2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

yaa canım sen 1 eylülde işten ayrılacaksan. sanırım doğum raporu almanın bir anlamı kalmıyor. 4 aylık doğum raporunun parasıını alabilmen için 4 ay sonra işyerinden işe başladığına dair yazı alıyosun. iyice bir araştır istersen. benim bildiğim işten ayrılacakların izin parası yanıyor.:sm_confused:

Günaydın kızlar ben ilk kez erken geldim.eşimin toplantısı var ben duruyorum iş yerinde...
mmmmmmmuuuucccckkkkkk herkese ve küçük kuzulara..:dance:

cnm cok buyuk gecmıs olsun dedıgın gıbı allah hepımızı selden deprem felaketlerınden korusun hamıs oldugun ıcın rabbım sana hıssettırmemıs ıste bak neguzel:)))

hay allah şimdi iicene kafam karıstı yaa:uhm: paramı almam ıcın ılle calısmamı gerekıyor yanı yaa offff neyse cnm cok saol ben iicene arastırım barı cok mersüüüüü:1hug:a.s.:enbuyukkk:

emin değilim canım bildiğim kadarıyla öyle sen dedğin gibi araştır tamammı belkide 9 ağustos ile 1 eylül arasındaki parayı alırsın iyice araştır inaşşal alırısn canımfisfisfis

emin değilim canım bildiğim kadarıyla öyle sen dedğin gibi araştır tamammı belkide 9 ağustos ile 1 eylül arasındaki parayı alırsın iyice araştır inaşşal alırısn canımfisfisfis

tmm cnm cok saol ama kıs 1 eylulde dogurmıcamki:roflol: dogum oldugunda para alnıyo bılıyorum ama aman neyse iicene karısık bu işler valla ben iicene arastırayım bunuda ınsallah paramı alırım valla ılac gıbı gelecek bu paraa allah herkese hayırlısını nasıp etsın amiinnnn:1hug:

kızlar beim sigortam işten ayrıldığımdan beri,yani hamileliğimden beri eşimin işyerinde yürüyor.
ben de doğum parası alabilr miyim? ne yapmam lazım rapor almalı mıyım? ne kadar vaktim var? bilen var mı arkadaşlar

ya kızlar sizinde benim gibi ağrınız oluyo mu?

agrımazmı gülümm benımde arada kalcalarım agrıyo hatta ozellıklede gecelerı bacak arama yastık koymadan uyuyamıyorum bide bızım kuzu saga yatmammı ıstemıyor habıre sola yatıyorum e bu seferde kollarım kulagım her yerım uyusuyor velet anasını rahat bırakmıyo rahatına duskunmu ne:roflol:

bıde bacaklarım cok agrıyo cok yurudummu ayaklarım vucudumu tasımıyo resmen arada kukumada sankı ıgneler batıyo gıbı oluyoo bunlar normal sanırım cnm:1closedeyes:

evet canım normalmiş seren bende seninle aynı durumdayım 32. haftamda iş görmezlik raporu alcam sonra bide işe gelmicem daha doğrusu komple işten ayrılma raporu alcam :)))))))))))))) ama nasıl yapcam bende bilmiyorum valla benimde kafam karıştı iyice

Kizlar günaydin............bugün geç kaldim...birde dün akşamdan beri yazilanlari okudum bitmedi :))) nasilsiniz bakalim???

iidir fıstık aynı işte agrılar ve ellerımızde koca bir halat :))) bebişlerimizi kucagımıza alacagımız gunu halatla cekıyoruz resmennaniknanik

ssk n yatıyorsa bence alabilirsin canım
32+olduğun gün sende al çalışabilir raporunu bence

eğer sigortan yatıyorsa orda çalışıyor görünüyorsun belli pirim günün yatmış durumda ise tabiki alırısın. eşinin muhasebecisi ile görüş canım aman haa sakın atlama al mutlaka paranı:içelim:

Günaydın kızlar sizlere tatilden yazıyorum,bugün hava çok soğuk ondan odamızdayız.
Bende çok kalp çarpıntısı oluyor, birde boğazım kafam zonkluyuyor bazen yatınca, garip ve kötü bir duygu size de oluyor mu?

canlarım
tamamen işten ayrılacaklar için bildiğim kadarıyla doğum parasını alabilmeniz için,daha doğrusu çalışmadığınız 8+8 haftanın parasını alabilmeniz için işe başlamanız gerekiyor.(( yani o bahsettiğim form1 form 2 , doğum raporu, falan filanla işe başladı kağıdı ile ssk dan alabiliyorsunuz paranızı
yani yasal izinden sonra bir başlayıp sonra ayrılsanız sorun çıkmaz sanırım
ama yinede bir bilene daha sorun sizz

iidir fıstık aynı işte agrılar ve ellerımızde koca bir halat :))) bebişlerimizi kucagımıza alacagımız gunu halatla cekıyoruz resmennaniknanik

evet canim ya ....ağrilar uyuşmalar...ben bu arada korkmaya başladim..bir arkadaşim 33 haftanin içinde doğum yamiş..dün onlarla beraberdik bana hazir ol artik ben hazir değildim valla doğurdum dedi....ben de 33 içindeyim (((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…