2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ben de bugün chicconun emziğini aldım yeni doğan için.bi de biberon olarak ilk günlerde sütüm gelmezse diye bebedorun setini almıştım onların emzikleri ise silikon.umarım biberonlara gerek kalmaz.ben de aventin çok iyi olduğunu duydum ama bebedordan almış bulundum.neyse belki gere bile kalmaz.

asliii senle aramızda 3 -4 gün var sanırım ben de 32 hafta 5 günlük hamişim.sen şimdi doğum öncesi iznini kesin olarak doğum sonrasına aktardın mı?bana idare olmaz dedi.eger oluyorsa yarın gidip yaptırmam gerek.lütfen bana yardımcı olur musun?kafamçokkarıştı

--------------------------------------------------------------------------------

1 SWEET CURSE....... HALİME ............1981.............1 Eylül ERKEK
2 TUSEMG............................................ ...................1 Eylül ERKEK
3 ASLİİİ ......................ASLI ..................1976............2 Eylül ERKEK OZAN EGE
4 MAVİLİ_06 ...............EMEL................ 1981............2 Eylül ERKEK
5 GÜLDENM ..............GÜLDEN............. 1980............3 Eylül ERKEK
6 B.TUGAN .................................................. ............3 Eylül ERKEK
7 EMELGÜZEL......................................... ................ 3 Eylül ERKEK
8 GLSM32 .................GÜLSÜM............. 1987 ...........4 Eylül ERKEK
9 ÖZDECAN ...............DERYA ...............1979............5 Eylül KIZ DURU
10 EYLÜL_ANNESİ .................................................. 10 Eylül KIZ BURÇAK
11 BEBEĞİM .................................................. .........11 Eylül CİNSİYET
12 MÜJDES ................MÜJDE ..............1983 ...........11 Eylül KIZ SERRA
13 SARIKANARYA .................................................. .11 Eylül KIZ
14 YENİYAŞAM......... ESRA ..................1981 ..........12 Eylül ERKEK
15 BİRES .................................................. ...............13 Eylül KIZ
16 DELİKIZ........................................... .................... 14 Eylül ERKEK
17 KUMRALIM.......... ZELİHA................. 1983 ...........15 Eylül ERKEK
18 GÜLAN06.............GÜLAY...................1978............15 Eylül ERKEK ( İKİZLER)
19 SEL-İNN.............. MEHTAP............... 1980........... 15 Eylül ERKEK
20 SAYRA .................................................. ..............15 Eylül ERKEK
21 MOMMY ..............GÜL...................... 1981 ...........17 Eylül KIZ
22 BRİDE ................SEDA ......................1980.......... 19 Eylül KIZ
23 6128.................. HATİCE.................... 1981.......... 19 Eylül KIZ
24 ARİAZONİ............ ELİF......................................... 19 Eylül ERKEK
25CÜVCÜV............................................ .................. 20 Eylül ERKEK
26ÖZNUR83 ..........ÖZNUR..................... 1983 ..........20 Eylül KIZ
27HİLARYA........... CANSU..................... 1982.......... 21 Eylül ERKEK
28 MİNİKANNİŞ .......MERVE...................................... 21 Eylül CİNSİYET
29 WİSKİ.................. EBRU ......................1979......... 21 Eylül KIZ
30 İZMİRGÜZELİ22..................................... ................ 22 Eylül CİNSİYET
31 FREKANS........................................... .................. 23 Eylül KIZ
32 İLETİŞİM............. NAİME ......................1980......... 23 Eylül KIZ
33 GAMZELİ26 ........KÜBRA ......................................23 Eylül ERKEK
34 BETULYGT......... BETÜL...................... 1987......... 23 Eylül ERKEK
35MDM34 ................................................. ...............23 Eylül KIZ
36 AYŞE&SERKAN .....AYŞENUR.............1985 .........23 Eylül KIZ
37SİYAH-BEYAZ ................................................. .....24 Eylül CİNSİYET
38 GUNDOGDUS....... SELMA............... 1977............. 24 Eylül KIZ- ŞEVVAL
39 ALİN ....................EMEL.................... 1981............ 24 Eylül ERKEK
40 HETCİK83.......................................... .....................24 Eylül KIZ
41 RABİYASIN........ RABİA .........................................24 Eylül KIZ
42 PAPATYAM ......HİCRAN ..................1975 ..............25 Eylül KIZ
43ANESSA ............SADİYE ..................1984.............26 Eylül KIZ
44 DREAM81....... GÜLŞAH.................. 1981 ..............27 Eylül ERKEK
45 SELİN JÜLYEN .................................................. ....27 Eylül CİNSİYET
46 KIVILCIM ............NİLAY ...................1982 ..............27 Eylül CİNSİYET
47 ANGELAY .......ÖZLEM .....................1978 .............28 Eylül ERKEK
48 AMONRA....... KÜBRA .....................1982.............. 28 Eylül ERKEK
49 SEDA67............................................ .................... 28 Eylül CİNSİYET
50ŞEBEK............ NEVRUZ ...................1978 ............29 Eylül KIZ
51 SEREN .............SEREN ........................................29 Eylül ERKEK
52 MEHTEPELİF.... ELİF......................... 1978 ...........30 Eylül ERKEK
53 KÜÇÜK BALIK... BERİL...................... 1982
54 AİŞE ..................AYŞE...................... 1988

Llisteyi düzelttlm kendimi suralamaya koydum arkadaşlar

canım ögretmen izinlerinin oraya cevap yazdım oku istersen bence hiç gecikmeden iznini al ve okulundakiler birşey söylerlersede izin alınabiliyormuş sorup ögrendim dersin. hatta bugün agustos ortasında dogum yapacak olan bir arkadaşa rastladım o bile izin almış 5 haftayı sonrasına ekletecekmiş.

gül küsmüyüzz canımm sana kaç kere yazdım hiç cevap yazmamışsın bana umarım iyisindir tatlım. bende aldım biberon ve emzigini aventin takımını aldım yarın annemler gittikten sonra aldıklarımı bebişlere alınanlara ekleyecegim.

arkadaşalr bu liste işi böyle olmayacak..herkes farklı farklı listelere ekliyor...zaten o listelerde adı yazıp olmayan bir sürü kişi var....olanlarla tamamen yeni bir liste yapalım..ve bence eskiş listemiz gibi renkli yapalım....

sabah erken kalkabilirsem kalkanlarla beaber listeyi başlatmaya gönüllü olabilirim..eklemeyi de anlatırız herkese herkes kendini ekler...ynlışlık olursa da düzeltiriz...

kızlar en fazla bu listede isim var.benim adım da burda zaten.ben biraz geç ismimi yazdırmıştım. bence en yenisi bu.

günaydın kızlarrr uyuyamıyorum 1 saattir ayaktayım gene 2 de yattım sıcaktan bunaldı balkonda oturdum duş aldım accık bakiim siteye uykum gelir belki gidip biraz yatarımmm hayırlısıyla geçirsek şu günleri sağlıcakla.
benim alt tarafımda bası vardı belki hatrlarsınız sanki rahim açılıp bebek dışarı çıkacakmış gibi geliyor hepp oturup kalkarken ayağımı uzatıp toplarken falan daha çok hissetmeye başladım yahuu dr normal olur böle hissedersin demişti ama ben korkmaya başladım yawww arayıp sorsam ayıp olurmu yawww perşembe günü kontrol var gerçii o gün sorarım ay oraya gidincede herşeyi unutuyom kızımı görünce beeeehhhh

SWEET CURSE....... HALİME ............1981.............1 Eylül ERKEK
TUSEMG........................................... . ...................1 Eylül ERKEK
NAZLIBEBİSİM........BURCU.............1989..... . .......1 Eylül ERKEK
ASLİİİ ......................ASLI ..................1976............2 Eylül ERKEK OZAN EGE
MAVİLİ_06 ...............EMEL................ 1981............2 Eylül ERKEK
GÜLDENM ..............GÜLDEN............. 1980............3 Eylül ERKEK
B.TUGAN .................................................. ............3 Eylül ERKEK
EMELGÜZEL........................................ . ................ 3 Eylül ERKEK
ÇİKOLATAPRENSES....MELİKE........1985............ . ..3 Eylül KIZ
GLSM32 .................GÜLSÜM............. 1987 ...........4 Eylül ERKEK
DERYA ...............DERYA ...............1979............5 Eylül KIZ DURU
VİLDANNNN....................................... .. .................7 Eylül ERKEK KAAN
EYLÜL_ANNESİ .................................................. 10 Eylül KIZ BURÇAK
BEBEĞİM .................................................. .........11 Eylül CİNSİYET
MÜJDES ................MÜJDE ..............1983 ...........11 Eylül KIZ SERRA
SARIKANARYA .................................................. .11 Eylül KIZ
YENİYAŞAM......... ESRA ..................1981 ..........12 Eylül ERKEK
BİRES .................................................. ...............13 Eylül KIZ
BASKETCHİ....................................... .. ..........13 Eylül KIZ MELİSA
DELİKIZ......................................... .. .................... 14 Eylül ERKEK
KUMRALIM.......... ZELİHA................. 1983 ...........15 Eylül ERKEK
SEL-İNN.............. MEHTAP............... 1980........... 15 Eylül ERKEK
SAYRA .................................................. ..............15 Eylül ERKEK
GULAN06......................................... .. ....................15 Eylül ERKEK ERKEK(ikiz)
SEKRETERYA...........AYŞEGÜL........1985........ .. .15 Eylül ERKEK EGE
TANGOO.......................................... .. 1986...................15 Eylül ERKEK
CADI52.......................................... .. ...........................15 Eylül KIZ
Xkimyagerx 16 Eylül KIZ
DİSİMERO.............DİDEM...............1979... .. .......17 Eylül ERKEK
MOMMY ..............GÜL...................... 1981 ...........17 Eylül KIZ
NUNUU --------------Nuray---------------------- 1981--------- 17 Eylül KIZ- DURU
BİTLİPİYADE..................................... .. .......................17 Eylül ERKEK
BRİDE ................SEDA ......................1980.......... 19 Eylül KIZ
6128.................. HATİCE.................... 1981.......... 19 Eylül KIZ
ARİZONİ....................ELİF................. .. ...........19 Eylül ERKEK EFE
SUZİ............................................ .. ..........................19 Eylül CİNSİYET
CÜVCÜV.......................................... .. .................. 20 Eylül ERKEK]
ÖZNUR83 ..........ÖZNUR..................... 1983 ..........20 Eylül KIZ
TRUEBLUE........................................ .. ...................20 Eylül ERKEK
HİLARYA........... CANSU..................... 1982.......... 21 Eylül ERKEK
MİNİKANNİŞ .......MERVE...................................... 21 Eylül KIZ
WİSKİ.................. EBRU ......................1979......... 21 Eylül KIZ
YAGMUR25........................................ .. .....................21 Eylül ERKEK
İZMİRGÜZELİ22................................... .. ................ 22 Eylül CİNSİYET
RELAX........................................... .. ...1975............22 Eylül ERKEK MUSTAFA KEMAL
"NAZ"........................................... .. ..........................22 Eylül ERKEK
FREKANS......................................... .. .................. 23 Eylül KIZ
İLETİŞİM............. NAİME ......................1980......... 23 Eylül KIZ
GAMZELİ26 ........KÜBRA ......................................23 Eylül ERKEK
BETULYGT......... BETÜL...................... 1987......... 21 Eylül ERKEK-- EMRE
MDM34 ................................................. ...............23 Eylül KIZ
AYŞE&SERKAN .....AYŞENUR.............1985 .........23 Eylül KIZ
SİYAH-BEYAZ ........ELİF.........................1981.... .....24 Eylül KIZ
GUNDOGDUS....... SELMA............... 1977............. 24 Eylül KIZ- ŞEVVAL
ALİN ....................EMEL.................... 1981............ 24 Eylül ERKEK
HETCİK83........................................ .. .....................24 Eylül KIZ
RABİYASIN........ RABİA .........................................24 Eylül KIZ
PAPATYAM ......HİCRAN ..................1975 ..............25 Eylül KIZ
DUYGU1912.......DUYGU......................1980. .. ...........25 Eylül ERKEK
ANESSA .................................................. .............26 Eylül KIZ
GOZDE0120 .....GOZDE....................1981................ .26 Eylül ERKEK -DENİZ
DREAM81....... GÜLŞAH.................. 1981 ..............27 Eylül ERKEK BATUHAN
SELİN JÜLYEN .................................................. ....27 Eylül CİNSİYET
KIVILCIM ............NİLAY ...................1982 ..............27 Eylül CİNSİYET
ANADOLUKIZI..................................... .. ...................27 Eylül KIZ
ANGELAY .......ÖZLEM .....................1978 .............28 Eylül ERKEK
AMONRA....... KÜBRA .....................1982.............. 28 Eylül ERKEK
SEDA67.......................................... .. .................... 28 Eylül KIZ
ŞEBEK............ NEVRUZ ...................1978 ............29 Eylül KIZ
SEREN .............SEREN ........................................29 Eylül ERKEK
HANİFEE..........HANİFE.......................19 82 ............29 Eylül ERKEK
MEHTEPELİF.... ELİF......................... 1978 ...........30 Eylül ERKEK -- TANER
NİLDAN.......................................... .. ......................30 Eylül CİNSİYET
MÜREKKEPBALIĞI.................................. .. .............30 Eylül ERKEK
MUSCAN24...........CANAN..................1978.. .. .........30 Eylül ERKEK
KÜÇÜK BALIK... BERİL...................... 1982
AİŞE ..................AYŞE...................... 1988

evet liste buydu son olan sanırım ama burda şimdi olmayanlarda var kızlar eklemeleri bu liste üzerinden yapalım okkk hadi ben kaçtım uyku geldi accık kaçmadan gidip vurup kafayı yatiiim birazzŞeniz

Son düzenleme:
gunaydiiinnnn yaaaa kizlar liste yine degismis biz betulle bebislerimizin adini kaydetmistik gamyoncuiremsu benim oglususum kismetse TANER betulun oglusuda EMRE olucak ...liste liste ustune karisti accik :bbo:

kızlarrr günaydınnn ben birazdan annemleri yolcu edecegim bugünden sonra yalnızım ve çokk sıkılacagım liste işini ben eve gelince yapmayı düşünüyorumm deryacım hemde renkli yaparım yeni bir link açalım oraya yapalım en azından burda karışmış olmaz iki üç saate evde olurum görüşmek dilegiyle.

gunaydiiinnnn yaaaa kizlar liste yine degismis biz betulle bebislerimizin adini kaydetmistik gamyoncuiremsu benim oglususum kismetse TANER betulun oglusuda EMRE olucak ...liste liste ustune karisti accik :bbo:

günaydın....canım betülün ve senin eklediğin benim koyduğum listeydi ve zatn herkes ilk listeye eklemeye devam etti...farklı bir sürü eklenen liste oldu...listeyi en baştan yapalım...

Günaydin deryacim Şeniz bencede liste olmasi cok iyi oldu ,son zamanlar yaklastikca merak ediyorduk ilk siralarda kimler var diye ama ya eylul anneleri bolumunde baska topik acmali orda herkes eklesin kendini , sohbet bolumunde karisti ..hem oyle isteyince bakariz listeye boyle arka sayfalarda kaliyor goremiyoz

haklısın canım...eylül annelerine topic açtım ben...10 dk dır siteyi açamıyordum yeni yazabildim...

Kızlar günaydın:teytey::dance::dance::dance:
Benim bugün doğum günüm.. Bi sene daha büyüdük... (Yaşlandık demiyorum :teytey:)
28'i alıyoruz. Ama hala çocuk gibiyim :dance:
8.ayımıza da girdik, Allah hayırlısı ile tamamlamamızı ve hayırlı doğumlar yapmamızı ,sağlıklı, sıhhatli olmamızı nasip etsin.

Bazı listelerde bende varım, bazısında yokum.
Nunuu Nuray 1981 17 Eylül KIZ- DURU

IYI KI DOGDUN NURAAAYYY Şeniz MUTLU YILLAR ;YAVRUNLA ESINLE BERABER NICE MUTLU YILLARA

Bende yengec burcuyum temmuzun 8 indeydi dogum gunum :icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…