2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

iyiakşamlar kızlarrrrrrrrrrrr
bu haffta sonu bizim için çok yoğundu bebişin odası geldi dün onu yerleştirdik ayrıca tüm torbada duran eşyalarını açıp şimdilik yıkamaya hazırladım,ayrıca bebişin bizim odada kalırken yatacağı beşiği de kurup hazırladık ayyy çok heyecanlandım hatta ağladım bile valla
gülşahcım merhaba tatlım kararsız kalmışsın eğer ikisinden biri olacaksa şifoniyer sanki daha kullanışlı çünkü asacak çok fazla şeyleri olmayacak bence bebişlerin bu arada kızlar eşime bez aldırdım ama primanın 1 boyunu almış allahtan 50 li paket sizce kullanıp bitirr miyiz????

Ebuuş hadi hayırlı olsun canım,güle güle kullanın sağlıkla inşallah...
Ben bebek bezini prima 2 numara aldım daha kullanışlı olur dediler 98li paket
baya düşündüm reyonun önünde 1mi 2mi diye 2 aldım sonra,1 numara kullanırsın canım küöük gibi olursa da 2 alırsın ..

iyiakşamlar kızlarrrrrrrrrrrr
bu haffta sonu bizim için çok yoğundu bebişin odası geldi dün onu yerleştirdik ayrıca tüm torbada duran eşyalarını açıp şimdilik yıkamaya hazırladım,ayrıca bebişin bizim odada kalırken yatacağı beşiği de kurup hazırladık ayyy çok heyecanlandım hatta ağladım bile valla
gülşahcım merhaba tatlım kararsız kalmışsın eğer ikisinden biri olacaksa şifoniyer sanki daha kullanışlı çünkü asacak çok fazla şeyleri olmayacak bence bebişlerin bu arada kızlar eşime bez aldırdım ama primanın 1 boyunu almış allahtan 50 li paket sizce kullanıp bitirr miyiz????

bende 2 boyundan alıcam 1 galiba düşük kilolu bebekler için daha iyi oluyor ben almadım henüz ama bez kolay canım daha hastane çantamı halletmedim yahuuu

yaaa benle kimse konuşmuyor mu???:1no2:

ben gelince herkes kaçıyor ya da saklanıyooor...

ben de bebek kıyafetlerini hazırlamadım henüz
yıkamadım da hacı şakir sabun tozu aldım yıkamak için ama henüz erken diye
düşünüyorum dolapta beklerken yine kirlenmesinler.Daha 1,5 - 2 ay var.

gülcüm canımmmm teşekkür ederimmmmmm arkadaşımmmm
bu kadar oyalamaz sanıyordum aslında hep beni bu oda işi ama baya kafA yoruyor insan..
ben de dalin sıvı +omo baby +yumoş baby aldım ama daha yıkamadım ilk dalinle yıkayıp sonra da omo ya dönücem bu bez işinde kafam karıştı aslında 1 numara 10 günde tükenir heralde yaw o bitince de 2 numara alırız..günde 5 tane falan değiştiriliyormuş galiba bez öyle mi hicrannnnnnnnnn

ben de bebek kıyafetlerini hazırlamadım henüz
yıkamadım da hacı şakir sabun tozu aldım yıkamak için ama henüz erken diye
düşünüyorum dolapta beklerken yine kirlenmesinler.Daha 1,5 - 2 ay var.

ben yıkadım ütüledim çekmecelere yerleştirdim canım bişey olmaz niye tozlansın kapalı dolapta nolur nolmaz erken merken olur doğumlar ortada kalmayalım değilmi yaaa

ben de cıkıyorum kardeşim yani kızımın teyzesi izin vermiyorki yazayım. hadi iyi geceler herkese..

Fikir veren arkadaşlar saolun,bu arada ebrucuumm hayırlı olsun tatlım bebişin mışılmışıl uyusun yatağında,gülegüle kullansın herşeyini,önceden bende 1 numarasını düşünüyodum primanın ama buradaki yorumları okuyunca bide dr.bebek iri olabilir diyince 2 numarasını almaya karar verdim herhalde iyi gelir,gülcünm bende hacışakirin deterjanıyla dalinin yumuşatıcısını aldım zaten yıkadım herşeyini bebişin şimdi hurçta duruyo tavsiye ederim yani güzel ikiside.Dolap alıcam galiba hem baktığımız dolap 3 kapılıydı geniş ayrılmış gözleri vardı şifonyerden daha kullanışlı görünüyo bakalım inşallah doğru bi karar vermişimdir ne zormuş bu oda meselesi neyse bebeklerimiz sağlıklı gelsinlerde bunlar gelir geçer...

kızlar bende 1 numara aldım bır paket hastaneye ondan goturmeyı dusunuyorum cunku onun uzerınde 3-5 kg yazıyor...bence cok rahat kullanılır 5 kg dan fazla dogma ıhtımalı oldunu dusunen varmı:))))ben degıstırmeyı dusunmuyorum.1 paket zaten 1 hafta 10 gun gıtse 1 numara rahatlıkla kullanılır...

sağol duygu ya ben de öyle düşündüm aslında 10 gün anca gider sonra da 2 numara alırız dedim paketin üstünde 2-5 yazıyor ama canım ......

sağol duygu ya ben de öyle düşündüm aslında 10 gün anca gider sonra da 2 numara alırız dedim paketin üstünde 2-5 yazıyor ama canım ......

:)tam hatırlamıyorum kac yazdıgını ama 5 kg ya kadar olması onemlı olan bence 2 yada 3 farketmez...
5 kılodan fazlada dogma ıhtımalı cok cok dusuk oldugunu gore degıstırmeye gerek yok canım...

bu arada yeni evin de hayırlı olsun güle güle oturun canım taşınmak çok zor bir iş ben çok taşındığım için iyi bilirim...çıkıyorum dedim kaldım hadi iyi gecelerrrrrrrrrrrrr

bu arada yeni evin de hayırlı olsun güle güle oturun canım taşınmak çok zor bir iş ben çok taşındığım için iyi bilirim...çıkıyorum dedim kaldım hadi iyi gecelerrrrrrrrrrrrr

sagol canım evet cok zordu ama atlattık ıste:)
sanada ıyı geceler...a.s.

ebrucumm bebişin odasını yerleştirmişsiniz hayırlı olsunn.bebiş iyi günlerde güle güle yatsın büyüsün yatagında canımm. bizimde bu hafta içi gelir sanırım. tatlım eşyalarını yerleştirmeye başladım demişsin dolap kokusu yokmu havalandırsaydın ilk önce güzelim.

X