2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

canım dr.dan dr.a değişiyor.kimisi sadece ikili istiyor kimisi sadece üçlü teste gönderiyor.bazısıda ikili temiz çıksa bile üçlüsünü de yaptırmasını istiyor.sen içini ferah tut tatlım.vardır dr.unun bi bildiği.

Günaydın arkadaşlar, benim hatırladığım kadarıyla ikili testin doğruluk payı %90 ken üçlü testin % 60 a düşüyor.Neden bu riske gireyim ki ikili testi yaptırmak daha mantıklı, sonra istersen 3 lü test de yapılabilir.
2li testte bebekte bir problem varsa erkenden belli olur, öteki türlü 5. ay belli oldumu yapacak hiç bir şey yok...
Bu arada bir arkadaş kanını ense ölçümünden sonraki gün vermiş, ben doktoruma sordum hemen o gün vermelisin kandaki değerler hergün değişiyor demişti...Doğru bir risk oranı verebilmemiz için hemen gitmelisin demişt.

sweet curse........... 1 Eylül................Cinsiyet
Güldenm.................3 Eylül................Cinsiyet
Bebeğim.................11 Eylül..............Cinsiyet
Yeniyaşam..............12 Eylül..............Cinsiyet
Bires..................... 13 Eylül..............Cinsiyet
müjdes...................13 Eylül...............Cinsiyet
Kumralim................15 Eylül..............Cinsiyet
Sel-inn....................15 Eylül..............Cinsiyet
Bride..................... 19 Eylül..............Cinsiyet
6128......................19 Eylül..............Cinsiyet
Ariazoni...................19 Eylül..............ERKEK
cüvcüv.....................20 Eylül..............Cinsiyet
Öznur83..................20 Eylül...............Cinsiyet
hilarya.................... 21 Eylül..............Cinsiyet
Minikanniş..............21 Eylül..............Cinsiyet
Wiski.....................21 Eylül..............Cinsiyet
İzmirgüzeli22...........22 Eylül..............Cinsiyet
Frekans...................23 Eylül..............Cinsiyet
İletişim....................23 Eylül..............Cinsiyet
ayşe&serkan...........24 Eylül..............Cinsiyet
Siyah-beyaz............24 Eylül..............Cinsiyet
Gundogdus............. 24 Eylül..............Cinsiyet
Papatyam............... 25 Eylül..............Cinsiyet
Anessa....................26 Eylül..............Cinsiyet
Dream81................ 27 Eylül..............Cinsiyet
Selin jülyen.............27 Eylül..............Cinsiyet
Kıvılcımm................27 Eylül...............Cinsiyet
Angelay................. 28 Eylül..............Cinsiyet
Amonra..................28 Eylül..............Cinsiyet
Sebek................... 29 Eylül..............Cinsiyet
Mehtapelif.............. 30 Eylül..............Cinsiyet

günaydın güzelim.doktoruma ultrasyona alacak mısınız dedim gerek yok zaten 16.haftada 3lü test için gelirsin dedi.aslında pek gerek duymuyorum 3lü yaptırmaya kararsızım.

Günaydın canım..
İkili testte benim de kanımı ertesi sabah aldılar.. Ben SSk doktorunun muayenesine gidiyorum.Testlerimi ve ilaçlarımı ssk dan ücretsiz yaptırıyorum... Ben bir gün önce gittim ense kalınılığı ölçüldü ertesi sabah da hastanede kan verdim..doktorum ertesi gün kan verildiği bilindikten sonra sonucu etkilemez dedi.. içininz rahat olsun..
Bütün vitaminlerimde sağlık karneme analık kaşesi vurulunca ücretsiz alınıyor.. Eğer ki böyle bir imkanınız varsa bence değerlendirin.. Ne diye fazladan üç kuruş verelim ki.. Onunla bebişlere bişiler alırız fazladan.. a.s.

ne kadar kalabalık olmuşuz ölee eylül ayında nüfus patlaması yaşanacak sanırımm:teytey::teytey:

Son düzenleme:

Aynı şişkinlik akşamları bende de oluyor..akşam olacak diye korkuyorum...
Balık yiyemiyorsan gün içinde 3 4 ceviz yemeni öneririm.. Ceviz de omega 3 açısından çok zengin.. Kendinizi balık diye zorlamayın..Her zaman alternatiflerimiz var vitamin ve mineraller için..

Ya Kizlarr Listemizde Baya Uzun Yaa Süperrr .......... Kizlar Bu üçlü Test Nasil Oluyoooo Onda Neler Yapiozzz........

kızlar ben birazdan çıkıcam.liseden en iyi arkadaşım 26 şubatta doğum yaptı.çok güzel bi erkek bebek dünyaya getirdi.bugün onun bebek mevlüdü var.oaraya gidicez.allahım inşallah o günleri hayırlısıyla bize de gösterir.herkese iyi haftasonları diliyorum.bebişlerinize iyi bakın.a.s.

Kizlarr Dün Süper Epey Bi Sohbet Ettikk Umarimm Sonuna Kadar Böyle Sohbetler Ederiz........

Ayyy Ben Dayanamiyomm Valla Bebeişime Birşeyler Almamak Için Kendimi Zor Tutuomm Yaaaa.. Onun Için Birşeyler Yapmak Istiyommm Ay Ne Olurr Akil Verinn Ya

günaydıııııın..acele etme ayşecim alırsın daha bi sürü vakit olacak,üçlü test down sendromu araştırması için yapılıyor,yine kan alacaklar,zaten ikili test normal çıkarsa bazen gerek duymuyor doktorlar ama üçlü test sonucuna göre de amniosentez yapılıyor özellikle 35 yaş ve üstü hamileliklerde canmm

çok güzel bir çalışma olmuş canım öncelikle teşekkürler;
listeye beni de ekler misin 14 eylül cinsiyeti erkek.

Oy Oy Oyyyyyy Bir Erkek Daha Geldiiiiiiiiii Hadi Bakalimmm.. Hilaryacimm Ellerinde öper Canimmmmmmmmmm

ayy erkek deyince içim bi hoş oluyor yaa..hep farketmez sağlıklı olsun diyorum ama ne bileyim işte hep oğlum olsun diye dua ederdim hamişlikten önce..hayırlı olsun erkek annişi olacak arkadaşım..

ALLAH HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİNN ARKADAŞIMM.. BİZ İSİMLERİNİ BİLEM DÜŞÜNDÜK HEHEHEHEH

KIZ OLURSA BEYZA CEMRE ERKEK OLURSA KAAN
DİYE DÜŞÜNÜYOZ ALLAH SAĞLIK VERSİNDE KIZ ERKEK FARK ETMİYO

merhabalar
çok mutluyum, bebeğimi gördüm geldim, herşey yolunda çok şükür. ense kalınlığı ölçüldü, inceymiş sorun yokmuş, kan aldılar sonuçlar daha sonra belli olacak, bebeğim uyuyordu, bekledik uyansın diye, bi ara kıpırdandı, eli kolu bacakları kıpırdadı, sonra tekrar uykuya geçti, öğleden sonra daha hareketli olurmuş, bizim gittiğimizde sabah saatleriydi. Galiba oğlum olacak, doktorum pipisini görüyorum dedi,ama kordon da olabilir bi daha ki ay kesin sonuç dedi. Ama büyük ihtimal erkekmiş. Kimseye söylemiyoruz şimdilik ama sizinle paylaşmak istedim. Hayırlısı olsun.

hayırlısı olsun hanife ne güzel cinsiyeti de belli olmuş
ben de ikili test sonucumu öğrendim bu sabah
sonuç güzel dedi doktorum tüm sonuç bekleyenlere güzel sonuçlar diliyorum
cinsiyeti hakkında birşey söylemedi merak ediyorum :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…