2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Aslı o çayı ben de duydum emzirme çayı diyolar süt yapıyormuş

off ne kadar çok alınacak şey var yaa..

Gül o kremi banada tavsiye ettiler bira pahalı sanırsam ama göğüs için çok iyiymiş,dediğin gibi temizlemenede gerek kalmıyomuş,bide diyolarki her emzirmeden sonra anne göğsüne bi miktar süt sürünce iyi geliyomuş göğüse ne kadar doğru bilmiyorum ama o yöntemide tavsiye ediyolar

Canıım 2 tane birden birde
mecbur azaltman gerekecek eşyanı..

Bİz de lojmanda oturacağız daha belli değil ama 2+1 çıkarsa yandık benim oturma odam da var bide ayrı olarak onu mecbur vereceğim artık biyerlere..:1ninca:

ben bıberonları avent aldım kızlar onu cok tavsıye ettıler...

duygucum banada avent çok iyi dediler tavsiye ettikleri için ondan aldım takım halindeydi.
birde arkadaşlar ben yazdım ama ben sadece denenmiş birşey oldugu için denemek isteyen yapmak isteyen olursa diye paylaştım herkes kendisi bilir.
kızlar birde lansinoh kremi sürerkende dikkatli sürmeniz gerekiyormuş gögüs uçlarınızla fazla oynamayın çünkü bunu bana drumda söylemişti rahim kaslarının çalıştırıyormuş kesinlikle oynamamak gerekiyormuş bilginize.

Duygucum öncelikle yeni evin hayırlı olsun canım inşallah gülegüle oturursun,bende çanta almıcam evde küçük bi valizim vardı ona koyucam zaten herşey masraf bide ona para vermek istemiyorum seninde işine yararsa sende kullan bence

off sanki hiç bebk olmicakmış gibi evlere yayılmışız kızlar
şimdi de kara kara düşünüyoz o nereye gider bu nereye konur diyee

aslı zaten o keremi emzirirken yara olur veya acıdığı zaman süreceğiz şimdi değil canım..

şimdi mi acıyor sizin memişler?ben anlamadım.

:roflol:ay soganmııııııııııııııııııııııı sarmısak nerden geldıyse aklıma:roflol:

ay yani tam dogurduk odaya gıdıyoruz soganı surecez yani olemiisırnaşık şey
tmm cnm cok mersüü ben dogumdan sonra ordakılere solerım bacaklarıda bağdaş kurup elı yumruk yapıp soganı masaya vurdummu ooohhhh:roflol: azcını yer azcıgınıda memişlere surerım artıkın :roflol: gelenlerede sogan ıkramı yapim bari:roflol: ayy koptum yaaaa ama söz denicem valla sol cnm bılgılerın ıcın ama bak acırsa işte ozaman kaç bendenklava::lepi:

haklısınız kızlar ya ne var ne yok doldurmuşuz evlere şimdi minicik beşikler zor sığıyo
duygu ben de küçük bir halı alacağım 1 metre yeterli.. zaten odamız da minik..
gülşah biberonun bir tane de küçük boyundan alırsın iki tane yeterli olur zaten şimdilik :)

aslı zaten o keremi emzirirken yara olur veya acıdığı zaman süreceğiz şimdi değil canım..

şimdi mi acıyor sizin memişler?ben anlamadım.

canım benım aldıgım yerde son zamanlarda bır kac kere surmenın faydalı olcagını soyledıler ama arastırmadım daha dogrumu yanlısmı bılmıyorum...

bende bıberonu 2 tane aldım bır buyuk bır kucuk yeterlı olcagını soyledıler...bırde yedek agızlıkları vardı onlardan aldım..

duygucuğum bu arada yeni evin hayırlı uğurlu olsun eşinle ve bebişinle sağlıklı yaşarsınız inş. arkadaşım

merhaba güzel anneler ne çok şey yazmışsınız oku oku bitmiyor :bbo:

bu arada izmir güzeli yinede geçmiş olsun diyelim neyseki başka bi sorun yok
bu arada güzel annişler biz şifonyer geliyor 6 çekmeceli odamdaki mobilyama uygun birde park beşik aldık içinin yorganını nevresim tk aldık sadece oglumu bekliyoruz herhalde herşeyi tamam gibi

aslıcım sogon konusunda katılıyorum sana bende duydum ama doğumdan önce duydum saf seytinyağ ile sogan suyunun sürmemi sölediler bebek rahat emiyormuş sonrasındada yara ve çatlama olmuyormuş

çok yazdım biliyorum ama bişey sormak istiyorum benim ogluşumun kafası halen midemin üstünde çoktan aşağı dönmesi gerekiyormuş bu durumda olan varmı?

kızlar bişey soracağım benim oğluşlarım aşağı doğrular sizinde öylemi göbek çevresindeler karnımda oldukça büyük gören doğum yakınmı diyor.......

kızlar bişey soracağım benim oğluşlarım aşağı doğrular sizinde öylemi göbek çevresindeler karnımda oldukça büyük gören doğum yakınmı diyor.......

valla canım benimki midemin üstünde kafası midemi yastık yaptı resmen dr ters duruyor dedi şimdi internettende baktım kafaları artık aşağıya inmesi gerekiyormuş 28. haftayla beraber

kimsecikler kalmadımı yine ((

ben burdayım canikommmm:1hug:
karnımızı doyurduk geldiikk:)))

sen neler yapıyorsun buarada ben daha hastane ıcın hazırlık yapmadım umarım gec kalmam canta almam gerek gecelık gogus pedlerı vs....
bişey sorucam bebişler kacıncı haftada dogum pozisyonunu alıyor:uhm:

valla serencim sabahtan beri onu araştıryorum kitapdanda okudum bebk artık kafası 28 haftada aşağıya doğru dönermiş 32 haftadan sonrada yavaş aşağıya yani rahme doğru kayması başlarmış işte bendeki ters durum bu 33+5 haftalığım halen yukarda kuş

bu arada bende hazırladım kendi çantamı oğluiumun kıyafetlerinide bu hafta sonu ablam temizleğe gelcek geniş temizlik yapcakmış o yıkar ütülerim ben dedi onu bekliyorum yerleştirmek için özel bi çanta almadım evde küçük bi el valizi tarzında çanta vardı ona haazırladım kendi eşyamı bebeğinkinide kendi çantası var ona hazırlıycam anlıycan durum böle yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…