2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

DERYACIM YANİ SENİN DOĞUM DAHA ERKEN OLABİLİR YANİ AĞUSTOS SONU GİBİDE OLABİLİR ACABA İLK ANNE SENMİ OLACAKSIN:sm_cool:

evet canım ben hatta ağustos annelerine mi girmaliydim diye bile düşünmüştüm bir ara...sezeryan olursa ağustos olur muhtemelen....başak olsun da burcu :))

iyiyim vallahi cok sukur..
aslında yenı kalkmadım ama yenı gırdım..
ya normalde 10,30- 11 e kadar uyuyorum.. ara sıra uyandıgımda kalkayım mı dıyorum kendı kendıme..
ıcerıde bebısın oldugunu fılan dusunuyorum bı an.. :1rolleyes: sonrada dıyorum kı yat kızım doy uykuya sonra cok arıcaksın.. :roflol:

EVET HAKLISIN BEN OLSAM BENDE UYURDUMM OHH BE NEEE GÜZEL YARASIN İNŞALLAH SANA VE BEBİŞİNE. GENELDE TÜNAYDIN DERDİN YAAA O YÜZDEN UYKUCU DEDİM, YOKSAAAAA 10-11 DE UYANMAK DEDİĞİN GİBİ ÇÇOK ERKEN YA HUUU:roflol:

Son düzenleme:
kız betül sen çok şekersin yanlış anlamayın arkadaşlar sizde çok şekersiniz :))))))))))))) betül bu arda yaş kaç? bayanların yaşı sorulmaz ama

Selulit bendede azdı...
Ostrojen hormonu selulit yaparmış biz de hamileyiz östrojen çok fazla bizde...

kız betül sen çok şekersin yanlış anlamayın arkadaşlar sizde çok şekersiniz :))))))))))))) betül bu arda yaş kaç? bayanların yaşı sorulmaz ama

BENCEDE ÇOK ŞEKER HEM YÜZÜ HEM KENDİSİ DİMİ BENDE ÇOK BEĞENİYORUM BETÜLÜ SANIRIM YAŞIDA GENÇ BURADAKİ EN GENÇ ANNE ADAYI BİLE OLABİLİR.:lepi:

evet 11 nedir ki canım sabahın körü zaten.. :roflol:

cok tesekkurler canım sen daha tatlısın..
yaş tahmın edermısın bi lütfen merak ettım.. aslında benı görmüyorsunuz ama yınede görenler le aynımı tahmının acaba ?.. :icecream:

BENCEDE ÇOK ŞEKER HEM YÜZÜ HEM KENDİSİ DİMİ BENDE ÇOK BEĞENİYORUM BETÜLÜ SANIRIM YAŞIDA GENÇ BURADAKİ EN GENÇ ANNE ADAYI BİLE OLABİLİR.:lepi:

utanıyorum efenım..
sizde koyun resımlerını bende iltifat edeyım olmuyor böyle.. :icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…