2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

canım kıyamam ne kadar talihsizlik yaşamışsın allah seni ve bebişini korusun arada bir nete girde haberdar et bari bizi

Ay çok geçmiş olsun canım yaaa, neden olmuş kanama birşey söyleyemediler mi?
canım 37. haftaya kadar nasıl çalışır insan çok zorlayıcı olmazmı bu sıcakta iyi yapmışsın iptal ettirerek...

slm gülancım eşim dün sabahtan işe gitti öyle çıktı evden gidiş o gidiş gecede eve gelmedi telide kapalı

Canım ailesini arasan?? en yakın dostunu arasan?
hatta hastaneleri falan arayın, birşeyler yapılması gerekir evde bekliyerek olmaz ki...
Daha evvelde böyle gelmeme aramama gibi huyları varmıydı?
Korkma ama bence bişeyler yapmalısın en azından kaynın falan yokmu onu arasan?

Son düzenleme:

çoook çook geçmiş olsun

Ağlama kıyamam, panikte yapma ama sakin sakin birine havale et o arasın eşini orda burda...

merhabalar herkese...
ümran inşAllah eşine en kısa zamanda ulaşırsın..hayırlısıyla gelir evine inşAllah canım.
çikolata prenses ; çok geçmiş olsun.. yat dinlen bebişine iyi bak... vaktinde sağlıkla gelirler inşAllah hepimizin minişleri..

selam kızlar bugün hep uyuyasım geliyor ayakta durmakta zorlanıyorum biraz yoruldum ya ondan herhalde yada sıcaktan mayıştım bilmiom neyse ben geçmişe bi bakiimmm

slm kızlar....nasılsınız?biz de bugü alışveriş yaptık..kndime 1 gecelik 2 tane de pijama aldım... tane de emzirme sütyeni ....korkuordum gecliksiz doğuma gideceğim diye..üzerimen yük kalktı......ümrancım haber var mı eşinden ????

selam derya güle güle kullan canım aldıklarını.

izmir güzeli geçmişi yeni okudum.çok üzüldüm gerçekten.haber var mı yazmamışsında bişey? benim de eşim işten geç çıkar o gelene kadar pencerede beklerim.ve inan 10 dk gecikse hem telaş hem kızgınlık,sinir harbi hepsi birbirine girer bende.bana haber vermeden gitse döndüğünde sanırım tımarhanelik olurum.betülünde dediği gibi insanın aklına binbir türlü şey geliyor.o yüzden bi kıızıp bi endişeleniyosun.
canım benim inşallah gelmiştir eşin ve çoktan tatlıya bağlayıp sarılmışsınızdır.ama biraz sıkıla derim ben bir daha böyle bişey yapmaya cesaret edemesin.seni de üzmesin.
çok merak ettim yaa.:uhm:

sağol canım amin inşallah...bugün kızımın yatağını da açtık...park yatak almıştık...açıp kurduk koku falan varsa çıksın diye..pusetle ana kucağını da açtık havalansın diye....yıkayacağım birkç parça kıyafeti kaldı onları da bugün yarın yıkarım...cibinliğini yıkıyorum şuan sonrada kendi pijamalarımı yıkayacağım :))

OOO deryacım sen bayagı hafifletmişsin işi.biz de park yatak aldık ama taşınıcaz diye kurmamıştık.taşınma işi de iptal oldu.doğru söylüyosun koku çıksın diye açmak aklıma gelmemişti benim.ne kadar heyecanlı ve ttlı telaşlar değil mi bunlar...
aynı heyecanı düğün-evlilik hazırlıkları sırasında da yaşamıştım.coksekeriremsu
bu da çok tatlı hele de seviğin insanla bunları yapabiliyo olabilmek bambaşka Allah eşlerimizi başımızdan eksik etmesin..
bak yine duygulandım..oyyy oy

ben düğün zamanı anlamamıştım pek birşey...şehir değiştirdim evlenince alışverişler falan hep koştur koştur olmuştu..izmirden izmite gelmiştim alışveriş için hafta sonları....ama şimdi çok güzel..yatak odamda kızımın yatağı kurulu duruyor çok güzel yaaaaaaaaa.......dolabımdan birini de boşalttım kızımın kıyafetleir için...şimdilik yıkanıp ütülenenler kirlenmesin diy ebohçada...onları d biraz zaman geçince yerleştireceğim...
sen bebek bezi aldın mı?

Aldım bebek bezi
prima yeni doğan 2 numara
en küçüğün bir üstü yani

ben oğluma oda yapmadım ama dolabını falan ayarlıcam,hastane çantası bir de yatagını kurmak için sabırsızlnıyorum...

bir de rüyamda gördüm.bebeğime güvenlik yastığı almamışım elim ayağıma dolaşıyordu.
hani şu yan yatmasını saglayan ve kustuğunda boğazına akmasını engelleyen.çift taraflı olanlardan
ondan alcam rüyamdaki telaşı yaşamayım diye.
bir de kocişi ikna edersem boğulmayı önleyici yastıktan almak istiyorum.pimpirikli bi yapıya sahip olmak isanı erken yaşlandırıyor..

rüyamda erken doğum yapıyodum ve ebek kız oluyodu.
herşeyini de mavi aldım diye üzülüp doktora kızıyodum :roflol:

geçmiş olsun canım herşey üstüste gelmiş çok dikkat et bundan sonra az kaldı zaten inşallah bundan sonrası sorunsuz geçer.....

evet alin hafta sonu olduğu için ve akşam olduğu için sanırım genelde hamişlr işyerinden giriyorlar nete doğum iznine çıktıkları zaman iyice tenhalaşacak burası canımız sıkılacak onlarsız...

canım ben de oda yapmadım 1 yaşından sonr ayapmyı düşünüyorum...odamdaki bir dolabı boşalttım kızım için...yatağını da yatağımın ucuna koydum...bez olarak da molfix alayım diyorum...ultra prşima kullananlar başka bez kullanamıyor bir daha diyorlar..molfixin yeni doğab paketi varmış internetten sitesinden baktım..onu mu alsam acaba?2 numara nın kilosu kaç?bnim dediğim2-5 kilo..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…