2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

merhaba bayanlar benim de bebişim 28 eylülde doğacak inş
ama ben daha ikili test yaptırmadım bu hafta yeni bakılıck inşallah iyi çıkar içimde yeni yeni kıpırtılarını da hissedebiliyorum içime kızmış gibi geliyor ama bakalım .öğrenir öğrenmez buraya yazacağım

Merhaba kızlarrrrrrr!!!!
Benim dogum tarihi degişti de acaba onu zahmet olmazsa degiştirebilir misiniz!Dogum tarihi:25EYLÜL şimdiden teşekkür ederim bu arada da cinsiyeti de:KIZZZZZZZ:))

selam kıslar feci baş ağrısı hala yakamı bırakmadı bugünde devam ediyor ikili testimide yaptırdım çok şükür ilk ultrason sonuçları iyi ama diğer sonuçlarla beraber 1 hafta sonra alabileceğimmm malesefff beklemek çok zor olacak ama allahın izni ile herşey yolundadır umarımmm
ayyyy bebeğimi bugün uzuuun uzuuunnn seyrettim çok şükürrr ama zıpırr bir ara doktorun rahatsız etmesine rağmen hareket etmiyordu bir türlü uyudu yavrum sanırımmm ay doktor cihazı karnıma hafiften hafiften basıp çekti basıp çekti yavrum nevri döndü yaaa havaya zıplayıp yere indi sonra eller bacaklar kıpır kıpır olduuu el salladı anne ve babasına sankiii ben iyiyim merak etmeyin der gibiii inşallah rabbim bebeğimi bağışlar banada kucağıma da almak nasip olur meleğimiii allah hepimizin bebeklerini korusunnn

bu arada bana bugün 2 tane ilaç daha verildi ama vitaminmişşşş megadyn ve giynoferon diye ama vitamin de olsa insan tedirgin oluyor yawww içerkennn neyse bebeğime yarasın inşallahhh

canım üzme kendini bukadar doktora da bağlı bu ölçümler ve kesin çocukta böle bişey çkar iye de diyemezlermiş dedi bugün doktorum bana benim bebeğimde 1,7 çıktı ama tümsonuçlar haftaya çıkacak benimde ALLAH yardımcın olsun umarım bir sorun çıkmaz .ama unutma testlerde sorun var denen ve doğan bebeklerin çoğunda bile hiçbir sorun olmuyormuşşş yani herşeye kesin gözü ile bakma allaha dua et bol boll okkkk

canım benimkide bugün minoset alabilirsin çok zorlandığında dediii aslında benim doktorum bile değildi benim doktorum tüp bebek bölüm başkanıı ikili testi başka bir uzman yapıyor sadece ve o bana dedi yiyebilirsin diyeee ve benim migren fena bir migren migren ilaçlarını bile biraz geç yediğimde kriz geçiriyordum ben ama yinede allah şükürler olsun öle krizlik olmadım henüzz fena zorladı ama buz kompresi jel bantlar falan idare ettim çok şükürrr .

ayşe kızzz dediğin alyans testini bende yaptım ileri geri gitti erkekmi yaniii benimki şimdiiii ay neden bilmem ama banada erkek gibi geliyor ama bakalım nisanda belli olcakkk hayırlısı olsunda kız erkek farketmez gerçi sağlıklı sıhhatli eli yüzü düzgün olsunnnn rabbim ne nasip ettiyseee görecez bakalımmm.m

benim komşumda bana bir dua verdiii bu duayı okuyanların erkek bebekleri olurmuşşş denenmiş oda okumuş ve 3 aylık bir erkek bebeği oldu şimdiii ama duanın birde şartı varmışşş bebeğinin adında MUHAMMET ismi olacakmışşş ilginç değilmi komşumda bebeğine muhammet numan ismini verdii

Yafuu resim çok büyük çıktı... Nasıl küçültebilirim ki...
Bende linki göndereyim de barii sizler bakarsınız..

Kızlar bunlar bebişime hediye gelen cicilerimiz... :dance::teytey:

ayyyy maşallah çok güzel şeyler bebeğin güle güle giysin sağlıkla sıhhatle kirletsin hepsini canım yaaa

canım ultrasondan ultrasona da fark var sanırım mesela benim SAT a göre 12+3 ama geçen perşembe doktorum normal ultrasonda bakmıştı resmini de verdi o gün 11+6 iken 12+4 yazıyordu bugünde ikili testim vardı 4 boyutlu cihazda bakıldı bugünkü uzman 12+1 dedi fakat bilgisayarlarda 3+4 gün fark olabiliyormuş doğum tarihinde de öle fark oluyormuş cihaz bebeğin kilosunuda 500+900 gr eksik yada fazla gösterebiliyormuş anlayacağın sen son adet tarihine göre hesapla en doğrusu o durrr o yüzden ben öle hesap yapıyommm 12+3 üm bugün yanii

arkadaşlar bende yaptırdım ense ölçümü dr yazdı
crl 61 mm (12 hafta)
nt 1,21 mm (12 hafta )
nt ne demekkii bilen var mııııııııııııııı...............

ayşecim benim kağıtta da öle yazıyorduuu 12 hafta baz alınıyor sanırımm benimki 1,7 mm ense kalınlığı boyu 68,66 mm çıktı geçen hafta perşembe ultrason görüntüsünde 57 mm çıkmıştı nasıl oldu bende anlamadımmm valla cihazdan cihaza farkediyor benim bebek çabukmu boy attı yoksammmsırnaşık şey

kızlar bebek odası mı alacaksınız yoksa ilk başta park yatak falan mı ne düşünüyorsunuz??

bende kraft yada çikko marka park yatak almayı düşünüyorum titreşimli sallanabilen 2 kat olarak ayarlanıp sonradan oyun parkı olarak kullanabilinen müzikli oyuncak süsleri olan bez değiştirme katı olan yanlarında eşya koyabilmek için yerleri olan cibinlikli harika modeller var bakıyom şimdiden ama cinsiyet belli olsunnn 6 ayıda bir doldurayım ozaman başlicam nasipse alışverişee

beni de ekler misiniz kızlar 24 eylül ... ohh ne güzel bisürü terazi bebiş doğacak
ben de teraziyim de :))

sweet curse........... 1 Eylül................Cinsiyet
Güldenm.................3 Eylül................Cinsiyet
eylül_annesi............10 Eylül..............Cinsiyet
Bebeğim.................11 Eylül..............Cinsiyet
Yeniyaşam..............12 Eylül..............Cinsiyet
Bires..................... 13 Eylül.............. KIZ
müjdes...................13 Eylül...............Cinsiyet
Delikız....................14 Eylül..............ERKEK
Kumralim................15 Eylül..............Cinsiyet
Sel-inn....................15 Eylül..............Cinsiyet
Mommy...................17 Eylül.............Cinsiyet
Bride..................... 19 Eylül..............Cinsiyet
6128......................19 Eylül..............Cinsiyet
Ariazoni...................19 Eylül..............ERKEK
cüvcüv.....................20 Eylül..............Cinsiyet
Öznur83..................20 Eylül............... KIZ
hilarya.................... 21 Eylül..............Cinsiyet
Minikanniş..............21 Eylül..............Cinsiyet
Wiski.....................21 Eylül..............Cinsiyet
İzmirgüzeli22...........22 Eylül..............Cinsiyet
Frekans...................23 Eylül..............Cinsiyet
İletişim....................23 Eylül..............Cinsiyet
ayşe&serkan...........24 Eylül..............Cinsiyet
Siyah-beyaz............24 Eylül..............Cinsiyet
Gundogdus............. 24 Eylül..............Cinsiyet
alin.........................24 Eylül...............Cinsiyet
Hetcik83.................24 Eylül...............Cinsiyet
gözde0120..............24 Eylül...............Cinsiyet
Papatyam............... 25 Eylül..............Cinsiyet
Sebek................... ..25 Eylül.............. KIZ
Anessa....................26 Eylül..............Cinsiyet
Dream81................ 27 Eylül..............Cinsiyet
Selin jülyen.............27 Eylül..............Cinsiyet
Kıvılcımm................27 Eylül...............Cinsiyet
Angelay................. 28 Eylül..............Cinsiyet
Amonra..................28 Eylül..............Cinsiyet
Mehtapelif.............. 30 Eylül..............Cinsiyet

Günaydinnnnnnnnn Güzel Eylül Anneleriiiii...... Dün Pc Sorun Vardi Gelemedimm.......dün Ikili Test Sonuçlari çikmadii Bu Sabah Saat 10 Da Alacak Eşimm Hayirlisi Artik..........
Haa Ben Bebek Odasi Almak Istiyomm Yaa Bakalimm...

ya kızlar bakıyorum sizlere bayağı hevesle şunu alaım bunu alalım falan ..ya ne güzel ....
ben daha o havaya giremedim... acaba bu sıkıntılı ilk 3. ayımdan dolayı mı?
bebeğim olsun çok istediğim halde hala hamilymişim gibi gelmiyor kendimi bir tuhaf hissediyorumm.
belki karnım büyünce yada cinsiyetini öğrenince belki havaya girerim ...evde bebeğe ait bir tek emzik var. ))) onu da öğrencilerim verdi.. )) açıkçası ben 6. aydan itibaren birşeylere bakmaya başlamayı düşünüyorm.. :uhm:

Günaydınnnnnnn!
Hilarya'cım çooook teşekkür ederim valla zahmet olduuuu canımmmmmm:))

Günaydınlaaarrrrr kızlarrrrrrr!
Hilarya'cım çok teşekkür edrim valla zahmet verdim canımmmmmmm:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…