2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

nice yıllara canım...eşin ve kızınla inşallah........

arkadaşlar buradaki en güncel listeyi eylül annelierinde topic açıp ekledim....hemen ikinci sıradakiş topic...oradaki listeye bakın..adınız ya da eksik bilgileriniz varsa yazın orada düzeltelim...burada liste sürekli arkada kalıyor ve karışıyor....katılımınızı bekliyorum düzeltmek için...

günaydınlar günaydınlar günaydınlar
nuraycım doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara nice güzel yaşlara bebişin ve eşinle beraber

nuraycım doğum günün kutlu olsun kızınla beraber yeni yaşın sana sağlık mutluluk şans getirsin inşallahhhhhhhhhhhh.........

kızlar herkese günaydın ben de yokum listede topic ney kiiiiiiiiiiiiiiiiiiii??????????? ben de ekleseydim ya huu.

Kızlar çok sağolun...Yaşlar gidiyo beee...
Deryacım sağol canım... İnşallah kızlarımızda adları gibi olurlar....

ben seninkini tekrar yaptim canim maviş maviş olsun diye.........

FARK ETTİM ÇOK SAĞOL ŞEKER. BİŞİY DAHA FARK ETTİM 1975 DEN BÜYÜK ANNE YOK. ANNE OLABİLMEK İÇİN NE KADAR GEÇ DAVRANMIŞIM BEN YAAA. ŞİMDİ BU LİSTEYE BAKINCA DAHA İYİ ANLADIM. KAÇ YAŞINA GELMİŞİM KISMETSE HAYIRLISYLA DAHA YENİ ANNE OLACAĞIM. ÇALIŞMAKTAN İŞTE GÜÇTEN HİÇ AKLIMA GELMEMİŞ TÜHHHHH YAAA ÜZÜLDÜM BEN ŞİMDİ AYRICADA KIZDIM KENDİME :sm_confused:

saçmalama ya.....ne zaman istersen o zaman en güzeli...ayrica senden büyük vardi geçen gün yazişti ya herkes ama listede yok ..kimdi hatirlayamadim ....

saçmalama ya.....ne zaman istersen o zaman en güzeli...ayrica senden büyük vardi geçen gün yazişti ya herkes ama listede yok ..kimdi hatirlayamadim ....

BENDEN BÜYÜK OLAN ANNENİN İLK BEBEĞİ DEĞİLDİR AMA DİMİ. KENDİMİ POPÇU RAKÇI SANMIŞIM BEN GEÇ KALMIŞIM DERYACIM AMA NASİP TABİ BU İŞLER KADER DE NE VARSA ONU YAŞIYORUZ DİMİ. HAYIRLISI OLSUNDA GEÇ OLSUN DİMİ AMAa.s

benden büyük olan annenin ilk bebeği değildir ama dimi. Kendimi popçu rakçi sanmişim ben geç kalmişim deryacim ama nasip tabi bu işler kader de ne varsa onu yaşiyoruz dimi. Hayirlisi olsunda geç olsun dimi amaa.s

iyi yanindan bak olaya....olmayabilirdi de ....ama bebişin olacak işte yaşin kaç olursa olsun...allah sağlikla kucaklarimiza aldirsin da..

canım düşün düşün bişey bulamıyorum bulduklarımı da hep sağda solda duyuyorum eşimde bu konuda çok duyarsız başkasına 100tane buluyo bay bilmiş ben diyince acelesi yok koyarız bi isim diyo sinir ediyo beni ben değişik pek duyulşmamış bi isim istiyorum yardım ederseniz sevinirim

duyulmamiş ve güzel isim bulmak da zor canim...naz....irem.....bade....alya....bengisu.........tebessüm..........
Ben duru kaymak istiyorum..... Bence ismi hazirlayin ismi yok diye büyükler koymaya çalişmasin doğumda

büyükler allahtan karışmıyo kaynanam yok zaten hiç görmedim rahmetli olmuş kayınpederim de hiç karışmaz böyle şeylere annemlerde karışmıyo bi erkek kardeşim isim buluyo ama o da acayip şeyler buluyo

duyulmamiş ve güzel isim bulmak da zor canim...naz....irem.....bade....alya....bengisu.........tebessüm..........
Ben duru kaymak istiyorum..... Bence ismi hazirlayin ismi yok diye büyükler koymaya çalişmasin doğumda

derya kaymak isim mi canim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…