2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

canım sen yaslımısın sımdı.. 32 nedır kı hepimiz gencecikiz çıtır çıtır mis gibi.. yerimseniben sengözlerimebaksanab

kız derdin neydi 20 yaşında hamile kaldın söyleyene bak:roflol::roflol: yeni evlisin sende o zaman demi ben 1 yıl 1 aylık evliyim :nazar:

kız derdin neydi 20 yaşında hamile kaldın söyleyene bak:roflol::roflol: yeni evlisin sende o zaman demi ben 1 yıl 1 aylık evliyim :nazar:

BEN 2 SENE Yİ 1 AY GEÇTİ EVLENELİ BEN ZATEN EVLEMEK İÇİN GEÇ KALDIM BİR TÜRLÜ CESARET EDEMEDİM EVLİLİĞE, SONRA HADİ ARTIK EVLENEYİM DAHADA GEÇ OLMADAN DEDİM VE EVLENDİM:bbo: AMA BEKARLIK DAHA GÜZEL BİŞİ BENCE EVLİLİK ZOR BİŞEY.:mymeka:

vallahı ben erken evlendım erkende anne olucam Allahın ıznıyle..
erken evlenmek aklımda olan bırsey degıldı ama genc anne olmayı her zaman cok ısterdım Allaha sukur gönlüme göre olucak ınsallah..
2 sene olucak evliliğimiz canım..

vallahı ben erken evlendım erkende anne olucam Allahın ıznıyle..
erken evlenmek aklımda olan bırsey degıldı ama genc anne olmayı her zaman cok ısterdım Allaha sukur gönlüme göre olucak ınsallah..
2 sene olucak evliliğimiz canım..

EŞİN KAÇ YAŞINDA CANIM ODAMI GENÇ YOKSA:1shok:

canım ben 4. cocugum en kucuk ve tek kızım..
annem suan 58 yasında ben 20.. ama anneme sorduklarında yasına ınanmazlar 35-40 arası sanıyorlar hep..
kafa yapısı uyduktan sonra yaş problem değil.. yeterki çocuklarımıza uzak olmayalım.. yerimseniben

ben hem 29 yaşındayım..hem 5 yıllık evliyim..hatta 6,5 yıl sevgili kaldık sonra evlendik.....ama ilk çocuğuma hamileyim....geç mi kaldım diyorum bazen ama olsun..eşimle gezdik eğlendik bolca..artık vaktimiz olmayacak zaten...

ya kızlar öyle düşünmeyin ne kartı ya insanın kendi tercihi ister hemen çocuk yapar ister yapmaz bu da sizin tercihinizmiş demi betül kız yardımcı olsana

canım ben 4. cocugum en kucuk ve tek kızım..
annem suan 58 yasında ben 20.. ama anneme sorduklarında yasına ınanmazlar 35-40 arası sanıyorlar hep..
kafa yapısı uyduktan sonra yaş problem değil.. yeterki çocuklarımıza uzak olmayalım.. yerimseniben

EVET HAKLISIN ASLINDA AMA İŞTE İNSAN HESAPLAMADAN DURAMIYOR. BU İŞLER NASİP KISMET DİMİ AMA :1rolleyes: ALLAH HERŞEYİN HAYIRLISINI VERSİN.

kızlar Allah hakkımızda hayırlısını hayırlı olan zamanda vermıs ne guzel..
kuzucuklarımızda gelıcek yakında.. bundan guzel ne olabılır..
ben beden yasına değil ruh ve akıl yasına ınanırım her zaman..

ben kendimi hala çocuk sanıyordum kızlafr ya...hala evlilik bana göre değil..çocuk yapmak bana göre değil büyümem lazım diyordum...görüyorum ki büyümüşüm geç bile kalmışım..ama farkında değilmişim...ufal da cebime gir olayı gibi birşey olmuşum :)))

yav vallahi bekar kalmayı tercih ederdim :))))))) benim gibi kayınvalidyle altlı üsütlü oturunca daha zor geliyo insana evlilik

yav vallahi bekar kalmayı tercih ederdim :))))))) benim gibi kayınvalidyle altlı üsütlü oturunca daha zor geliyo insana evlilik

canım kayınvalideyle altlı üstlü olmak tabiki kötüdür de ben de çok yakınım birkaç apartman var aramızda...bir de kayınpederim yok..tek başına ve bize sarıyor sürekli....zamanla alışıyorsun...biz başlarda eşim le sık kavga ederdik ve tek nedeni kayınvalidemdi..artık takmıyoruz onu herşey daha güzel :))) he he deyip geçiyorum...

X