2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

canım ben şimdi çıkıyorum,belim kopacak gibi oldu yine
uzanayım biraz iyişallah yarına kadar hafiflerde işe gidebilirim

şu ayak meselesi bende de var yahuu neden sol ayak neden ağrı acep bende su topluyor ya ayaklar ondandır diyorum ama acabbaaaa

İZMİRGÜZELİ İZMİR GÜSELİİİ KK dan aranıyorsunuzzzz bilgisayar başına lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnn

herkese selamlarsırnaşık şey
sukurler olsun evıme telefon ve ınternet baglandı kızlar.tam 15 gun sonra artık bende sızlerleyım...
nasılsınız?umarım herkes cok ıyıdır saglıgınız yerındedır:))
henuz gecmıse donup okuyamadım cunku 15 gunu okumak bıraz uzun zaman alıcak...
evım yerlestı artık cok az bırsey kaldı,bırtek baglanmayan dogazgazım kaldı...onun dısında hemen hersey tamam...ama kızlar ev tasımak gercekten korkunc bırsey..allah ev tasıcak arkadaslarıma yardım etsın valla...
bu arada dun esımle carsıya cıktık.bebısımın hemen hemen butun eksıklerını tamamladık:dance:
cok az ıvır zıvır kaldı ama mahfolduk valla:)maddı manevı goctuk:uhm:mınık oglusumuza deger ama)
bebek odası,avıze,muzıklı donence,hastane cıkısı,bakım setı,cıbınlık,uyku setı,banyo küveti vb.aldık..kendım ıcınde 2 adet gecelık,bır sabahlık,2 adet emzırme sutyenı,3 adet kulot,gogus pedı,gogus ucu kremı aldım...
ıste boyle kızlar..
sımdı bebek odası ıcın bır halı ve perde kaldı...zaten dayısıda besıgını alıcak kısmetse..boylece bır cok eksıgımız bıtmıs oldu.yalnız bır tane daha nevresım takımı almam gerekıyor sanırım,bırde bır kac tane daha tulum...
bu hafta ıcı bebek odası gelıcek gelınce fotograflarını cekıp koyucam ınsallahh...

bu arada ızmır guzelıne ne oldu arkadaslar daha okuyamadım dedıgım gıbı gecmısı?onemlı bırseymı var??

hoşgeldin canım hadi yeni evin hayırlı olsunnn allah kolaylık versinnn ağız tadı ile otur inşallah

izmir güzelinin eşi haber vermemiş eve gelmemiş önceki akşam dünde akşama kadar haber çıkmamış bizde merak ettikkk

ya kızlar benim göbek çok kötü kaşınızyor krem badem yağı karışımı falan hakgetire hiçbişey fayda etmedi yine çatladıı yine çatladı birde pis pis kaşınıyor duramıyorum kaşıyorum harita oldu göbek valla nerdeyseee bişi değil soyulucak kaşımakta diye korkuyorum netsem yawww yarın doktora söliimde bakiim ne dicekkk

hosbulduk canım,tesekkur ederım..
allah allah umarım esının onemlı bır seyı yoktur allah korusun...bende merak ettım sımdı...

hıcrancım sen tecrubelısın bılırsın bızım bebıslerımıze ılk dogdugu ay sıcak olucak ya ılk zamanlar gıymek ıcın nasıl kıyafet almak lazım ben sasırdım:uhm:
bırde mesela kılosu cok olursa aldıklarımızın olmama ıhtımalı yada 1 2 kere gıyme ıhtımalıde var demi?napmak lazım anlamadım..bebısım donuyla ortada kalmasın bırde kıyafetsız:roflol:

canım ben 0-3 ve 3-6 aldım kıyafetleri nolur nolmaz diye hani küçük gelirse 3-6 giydirebileyim diye hem tulum hem bady aldım 2 çift tedbir amaçlı ayrıca bebeklerimiz ne sıcak ne soğuğa gelecekler nasipse fazla kalın kıyafetler alma bence hırka yelek falan zaten hazırlamışındır ben pamuklu giysiler aldım hep %100 pamuklu şeyler hafif ama sıcakta tutarlarr hem penye yelekler al bolll bolll takımlarıda oluyor 3 lü sıcakta penye yelek giydirilir en azından triko terletir bunları düşünerek hepsini aldım ben valla benim 14 yaşındaki kız şubat doğduğu için böyle bir sorun olmamıştı ama eylüll sıcak oluyor yaniii serin olmuyor o yüzden almak lazım uygun şeyleri
birde fazla alma bence tulumları bady leri 2-3 tane yeter hepsinden hediyelerde gelcek ya ondan yanii zatenn doğduktan sonra 3 ayda toparlanıveriyorlar kıyafet hep sorun olcak artıkk

Son düzenleme:
Selam kızlar doğum tarihini aldık,eğer yaramazlık yapmazda erken gelmezse bebişimiz 28 Ağustos da doğum olacak yani Ağustos annesi olacağım :)...Hepinize bol tekmeli günler...

selam hamişlar iyi hafta sonları umarım pazarınız güzel geçer...........

izmir güzelini merak ettim ne oldu acab ona bakmak için hemen kk ye girdim...............
görüşen yokmu aranızda ...............

merhaba güzel anneler bugün pazar o yüzden azınlık var sanırım nasılsınız bakalım

bizim dün dr randevumuz vardı ogluşumu gördük yalnız biraz aksi olcak sanırım ters duruyor dedi dr geçen seferde aynı pozisyondaydı ama sorun değilmiş zaten sezeryan ihtimalimiz vardı buda üstüne eklendi ogluşum saglıklıymış bu cuma nst ye girçekmişiz artık 33+4 haftalık 2kilo 250 gr. ve 2 günde önde giidyormuş oglumun gelişimi umarım bütün annişler güzel bebekleri iyidir

bu arada beşiğini aldık yatağını aldık :dance:

maşallah oğluşuna canım.bizim oğluşlar aynı zamanda dünyaya gelecekler kısmetse.ben de 33+4 haftalığım.hayırlısıyla bi bebişlerimizi kucaklarımıza alsak.

maşallah oğluşuna canım.bizim oğluşlar aynı zamanda dünyaya gelecekler kısmetse.ben de 33+4 haftalığım.hayırlısıyla bi bebişlerimizi kucaklarımıza alsak.

inşallah hakkmızda hayırlısı artık canım senin bebişinin durumu nasıl sanada nst dedimi dr.

,

güldencım slm bebısın ne guzel kocaman olmus masallah:)bende onumuzdekı cumartesı gıdıcem bakalım merak edıyorum...ama benım doktorum bana önden gıdıyor yada gerıden gelıyor gıbı yorumlar yapmıyor:uhm:
sadece bır kere ılerdende gıtse gerıdende gelse once yada sonra alınması soz konusu degıl onun ıcın kılosu 2 3 hafta bıle ılerde olsa dogum tarıhı ne zamansa o zaman dogucak dedı...

bu arada dogumu konustunuzmu?hastaneyı fıyatı,tarıhı?

canım benim dogumum ank Gata da olcak herhangi bi ücret ödemiycem hastane için zaten askeri hastane eşimde askeri personel dr şimdilik herhangi bi ücret talep etmedi ama dogumum yüksek ihtimal sezeryan olcak o yüzden dogum içinde beklemiycem sanırım durum böle :1hug:

anladım canım hayırlısı olsun hepımıze saglıklı dogumlar ınsallah.pekı sezeryan ıcın tarıh belırledınızmı?15 gun once alınıyormus sanırım.bazı arkadaslara doktor tarıh vermıs bakalım benımkı verecekmı merak edıyorum..

yok dogum için tarih vermedi ama artık her hafta görcekmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…