2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

öznurcum inanki benimde kafam karıştı :)) en iyisi kontrolüme gidip orda herşeyi öğrenmek zaten kimse hamile olduğuma inanmıyo ne bi kilo birazcık göbüşüm var o kadar :)))) o kadarda olsun artıkın

Sereeennn kılı kim severkii ben de nefret eedrim ama napim sirle mi
alsam acaba?? Bir de ağdayla alırsam çatlaklar mı oluşur ki cilde zararı olur mu??
Kız sereeen benimki kız ama yinede kıllandıım..
ayy kızım da mı kıllı olacak yoksaa???kafamçokkarıştı

Gülşahcım,damarlanma olmadı bende sadece kıllar işte sinir oluyorum..
İnşallah dökülür sonradan,dökülmezsede alırım artık napiim..Kocama
açmaya utanıyorum kız artık..

ay kızlar kıllanmayı hiç sormayın ya zaten esmerim vede tüylüyüm bide hamilelik eklenince acayip kıllandım:))) merak edenler aç göbeğine bakayım diyolar utanıyorum valla bazen sizdede varsa rahatladım biraz yoksa kocişimle yarışa gircez:roflol:

:roflol::roflol:hay allahım ne alaka bee nıye kızın kıllı olsun aman allah korusun:))))
valla bende catlak falan olusmadı zaten agdadanda catlak olusmazki olussa heryerımızde olusur bence koltuk altımızda şeyımızde,bacagımızdadamı catlak olusacak delüüü:roflol:
ben alıyorum valla napım sevmıyorum rahatsız oluyorum ama almayadabılırsın tatlımm:1hug:

gülann cnmm dogru dıyorsun aynı gunmus ben hıc otarafa dıkkat etmemıstım:icecream:
hadi hayırlısı bakalım, valla hep etrafımda doguranlar var bende sabırsızanmaya basladım yaa hade artıkın bende bebeğimi kucagım aliiimmm:asigim:

Ay sorma benimkide benden beter oldun diye dalga geçiyo resmen kılları görünce bende utanıyorum ee napiyim katlansınlar artık hamişiz biz hayret bişey ya şu erkeklere ne yapsan yaranılmıyo zatenklava:

Ne biliim seren yaa,hani göbek geriliyor ya,cilt hassaslaşıyor mu caba diyorum
ondan yani alsam çatlaklar daha mı fazla mı oluşur....?

Kız olmassa öbür ay ben de alayım,bu ay artık kıllı mıllı gezim de,
acısından değil valla,çatlak korkumdan almıyom

Sereen...
Ebruyla,esra msn dee ,yakaladıım..
şunlara bi şaplak gönder hemen !

Geldim Gülleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
Kizlar Bende Hiç Kil Kalmadi Benim Kiz Da Kel Doğacak Kesin sırnaşık şeysırnaşık şey

Allah seni ne yapmaya...
olsun sen yine de bant,toka takarsın
kel kızlara çok tatlı oluyor bant.

Sereen...
Ebruyla,esra msn dee ,yakaladıım..
şunlara bi şaplak gönder hemen !

neeeeeeeeeklava:

DEMEKKİ MSNDESİNZİ HEEE EBRUU VEE ESRA HANIM SİZLERİ DIŞ DIŞ VE HATTA BİDA DIŞLIYORUM:mymeka::mymeka:

AYUP DEELMİ GELSENİZE BURAAA
BEN GELİYOMUYUM MSNYE HEÇ HEEEEkafamçokkarıştı:mymeka:

Hayy eline sağlık seren....

Şaplaktan anlaar bunlaaarr..........
Sen de gel kız hade

SEN YOKSUN BURDA NAPALIMM:dilcikar: KAÇ GÜNDÜRR

kızzzzzzzzzzz seren msn açık ama konuşamıyom kimseyle ebrummm şahittt vallla
işler var annam müsait olsam burda olurum gülümmmm

SEN YOKSUN BURDA NAPALIMM:dilcikar: KAÇ GÜNDÜRR

BAK BIDE KONUSUYO HALAA:mymeka:
BENİM İŞLERİM VAR TİMAMMIII HERSEFERINDE GELEMEYEBİLİRİMMM:dilcikar:

BUARADA KIZLAR SITEDEKİ HANZADE VAR YA ORGU USTASI:))) ONA BIR KAC BİŞİ ORDURMUSTUM SİPARİŞLER DEMIN ELIME ULASTI COK GUZEL ORMUS YAA
VALLA SİZDE BİŞİLER YAPTIRIN İSTERSENİZ BEN KEFİLİMşakkıdı:icecream:

benim annem örüyo canım baya bir yaptı,hem hediyelik hem bana çeşit çeşit...
Valla hazır alsam benim kılları yolar onlarla kazak örer herralde...:roflol:

hoşgeldin gülsümcüm
seren benim annemde tekstil atölyesinden fazla çalışıyor :))) sonunda saymayı bıraktım bir sürüde hediye getirmişler tabi bana vermiyor o yüzden birde ben alırsam yandık :)) yine de çok sağol cnm

geldi mi sonunda eline... eee fotoğrafllarını gönderirsin artık bize... gerçi ben az biraz gördüm ama tam olarak hangilerini yaptırdın bilmiyorum... ben de bişeyler yaptırmayı düşünüyorum ona...

evet cnm ulastı demın aldım guzelde oruyor maşallah patron gıtsın resımlerını çeker koyarım hele dugmelerıne bittim valla:)))))) sende ordur elıne alıp ordugune değmez valla hemde cok uygunn

gülll kıs ne alemsın heee taktın kıllara al istersen bi dene cnm sesunun turuncu sıvı agdası var o cok guzel ve rahat onunla alabılırsın kıllarını:)))))):roflol:

neguzel senın annecınde bebiş kıyafetlerı yapıyorsa onada sipariş verelim kıs:roflol:

Ya mommy bende de göbekte tüylenme var.Eskiden de biraz vardı ama belli olmuyodu.Şimdi daha çok belli oluyo yazın denize falan gitçem diyodum, o zaman sararır mı acaba? Bende sıkılıyorum görüntüden bi dahaki kuaföre gittiğimde aldırayım diyodum bende. Ayyy bizim kızımız olacak tüysüz olsun onlar uğraşmasınlar bari..

:uhm:
Benim Göbeğimde De Vardi Geçti şimdi Biraz... Aldirirsasniz Daha çok Belli Olmaz Mi Sonra...

ay kızlar var ya sankı cok yemek yemişimde çatlıcakmışım gibi geliyo yaa karnım acayip gerildii iice rahatsız oldum sizdede oluyormu ölee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…