2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Slm.kızlar bugün yazdıklarınızı anca okuyabildim eşimle biraz dolaştık ama çok yoruldum.Bu arada tansiyonum biraz yüksek çıktı endişe ediyorum umarım bi sorun çıkmaz,bu arada malesef ikili test yaptıramıyorum ya işimiz Allah a kaldı dua ediyorum herşey iyi çıksın diye:çok üzgünüm:

Çok sevindim canım hayırlı olsun, inşallah bizde en yaın zamanda öğreniriz.Gerçi benim kontrolüme 2 koca hafta var...

Çok sevindim canım hayırlı olsun, inşallah bizde en yakın zamanda öğreniriz.Gerçi benim kontrolüme 2 koca hafta var...

bride canım inşAllah hayırlı haberler alırsın kontrolünde

Dream neden yaptırmıyorsun ikili testi canım ?

sweet curse........... 1 Eylül................Cinsiyet
Güldenm.................3 Eylül................Cinsiyet
Bebeğim.................11 Eylül..............Cinsiyet
Yeniyaşam..............12 Eylül..............Cinsiyet
Bires..................... 13 Eylül..............Cinsiyet
müjdes...................13 Eylül...............Cinsiyet
Delikız....................14 Eylül..............ERKEK
Kumralim................15 Eylül..............Cinsiyet
Sel-inn....................15 Eylül..............Cinsiyet
Bride..................... 19 Eylül..............Cinsiyet
6128......................19 Eylül..............Cinsiyet
Ariazoni...................19 Eylül..............ERKEK
cüvcüv.....................20 Eylül..............Cinsiyet
Öznur83..................20 Eylül...............Cinsiyet
hilarya.................... 21 Eylül..............Cinsiyet
Minikanniş..............21 Eylül..............Cinsiyet
Wiski.....................21 Eylül..............Cinsiyet
İzmirgüzeli22...........22 Eylül..............Cinsiyet
Frekans...................23 Eylül..............Cinsiyet
İletişim....................23 Eylül..............Cinsiyet
ayşe&serkan...........24 Eylül..............Cinsiyet
Siyah-beyaz............24 Eylül..............Cinsiyet
Gundogdus............. 24 Eylül..............Cinsiyet
Papatyam............... 25 Eylül..............Cinsiyet
Anessa....................26 Eylül..............Cinsiyet
Dream81................ 27 Eylül..............Cinsiyet
Selin jülyen.............27 Eylül..............Cinsiyet
Kıvılcımm................27 Eylül...............Cinsiyet
Angelay................. 28 Eylül..............Cinsiyet
Amonra..................28 Eylül..............Cinsiyet
Sebek................... 29 Eylül..............Cinsiyet
Mehtapelif.............. 30 Eylül..............Cinsiyet

bride canım inşAllah hayırlı haberler alırsın kontrolünde

Dream neden yaptırmıyorsun ikili testi canım ?

Canım önceki sayfalarda yazmıştım ama söyliyim,dün kontrolüm vardı şükürki herşey iyiydi ama dr.um hastalarını ikili test yerine üçlü teste gönderdiğini söyledi zaten bu yeni dr.um ilkini beğenmediğim için değiştirmiştim,kafam çok karışık zaten testleri burdada yapmıyorlarmış dr.bizi edirneye sevk edecek,güvenmekten başka çarem varmı canım o yüzden dua ediyorum bebişimde sorun olmasın diye,sen olsan ne yapardın?

Kizlarr Dün Süper Epey Bi Sohbet Ettikk Umarimm Sonuna Kadar Böyle Sohbetler Ederiz........

Ayyy Ben Dayanamiyomm Valla Bebeişime Birşeyler Almamak Için Kendimi Zor Tutuomm Yaaaa.. Onun Için Birşeyler Yapmak Istiyommm Ay Ne Olurr Akil Verinn Ya

Ayy canım aynen bende.. Daha şimdiden bizim 5 tane 0-3 aylık kısa kollu body miz.Bir tane uzun kollu 0-3 aylık body miz... Banyo havlumuz... yeni doğan bebek bezi ikili paket..

Ben beyaz alıyorum unisex... Ama artık almayı bıraktım.. Cinsiyeti belli olunca alacağım..
:teytey:

Kızlar ben karar verdim ne alınacaksa 4,5 aydan sonra alıcam.Ama şimdiden için gitmiyor değil.Sadece bazı şeyler hangi markaalırım diye düşünüyorum şimdilik bebek arabası için asla kraft marka almamaya karar verdim.Arkadşımınki kraft, yolda ilerlemiyordu bile.Hemde en pahalı modelini almışSizin bildiğiniz iyi bir marka var mı?Benim için bebek arabası önemli çünkü ben bebeği kaptığım gib sokak sokak gezicem valla :))

Kızlar aldıklarınızın ya da alacaklarınızın fotoğrafları varsa göndersenize.

Kızlar ben karar verdim ne alınacaksa 4,5 aydan sonra alıcam.Ama şimdiden için gitmiyor değil.Sadece bazı şeyler hangi markaalırım diye düşünüyorum şimdilik bebek arabası için asla kraft marka almamaya karar verdim.Arkadşımınki kraft, yolda ilerlemiyordu bile.Hemde en pahalı modelini almışSizin bildiğiniz iyi bir marka var mı?Benim için bebek arabası önemli çünkü ben bebeği kaptığım gib sokak sokak gezicem valla :))

Bende kraft ve chicco arasında kararsızdım.. Kraft dan vazgeçtim şimdi..
Chicco yu tüm kuzenlerim çocuklarında kullandılar memnunda kaldılar.Ben chicco nun travel sistemlerinden almayı düşünüyorum.. Ama tabi son zamanlara kadar fikrim değişmezse.. Bana avantajlı gelen kısmı ise tamamen üzerindeki kumaşlar çıkıp yıkanabiliyor..

Kızlar aldıklarınızın ya da alacaklarınızın fotoğrafları varsa göndersenize.

Ben haftasonu evde değilim.. pazartesi salı eve gidince resimlerini çeker buraya eklerim..
Bebeğimin eşyalarının bir çoğunu kayınvalidem ve annem aldılar saolsunlar.. Ben bir tane body aldım sadece.. Onlara kalsa şimdiden herşeyi hazır olacak.. :smiley-cool:

Canım önceki sayfalarda yazmıştım ama söyliyim,dün kontrolüm vardı şükürki herşey iyiydi ama dr.um hastalarını ikili test yerine üçlü teste gönderdiğini söyledi zaten bu yeni dr.um ilkini beğenmediğim için değiştirmiştim,kafam çok karışık zaten testleri burdada yapmıyorlarmış dr.bizi edirneye sevk edecek,güvenmekten başka çarem varmı canım o yüzden dua ediyorum bebişimde sorun olmasın diye,sen olsan ne yapardın?

canım inşAllah bir sorun yoktur ben de çok korktum ya olumsuz sonuç alırsam diye
ama çok şükür iyi, hepimizin bebişleri çok iyidir inşallah
ben de olsam doktoruma güvenirdim canım ama kafama çok takılıyorsa bir başka yerde yaptırırdım testimi,yine de en güzeli doktora güvenmek..
hayırlısı olsun canım sen içini ferah tut ve bebişine çook iyi bak a.s.

Ben bügün Mother Care e gittim her ayın 15inde indirim oluyor ve bazı ürünler çok düşüyor aklınızda olsun bulunduğunuz yerde varsa 15inde gidin mutlaka a.s.

Bilseydim bende giderdim bugün...Sadece bakardım öyle bir...Neyse artık öteki aya, hem bebeğin cinsiyeti belli olmuş olur.

Ben bügün Mother Care e gittim her ayın 15inde indirim oluyor ve bazı ürünler çok düşüyor aklınızda olsun bulunduğunuz yerde varsa 15inde gidin mutlaka a.s.

mothercare in tüm mağazalarında mı oluyor??? Bende bugün gitmeyi düşünüyordum ama bir türlü fırsat olmadı..
Çok teşekkürler bizimle paylaştığın için...
a.s.

mothercare in tüm mağazalarında mı oluyor??? Bende bugün gitmeyi düşünüyordum ama bir türlü fırsat olmadı..
Çok teşekkürler bizimle paylaştığın için...
a.s.

Antalya da her ay oluyor bilmiyorum diğer şehirlerde de olur heralde her ay başka ürünlerde indirim oluyor yani her ay gitmek lazım bugün fazla bişey yoktu hamile kıyafetleri çok uygundu ikili lohusa gecelik 15 ytl mesela, ben bir tayt aldım 10 ytlye daha bebeğe almadım birşey biraz daha geçsin diyorum a.s.

mothercare bağdat caddesi şaşkınbakkalda vardı yalnış hatırlamıyosam.Sitesine baktım şimdi epey güzel şeyler var.

Antalya da her ay oluyor bilmiyorum diğer şehirlerde de olur heralde her ay başka ürünlerde indirim oluyor yani her ay gitmek lazım bugün fazla bişey yoktu hamile kıyafetleri çok uygundu ikili lohusa gecelik 15 ytl mesela, ben bir tayt aldım 10 ytlye daha bebeğe almadım birşey biraz daha geçsin diyorum a.s.

çok güzelmiş fiyatları üzüldüm şimdi gecelikleri kaçırdığıma... Aklımda olsun da her ayın 15 inde uğramaya çalışayım... Fiyatlar gerçekten çok uygunmuş..

X