim de hayırlısıylaa:roflol:

herkese gunaydın kızlar:))umarım herkes ıyıdır..guzel bır gun olsun...
butun gece klımanın altında yatmaktan sırtım tutulmus ama en azından uyku uyuyorum baska turlu ımkanı yok....

benim aşılama falan olmadı ama hamilelikten önce kulağınla ilgili sorun yaşadım...ani işitme kaybı oldu ( kortizonlu ilaçlar kullandım bir süre ve kilo yaptı hepsi...zayıflamayı bekleyemedim ...şimdi de heryerim şiş ..ödem içine ya...ayaklarım ellerim parmakalrım...yüzüm bile....umarım doğumdan sonra gider büyük bir kısmı bunları canım...

erkekler anlamıyor bu konulardan kendileri hasta falan olsalar çocuk gibi oluyorlar ama karşısındaki rahatsız olunca anlamıyorlar sonuçta bebek doğuracaksın diye algılıyorlar işte söylemek lazım canım söylemek lazım bende eşime dün kızdım şehir dışında kendüleri 10 gün sonra gelecekler kısmetse beyfendüler 4 saat cebi kapalıydı bende o ara hastanedeyim sancı falanda olunca korktum accayip ama nts ye bağlamışlardı cihazda da ölçülünce sancılar falan tansiyon 14/9 ay ben doğururmuyum şimdi acep diye eşimi aradım hastanede kontrolüm var biliyordu ama son durumdan bihaberdi araki ulaşasın adama sonra açtı 4 saat sonra azarladım onu ya ben doğum yapıyor olsaydım bi sorun olsaydı beni yalnız bırakmış olacaktın dedim adam aşkım düşünemedim yaaa özürdilerim bidaha olmaz demezmii yahuu bu işler bir kere olur zaten birdahaki hamişliğimi beklicen herüüüüüüüüüüfffff dedim bendeeeea.s:roflol:

geçmiş olsun deryacım düzeldimi peki aynımı kaldı .bende bel fıtığı ameliyatı oldum geçen yıl nisanda bende bayağı kortizonlu ilaç kullandım meret kilo yapıp şşiriyor ve zor veriyorsun allaha şükür sıkıntım kalmadı doğumdan sonrada veririz 1 seneye kalmaz inşallah

doktoa giderken soruun varmıydı canım?neden nst yebağladılar ?

Allah'a şükür düzeldi canım....çok korktuk o dönemde ama iyiyim şuan...eczanede otururken birdenbire kulağıma bir uğultu girdi...meğer işitma kaybımış ve hiçbir nedeni de yok...ama iyiym şuan sağol..sana da geçmiş olsun canım..ameliyttan sonra ağrıların deva ediyo mu hala?düzeldin mi ?

Geçmiş olsun papatyam. Evet ya; bende başkasında oturamıyom nefes alamıyom hava da çok sıkıcı..evde mis gibi klimayı falan açıyom ...

herkese gunaydın kızlar:))umarım herkes ıyıdır..guzel bır gun olsun...
butun gece klımanın altında yatmaktan sırtım tutulmus ama en azından uyku uyuyorum baska turlu ımkanı yok....

Duygucum hoşgelin canım ya; özledim valla.. Yeni evin hayırlı olsun, bitmiş taşınma işlerinde ...
Bu arada aşağıya vuruyo bugün benim kızım ya.. Sanki tuvaletimi yapıcakmışım gibi oluyo :1shok:

doktoa giderken soruun varmıydı canım?neden nst yebağladılar ?

BENİM 1 HAFTADIR ARA ARA SANCILARIM OLUYORDU ZATEN dr idrarda enfeksiyon var ondanda fazla olmuştur diyor zaten şuan normalde arada bir sancıların gelmesi normal yalancı sancılar varya birde bebekler büyüdüklerinden hareketleri esnasında ağrı yaratabilirlermiş kol bacak oynamalarında yanii çok şükür ama akşamı atlattım sabahtan beri sancım olmadı sıcakta bunalttı sanırım ondanda olmuş olabilir

ben dün altıma kaçırdım azıcık ( hem de tuvaletten çıkıp odaya giderken ..yani yeni çıkmıştım sözde :))))

geçmiş olsun canım ya...ben de nst acaba rutin kontrol mü diye merak ettim..dün gece yazanların çoğu da nst ye gireceğiz bu hafta demişler...ben daha öndeyim ama nst falan demedi dr ondan sordum....bu akşam 6 da dr a gideceğim bakalım kızım kaç kilo olmuş ??

yok canım bende iyiyim fıtık patlamıştı sinirlere bası yapıyordu sol bacağımı hissetmiyordum ve ağrıda da duramıyordum mikrodiskektomi yöntemi ile ameliyat oldum çok şükür herşey geçti ama 4 tane vardı bende 1 i gitti sıkıntılı olan oydu diğerleri yerinde duruyor ve doktorum 65 kg yi geçmeyeceksiiiiiiinnnn klava: demişti beni şuan görse kudururdu herlade en son jinekoloğımla fikir alışverişinde bulunurlarken 81 kilomu yuhhhhhh sen neyaptın demiştiii:roflol: o yüzdende sezeryana karar verildi benim büyük çoğınlukla diğer fıtıklarda sorun olmasın diye

benim normal kontroldü işte nst den bahsetmemişti daha önce ama sancılar falan olunca bağlama gereği duydu işte . artık 2 hafta ara ile görüşeceğiz dedi dr sanırım bundan sonra herzaman cihaza bağlanabilirizzz

Kızlar günaydın herkese nasılsınız.Cmt akşamı bir rüya gördüm.Bitane kız görüyorum ölü.Mezarından kalkıyo yanıma geliyo karnımı elliyo.Bana kızınmı olucak oğlunmu diyo bende oğlan diyorum.İsmini Burak Kaan koy diyo ay ben çok etkilendim kızlar napsam acaba.Burak ismini eşimle ikimizde beğeniyoduk zaten ama rüyadada görünce bi tuhaf oldum valla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…