2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

inşallah doğumdan sonra hemen veririz bu kiloları kendimi hiç beğenmiyorum artık batıl inaçlar yüzünden saçlarımı da kestiremedim uzadıkça uzuyorlar bakımsız bakımsız hiç sevmem böyle uzatmayı uzun olunca da fönlü olmasını isterim ama bu göbişle bu sıcakta fön çekemiyorum artık ....

canım ben kestirdim de boyattımda bişey olmaz yaa
batıl inanç bunlar bence,zaten şişkoyum bir de saçlarım bakımsız iyice bunalıma girerdim
gerçi kestirince de çok kısa oldu diye bunalıma girdim.şakkıdı

ben kestiremiyorum kayınvalidem annem eşim hepsi karşı saç kestirmeye geçenlerde kafama koydum gittim kestirmek için şansıma o gün de burdaki kuaförlerin tatil günüymüş hiçbir yer açık değildi eşim de bak Allah da istemiyor kestirmeni diyor sabrediyorum az kaldı artıkk... bana kalsa hiç durmayacağım aslında

iyi geceler hamişler nasılsınız ben iyi sayılırım...............

izmir güzelini merak ettim nasıl oldu eşi geldimi haberi olan varmı yazsın...........

Kızlar izmir güzelinden haber alan varmı? Ben merak içindeyim inşallah haber almıştır eşinden....

haber yok canım izmr güzeli de kaç saattir uğramadı bende meark ediyorum inş kötü bişey yoktur..
ben çıkıyorum kızlar herkese ii geceler rahat uykular...

canım ne güzel ayrıntılı ayrıntılı vermiş senin dr
bana hiç böyle bişeyler vermedi.
kendisi bakıyor söylüyor işte bişeyler.ay biz çok pimpirikliyiz heralde kadın normal diyor işte ben hala kurcalıyorum.

benim ayrıntılıda verdi bu cd yicanım zaten her zaman vermiyor bana şimdi sadece kilo şu boy şu aralarda olabilir diyor bazen boy sölemiyor ben FL den hesaplıyom öğreniyom neti tabiii net değilll tahmini bunlar %100 olmuyor asla

Kızlar izmir güzelinden haber alan varmı? Ben merak içindeyim inşallah haber almıştır eşinden....

evet yaaa nerde bu kızzzz inşallah kötü bişii yokturrr ayyy o eşi birde ihmalden aramamışsa resmen azar işitmeyi haketti benceee erkekler baqzen yapıyor çünkiii böle şeylerr ama kötü bişii olmasında ihmalede razıyız yaniii kızcağız hamiş hamişşş üzülmesin inşallah

ben kestiremiyorum kayınvalidem annem eşim hepsi karşı saç kestirmeye geçenlerde kafama koydum gittim kestirmek için şansıma o gün de burdaki kuaförlerin tatil günüymüş hiçbir yer açık değildi eşim de bak Allah da istemiyor kestirmeni diyor sabrediyorum az kaldı artıkk... bana kalsa hiç durmayacağım aslında

ay evet bende kestirmek istiyom annem kızkaredeşim falan sakıııınnnn diyor ay güleceksiniz kuaförüm bile fönünü çekeyim kesim boya doğumdan sonra 40 ın çıksın öle demezmiiii:1shok::roflol:

benim uykum geldi ben kaçıyorummmmm duş alıp yatıcam yorgunluk var hep yatasım geliyorrrrrrrrrrrrrrrrrrr hadi hepinize iyi geceler iyi uykularrrrrrrrrrrrrrrr

[QUOTE=

GÜNAYDIN kızlarrrrrrrr sıcaktan uyunmuyor yawww balkonum serin orda pinekliyom sabah sabah napiim siz nasıl yapıyorsunuz olmuyor olmuyor olmuyor uyunmuyor yawwww

papatyam gunaydi ,herkese iyi pazarlar ..aynen uyku tutmadi 5 ten beri ayaktayim ..ama sicaktan degil burasi epey serin guzel ama uykum kacti ..bende kalktim ,bugunku yemeklerimi pisirdim :) bugun rahat olurum bari ..kimse yoktur dedim ,seni gorunce sasirdim..umranin kocasi geldimi acaba insan ister istemez merak ediyor,hamile kiz tam uzulmemesi gerekirken ...insallah haber almistir ..sen neler yapiyorsun hicrandi sanirsam yanlissa uyar canim,agrin falan varmi..

hicran sen sitede baska konu okuyorsun sanirsam ,ben cikiyorum canim ,oglum uyandi (karnimdaki degil 5 yasindaki oglum:) ) kahvalti hazirlayayim ,herkese iyi pazarlar ...

papatyam gunaydi ,herkese iyi pazarlar ..aynen uyku tutmadi 5 ten beri ayaktayim ..ama sicaktan degil burasi epey serin guzel ama uykum kacti ..bende kalktim ,bugunku yemeklerimi pisirdim :) bugun rahat olurum bari ..kimse yoktur dedim ,seni gorunce sasirdim..umranin kocasi geldimi acaba insan ister istemez merak ediyor,hamile kiz tam uzulmemesi gerekirken ...insallah haber almistir ..sen neler yapiyorsun hicrandi sanirsam yanlissa uyar canim,agrin falan varmi..

evet hicran canım yanlış değilll benim eşimde şehir dışında ondan da sıkılıyorum hiç uykum gelmiyorrr.ümranı bende merak ettim bakiim dedim öle kalmışım bilgisayar başında bende .ağrılara gelince oluyor günde 2-3 defa sancımsı gibi birde bebişim dönüyor çok keskin hissediyorum sanki karnımdan dışarı fırlıcakmış gibi resmen

hicran sen sitede baska konu okuyorsun sanirsam ,ben cikiyorum canim ,oglum uyandi (karnimdaki degil 5 yasindaki oglum:) ) kahvalti hazirlayayim ,herkese iyi pazarlar ...

afiyet olsun canım ben aç karnına bir meyve yedimmm kızımda uyanmadı daha kocişimi aradım oda uyanmamış daha ben uyandırmışım bende kahvaltıyı hazırliim bariii kızımı kaldırabilirsem yeriz yoksam tek başına yenmiyor valla

Günaydın, benim kocam çalışıyor bugün evde yok..
İzmir güzelinden hala haber yok sanırım, inşallah iyi haberle gelir benim başıma gelse aklımı kaçırırdım.

günaydınn şeker annelerr,minik bebişlerr. dünki yazıları okudum izmirgüzelini bende merak ettim ne yaptıki canım benim ya.
hicrancım çok haklısın artık vücudumuz artık dogum sonrasına hazırlık yapıyor benim uykularda bölük pörçük. geceleri nöbet tutuyorum bir iki saat sabahta 10 gibi kalkıyorum.
herkese iyi pazarlar,bol tekmelemeli bir gün diliyorum.

merhaba kızlarrr
bende izmirgüzelini merak edip girdim foruma ama yok sanırım
aşkım erkek kardeşine kız istemeye gitmişti ailesiyle antalyaya,bu sabah geldi,şimdi içerde uyuyoo
buarada be çook fenayım kızlarrrr
sok bacağımın kalça kemiğiyle birleştiği yerde üzerine bastıkça bir acı oluyordu
dünden beri bu acı inanılmaz olmaya başladı,oturduğum yerden kalkamıyorum,yatamıyorum, her attığım adımda canım inanılmaz yanıyor,resmen ağladım acıdan:KK43:ki benim canım tatlı değildir öyle kolay kolay sızlanmam ama dayanılacak gibi değil
ve neden böyle oldum anlayamıyorum
offff tam yandan çarklı oldumm

merhaba kızlarrr
bende izmirgüzelini merak edip girdim foruma ama yok sanırım
aşkım erkek kardeşine kız istemeye gitmişti ailesiyle antalyaya,bu sabah geldi,şimdi içerde uyuyoo
buarada be çook fenayım kızlarrrr
sok bacağımın kalça kemiğiyle birleştiği yerde üzerine bastıkça bir acı oluyordu
dünden beri bu acı inanılmaz olmaya başladı,oturduğum yerden kalkamıyorum,yatamıyorum, her attığım adımda canım inanılmaz yanıyor,resmen ağladım acıdan:KK43:ki benim canım tatlı değildir öyle kolay kolay sızlanmam ama dayanılacak gibi değil
ve neden böyle oldum anlayamıyorum
offff tam yandan çarklı oldumm

Geçmiş olsun.Benimde sol ayak tabanım ağrıyor,daha yürümeden ayağa kalkar kalkmaz ağrıyor.Aksaya aksaya yürüyorum.Tam yürüyüş yapmam gereken zamanda ne olacak bilmem.Moralim bozuk ya doğuma kadar geçmezse.Doktora gittim,ayakkabını değiştir dedi.Evde yumuşak terliklerlede aynı ağrıyı yapıyor.Ne zamana kadar devam edecek bakalım.Ama ben yürümek istiyorum bol bol.OFF....İzmir güzelini merak edip girdim bende foruma....

Geçmiş olsun.Benimde sol ayak tabanım ağrıyor,daha yürümeden ayağa kalkar kalkmaz ağrıyor.Aksaya aksaya yürüyorum.Tam yürüyüş yapmam gereken zamanda ne olacak bilmem.Moralim bozuk ya doğuma kadar geçmezse.Doktora gittim,ayakkabını değiştir dedi.Evde yumuşak terliklerlede aynı ağrıyı yapıyor.Ne zamana kadar devam edecek bakalım.Ama ben yürümek istiyorum bol bol.OFF....İzmir güzelini merak edip girdim bende foruma....

sanada geçmiş olsun canımm
çok düz taban ayakkabıda giymemek lazımmış,hafif yerden eğimli olmalıymış
karınlar büyüdükçe vücudun ağırlık merkezi değişiyor işte:KK43:(

benim sorunum sanırım siyatik siniriyle alakalı,biraz nette araşltırdım,bacaklara vururmuş ağrı,kalçam ve sırtımda ağrıyor
nasıl işe gidicem 3.5 hafta daha bilmiyorum:KK43:
bebeğin yattığı tarafta olurmuş ağrı,demekki benim yaramaz sol tarafta, o yüzden dinlenirken sağ tarafıma yatmalıymışım ama o zamanda kızıma yeterli kan akışı olmazsa diye korkumdan sola yatıyorum acı çeke çeke:KK43:

valla son zamanlar cidden zor geçecek gibi görünüyor
Allahım hepimize yardım etsin

X