2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

[QUOTE=

oooooooooooooffffffffffff offffffffffffffff uyuyamıyorum uykum var ama sıcak felaket zorluyorsağıma solum ayatamıyorum bakınayım accık konulara da balkon sefası yapayım acıkta sonra duş alıp yatarım belkimmm

günaydınn güzel eylül anneleri ve minik bebişleri. uykusuz bir gece ve uyuma istegine karşı agrılardan uyuyamama buralardayım ve bugüne ilk ben başladım sanırım. herkese güzel bir hafta ve bol tekmelemeli güzel bir gün diliyorum. Şeniz

günaydın arkadaşlar....uyuyamayanlar kervannda yerimi aldım yine :)) heryerim şiş parmakalrım bile azaren tombik tpmbik şuan ...........

günaydınlarr güzel eylül enneleri
benimde evimde fazla oda yok bebek odası yapamıcam bi salonum var koltuklarım duruyo bi oturma odam var oturma grubum duruyo o yüzden park yatak alıcam kendi gardrobumunda bi bölümünü bebişin askılı kıyafetleri için ayırdım kendi yatak odamında şifonyeri çok büyüktü zaten bebişe yaptığım tüm alışverişleri oraya yerleştirdim bi süre böyle idare edicem en azından başka bi formül bulana kadar

günaydın canım.....aynen bizim de her oda eşya ile dolu...şuan aceleye getirmek istemiyouz kıımızın odasını...seneye yapacağız....

arkadaşlar 3-5 gündür vajinamda inanılmaz bi kaışntı var kaşımaktan kıpkırmızı oldu idrarımı yaparken de yanma yapıyo ama herhangi bir akıntım yok günde iki defa çamaşır değiştiriyorum ama temiz oluyo hiç akıntım yok .özellikle geceleri kaşıntı artıyo bana önerebileceğiniz bişey var mı yada sizde de böyle şeyler oldu mu

...................................................................................................................

Son düzenleme:

idrarda yanma ve kaşıntı ..ya mantar yada idrar yolları iltihabı olabilir..mantarı ben ikinci kez geçiriyorum ama süt kesiği akıntı oluyo..idrar yolları iltihabınıda başladığında kan testinden farketti dr. az bi yanma vardı kaşıntı yoktu..en iyisi böyleşeyleri hafiftir deyip geçmemek ve dr a gitmek..ben bikaçgündür baktım gene kaşıntım var bugun dr a gidiyorum..geçmiş olsun..idrar yolları içinde mantar içinde farklı antibiyotik ve fitil veriyolar..birhaftalık tedavi yeterli oluyo...

bende internette araştırdım biraz mantar olabilir diye düşündüm ama akıntım yok işte ondan da olmayabilir diyorum randevum cuma günüydü acaba beklesemmi cumaya kadar yoksa hemen mi gitsem önceden olsa hemen giderdim ama şimdi hastanelerde fiyatlar düştüğünden beri heryer sigorta gibi oldu ana baba günü anca 3-5gün önceden randevu almak gerekiyo hastane çok kalabalık oldu doktorumda kafayı yemek zorunda önceden çok az hasta alıyodu yarım saatte bi hasta alıyodu şimdi yarım saatte nerdeyse 10hasta giricek tabi muayeneler 11.5ytl olunca canı sıkılan gelmeye başladı

deryacım geldim ve uykum geldi hemen kaçırmadan gidip uyuyayım dedim biraz uyumuşum. arkadaşlar izmirgüzelinden hala bir haber yok degilmi.

herkese gunaydın kızlar saglıklı bol tekmeli ve bol bol uyuyabılcegınız bır hafta dılıyoruma.s.
ben gecelerı klıma olmadan kesınlıkle uyuyamıyorum yaklasık 1.5 aydır sabaha kadar klıma calısıyor..ızmır malum gece bıle 30 derece kesın var:))ama tabıkı mıde yanması ve tuvalete gıtme ıhtıyacım yuzunden en az 4 5 kere uyanıyorum...
onun dısında sımdılık uykularım ıyı allaha sukur...
bızım bebek odası bu hafta ıcı gelıcek bende bugun yada yarın odanın temızlıgını yapıcam ınsallah..
gec kaldık dıye korkmustum bazı arkadaslar 1 ay sonra gelıyor demıstı..bız cumartesı aldık 1 hafta bıle surmucek kurulması:dance:
ıyıkı onceden almamısım dıyorum cunku tasınırken mahfolcaktı esyalar...

bu arada hastane cantanız hazırmı kızlar?ben kendıme 2 gecelık bır sabahlık 3 kulot 2 sutyen aldım ama bebısımın hastane cıkısı bır takım var sımdı bır takım daha ıstedık bu hafta ıcı oda gelıcek ondan sonra yapıcam ınsallah...gec kalmadık demı?:uhm:
baska neler koydunuz?carsaf falan koyan varmı?

geldim geldim herkese günaydın kızlar hepinize güzel bi hafta diliyorum şimdiden
eşim sabahçı kalmış o gece şarjı bitmiş şarj olsa kontör yok kıyamam ya deli olmuş o da orda ben mesaiye kalamam eşim hamile demiş ama elin işi işte onların umurumda mı sanki çok şükür cumartesi akşamı görüşebildik kocişimle :)))))))))))))

Cumartesi akşamına kadar niye beklemiş?Sabah niye ilk fırsatta seni aramamış.Benim bile bütün gün aklımdaydı,iyi durdun valla.

Ben olsam eşim çıldırmıştır haber veremedim diye,ne yapacağımı şaşırırdım.Birine rica erderdim yada çıkar arardım.klava:

gözünaydın canım doğru diyosun elin işi işte napıcan sorun çıkarsaydı kalamam deseydi belki de işinden olurdu ve bu doğum öncesi hiç iyi olmazdı mecbur kalmıştır kesin neyse şükür ki kötü bişey yokmuş

herkese merhaba güzel annelerrrrrrrrrrr
nasılsınız bakalım bugün biz iyiyiz şükür ama ağrılar var tabi uykusuzluktan kaynaklanan bir de tüm gün işte böyle sopa gibi oturunca hepten artıyorlar naniknanik
aslıcım evet oda mobilya kokuyor şu an havalandırıyoruz bakalım zaten eşyaları yerleştirmedim henüz sadece torbalarından çıkartıp katladım en azından kötü görünmesin diye, neyi var neyi yok bilebilirim hem böylelikle mesela penya battaniyesi 1 taneydi dün bir daha aldım çok lazım oluyormuş galiba :icecream:
ümran seni merak ettik hepimiz neyse ki kötü bişey yokmuş
hee hastane çantası henüz hazır değil ama içerik olarak hazır sayılır ben gecelik, sabahlık pijama, göğüs pedi ,normal ped ,emzirme sütyeni,bolca çamaşır,bebeğin hastane çıkışı ve bebek bezi bunları koymayı düşünüyorum acaba unuttuğum bişey var mı ?:sm_confused:

izmır guzelı gecmıs olsun valla gercekten merak ettık ama keske bırınden telefon alıp arasaymıs senı yıne cok sabırlıymısın:))ben cıldırmıstım kesın...
hastane cantasına bırde terlık kucuk havlular bebek ıcın yenı dogan temızleme mendılı vb koymak gerekıyor

oo herkesler gelmişş ne güzell. ümran gerçekten bizde seni çok merak ettik eşinin ve senin iyi olmana çok sevindimm. duygucum benim hastane çantam hazır daha önce yazmıştım tekrar yazayım tatlım. bir takım gecelik,sabahlık,pijama ve yanında yedek olsun diye bir gecelik daha, gögüs pedi, lizöz, kırmızı kurdelam :)), kilot,südyen, birtek atlet,çorap,terlik ve hastane bezi koyacagım tamamdır.birde gögüs ucuna da koydum. bebişimin çantasında 2 takım hastane çıkışı, bezi, bir adet emzik, birde hastaneden çıkarken yüzünü örtmek için mevlüt örtülerinden koyduk bu kadar canım.
arkadaşlar size daha önce anlatmışmıydım bilmiyorum ama sizler şimdiden gögüs kremlerini kullanmaya başlayan arkadaşlarımız var. bu denenmiş ve kanıtlanmış birşey. bildiginiz soganı dogumdan sonra bebek emmeden önce kesip gögüslerinize sürüyorsunuz biliyorum kötü kokar dediginizi ama,bir kere sürmeniz yeterliymiş her iki gögüsede sonrasında gögüslerde hiçbir şekilde ne yara,nede acı oluyormuş. kızkardeşim ilk dogumunda yapmamış acısı olmuş ikincisinde yapmış olmamış. eltime söylemiştik o yapmayı unutmuş ama başka bir akrabamıza anlatmış onun ikiz bebekleri oldu onlarda yapmış ve hiçbir yarası acısı olmamış.ben yinede bu bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim yapmak isteyen arkadaşlar olursa yapsınlar diye.
çok uzun oldu galiba çok konuştum sabah sabah kusura bakmayın arkadaşlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…