2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ya kızlar ben ilk aylarda cok duygusaldım hemen aglıyordum..
eşimi kaybetme korkusu sarmıstı durduk yere nıyeyse.. :sm_confused:
ama sımdı onlardan eser kalmadı cok sukur hıc oyle duygusallık fılan yok.. :sm_confused:

ne güzel canım...benim de başlarda eşimi kaybetme korkusuydu..şimdi canım annem babam için oluyor bu korku....çok kötü bir şey ya...

herkese merhabaaaa bugün erken geldimm.bebişimin büyük baş eşyalarını aldık kızlar.
daha doğrusu annecim aldıı.
beşik aldık,ana kucağı,ve bebek arabası bir de viscolex yatak aldık.ana kucağı Maxi Cosi marka aldık onu önermişti herkes arabasını da aynı marka aldık.beşik te kraft aldım küçük boy sallanabilir cinsten.Oğluşuma maviş maviş..
bir de
rüyamda görmüştüm yan yatırma yastığı alacağım hani dönmesini engelleyip yan yatıran Allah korusun kustuğunda falan boğazına akmasını engelleyenden.. bugün de ilk giyeceklerini yıkayıp yarın ütülemek üzere hazırlayacağım..
işte böyleeee sevincimi sizlerle paylaşayım dedim.darısı henüz almayanların başına

sanırım bırazda evham bu ısler kulak asmamak gerek..
yoksa sonu gelmıyor.. kısa surelı kucuk bır depresyona gırmıstım kolay toparladım..
esımı kaybetme korkusu hem bahsettıgın gıbı hemde sevgi vs acısındandı..
umarım loğusalık sendromu da yasamayız.. ben suan gayet ıyıyım cok sukur..
aldıgım kılolar ve yuzumde cıkan sıvılceler hariç.. Kötü Kazen

deryacım yavaş yavaş yaparsın güzelim sen de. benim de geceliğim var pijamam yok henüz.yaw birini yapıyosun başka bi tane daha çıkıyo..Allah yardımcımız olsun.

betülcüm,ya kızlar sizde de mi vardı aynı şey ben de hala var eşimi kaybetme korkusu.ya< insan söylemeye bile korkuyor. bir de bebeğimin ihtiyaçlarını aldıkça -ya bir terslik olursa- korkusu yaşıyorum.paranıyak mı oldum nedir..

amin canım ben daha hiçbişey almadım sayılır dün çıkıcaktık ablamın kaynanası ve eşimle herşeyini birden alıcaktık ama ablamın eltisi bel fıtığından ameliyat olucak kaynanası da ona bakıcak hastanede refakatçi olucaktı dün hastaneye yatırdılar bugün olucaktı ameliyat ama daha acil hasta gelmiş onu çıkarmışlar p.tesi yapıcaklarmış kaldı yani gidemedik alışverişe ya haftaya kaldı yada ondan sonraki haftaya. ben zaten hep diyodum alışverişi 32.haftada istiyorum diye heralde allah öyle nasip edicek. sizin aldıklarınızdan da fikir ediniyorum geç kalmam iyi oluyo:dance:

beşik dediğin canım oyun parklarından mı?kraftınıkini ben de beğenmiştim ama başka bir marka aldım sonra..güle güle kullnaısn bebişin sağlıkla inşallah....

alincim nevresim takımı,yorgan ,battaniyeler falan aldın mı?onlarda minik minik oluyor :)) ben aldım pembiş pembiş...hatta bugün yıkadım nevresim takımını :))

kızlar çıktınız galiba...kendinize iyi bakın...ben de eşimi bekliyorum biz de dolaşmaya çıkacağız bira...açılırım iyi gelir diye düşündüm..bugün çok moralsiz bir gün geçirdim...jendime geleyim açık havada :)) kendinize ve bebişlerinize iyi bakın...

alincim nevresim takımı,yorgan ,battaniyeler falan aldın mı?onlarda minik minik oluyor :)) ben aldım pembiş pembiş...hatta bugün yıkadım nevresim takımını :))

deryacım.yorgan ve battaniyelerini annem hazırladı.örgü,penye,polar ve normal battaniyeleri var.evimiz ve kayseri soğuk olduğu için yün yorganı ve yine yün battaniyesi var.ama nevresimi almadık bugün pahalımıza geldi canım yaa.. anti bakteriyelmiş.indirimiyle 100 küsürdü.daha uygun bir yerden bakcaz artık.güle güle kullansın kuzuşun pembişlerini.

evet park yatak aldım cnm ama büyük değil küçük olanlardan.ikisinde de 3 yaşına kadar yatıyorlarmış.hem küçük olanın ayakları yere değmeden sallanıyordu özelliği de daha fazla idi.tabii fiyatı da.ama.benim içime sindi.2007 model aldım 2008 ile renk farkı vardı sadece ama fiyat çok değişiyoru.aklınızda olsun

hoşçakal deryacım size iyi yürüyüşler bizde 9.30 gibi çıkcaz.ancak kapatıyor işyerini.

anessa walla akıllısın biriktir bizim yazdıklarımızı not al sonra hopp birden alırsın.a.s

herkese iyi akşamlar kızlarrr annem iyi çok şükür banyodan çıkınca kapıları açık görünce korkmuş biraz ama iyi verilmiş sadakamız varmış valla hırlısı var sapığı varr ama nedense annemlerin apartmana zaten ne hikmetse hırsız dadandı 5 yıldır girmediği daire kalmamıştı bir annemlere girememişti oda oldu yaniiii babam evden çıkınca kapı çekili tabii kitli değill hangimiz kitliyorki evdeyken ama artık akıllandı annem hep kitlicem evdeyken diyorrrr.
bu arada ilgi ve alakanıza çok teşekkürler aile gibi olduk şurda valla ne yalan söliim annemle konuşunca sanki size hemen haber vermem gerekiyormuş hissi ile yazdımm olayı hemen saolun varolun iyi ki varsınız kk kızlarıııı

herkese günaydın sanırım kimse uyanamamış gerçi bende tam uyanmış sayılmam :)))))))) 9,00 işe geldim :))))))))))))

her kesler uyuyor sanırım gürültü yapmıyayımda uyanmasınlar bari. piş piş piş uyuyun uyuyun pış pış pış.....................

herkese günaydın sanırım kimse uyanamamış gerçi bende tam uyanmış sayılmam :)))))))) 9,00 işe geldim :))))))))))))

günaydın canım ama sanırım ikimizden başka kiimse yok. benim bugün canım biraz sıkkın dün göbeğimin çatlamaya başladığını gördüm kırmızı kırmızı aynadan görülüyo zaten üsten bakınca fark etmmiştim hiç. sabah akşam yağlanıyorum yaaa ama genede çatlıycam çok üzgünüm anlamadım gitti:sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…