2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

arkadaşlar benim yazı boşa gitti birşey sormuştum ikili testte hcg yazan bölümde 50nin üzeri kız 50nin altı erkek diye yorumluyorlar cinsiyeti belli olanlar yazarsa sevinirim mesela benim erkek benimki tutmuyor şimdiden teşekkürler

çok sağol cnm benim 2.05 çıktı genelde 1,-1,5 duyunca panik yaptım dr 12+3 dedi bana
ama daha büyük gözüküyor dedi ay şu sonucuda bir alsam

evet canım benimki de 3- 4 gün ileride çıktı
doktoruum da normalden iri olabilir endişelenecek birşey yok dedi
ben de senin gibi burada 1.0 gibi sonuçlar görünce korkmuştum ama çok şükür
doktor haklı canım bizimkiler biraz iri olacak galiba
sonucun güzel çıkacak canım endişelenme boşuna Rabbim hayırısını versin.. a.s.

Arkadaşım ben bilmiyorum sonucum doktorda fakat beta hcg için 50 az bir rakam değil mi? bizim haftalarımızda beta hcg nin en az 25,700 - 288,000 mIU/ml arası bir değer olması gerekiyor.Tam olarak anlayamadım sende beta hcg kaç yazıyor ki?

Doktorum bana ense kalınlığının kaç mm olduğunu söylemedi, sadece ince, sorun yok dedi, ultrason görüntülerinde de yazmıyor sadece crl si yazıyor. Bebeğimin ilk fotoğrafını çekti, onda da yazmıyor, başkada bişey almadım zaten. Kan testi yapıldı, sonuçlar haftaya alınacak, onda mı yazacak acaba?
Bu arada ben sat'a göre 12, ama ultrasona göre 12+5 hamileyim. Nasıl oluyor, bilen var mı?

cnm çok çok çok teşşekkür ederim drum normal dedi ama panik yaptım ama rahatladım şimdi a.s.çok saol

arkadaşlar bende yaptırdım ense ölçümü dr yazdı
crl 61 mm (12 hafta)
nt 1,21 mm (12 hafta )
nt ne demekkii bilen var mııııııııııııııı...............

test kağıdı elindeyse parametre yazanın altında fB-hCG 58nml düzeltilmişi1,59 yazıyor

öznur sen de sağol canım ben de çok paniklemiştim sonucu alana kadar çok korktum

hanife ultrason kağıdında yazıyor ense kalınlığı da seninkinde yok demek ki ama normal demiş zaten dr mm si o kadar da önemli değil :))

ayşe nt ne bilmiyorum benim ultrason kağıdımda yazmıyor
ama değerlere bakılırsa boyu ve ense kalınlığı sanrıım..

arkadaşlar bende yaptırdım ense ölçümü dr yazdı
crl 61 mm (12 hafta)
nt 1,21 mm (12 hafta )
nt ne demekkii bilen var mııııııııııııııı...............

canım crl bebeğin baş popo arası boyu
Nt de ense ölçümü..
Bildiğim kadarıyla böyle

kızlar bebek odası mı alacaksınız yoksa ilk başta park yatak falan mı ne düşünüyorsunuz??

doktorun imza attığı yerde en son NT:1.1 yazıyo kusura bakmayın dr.um test sonucunu görmedi henüz şehir dışında o yüzden bilgi almaya çalışıyorum crl ölçümüde 71 çıkmış

kızlar bebek odası mı alacaksınız yoksa ilk başta park yatak falan mı ne düşünüyorsunuz??

Ben park yatak düşünüyorum..
Odasını da 2 3 yaşına geldiğinde düzenlerim diyorum.. Zaten evimde iki kapılı ayrı boş bir dolabım ve boş şifonyerim var. bunlar da beyaz.. Bebişin eşyalarını bunlara koyarım.. Odasını boyatacağım biraz düzenleyeceğim ama ayrı bir bebek odası takımı almayacağım.

kızlar bir önceki sayfaya gitmeden yeni gelen yazılar çıkmıyor sizinde öylemi çokmu soru soruyorum acaba

evet hilarya seninki iyi fikir ama dolabın ve şifoniyerin olması şans tabii..
kızlarr ssizin fikirleriniz nee??

Ben bebek odası almayı düşünmüyorum evim kira ve 2 odalı, birinde biz yatıyoruz, diğerinde de kütüphane çalışma masası var.Bebeği ilk bir sene kendi odamda büyükçe tekerlekli bir beşik yatak gibi irşeyekoyarım diyorum.Seyyar olsun istediğim odaya götürebileyim.Arkadaşım oda aldı ama bebek 1 yaşında bir kere bile kendi yatağında yatmamış, hep o dediğim seyyar beşikte yatıyor.Kendi evimizi alınca bebeğime oda yaparım artık napalım....

ben şimdi internetten baktım park yataklar hiç sağlam görünmüyor ben ahşap alırım herhalde...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…