2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

aynen valla tm dizimin arkasındaki damarlarrrr
başka yerimde yok allahtan
ama insna kötü oluyo yaaaaaaa:a015:

Bu arada kızlar zaman gittikçe azalıyor,yakında 30'lu haftalara gireceğiz, ben heyecanlanmaya başladım ya.Bu sabah eşime dedim,bizimki tekmeliyordu, babası bizimki erken kalkmış diye.Eşimde ben böyle konuşunca çok mutlu oluyo, o yeni yeni hissetmeye başladı ve erkekler kucaklarına almadan baba olduklarını hissedemiyolar bizim gibi.Bizim annelik içgüdümüz doğuştan geliyo.
Çabuk gelsin diyorum bebeğimiz bazen, sevelim, onu uyurken seyredelim....
Allah her isteyene hayırlısı ile nasip etsin.

günaydın kızlar

aynı sorunlar bendede var çabuk yoruluyorum birazcık ev işi yapsam heryerim tutuluyor
yatarken sağdan sola bile dönemiyorum. bunların olması normal tabii :))

kızlar ben bugün ayrıntılı ultrasona giricem çok heycanlıyım çok merak ediyorum.dua edin banada herşey yolunda gitsin.

canım sen kac haftalıksın bende 21 haftalık tam 9 kılo aldım ve cok uzuluyorum yaaa

iletisim selam;
bende haftaya çarşamba gideceğim ayrıntılıya. Sen ne kadara yaptıracaksın.Bizde cd ve resim vereceklermiş.Ayyy nolur yarın hemen anlat neler oldu nasıl oldu.Hatta bizede resimlerini gönder bıdığın :)
duygu1912 selam; ben bugün 23+1 günümdeyim.62.6 ile başladım ve şu anda 71 kilo olmuşum ya:bbo: Akşam makarna yaptım mayonez ,ketçapla yedik gerçi ama, bide patates salatası ama soğansız, limon,az yağ ve mayonez katıp da karıştırdım .Bunu rejim yemeği olarak duymuştum arada yapardım.Valla çok doyurucu ekmeği azalttım.Mayonez ekliyoz ama o kadar da olsun ya:dance:
Bide doktorum pilav yeme dedi, onun yerine bulgur yada makarna ye dedi.Balık ve tavuk ye dedi.

Kizlar Günaydin
Bende Henüz öyle Morarti Yok Ama Herşeyi Yiyorum Ya ...giydiğim Hiçbişey Yakişmiyor Sanki Birde çalişiyorum çok Zor Oluyor...eski Eteklerim Hiçbişeyim Olmuyooorrr(acaba Eski Halimize Geri Dönebilecek Miyizz?

Canım allaha çok şükür daha benim karnımda bacaklarımda bir tane çatlak yok ama göğüslerimde var yanlarda biraz herhalde iç karnım büyük benim dünde ağdaya gittim kadın diyoki maşallah hiç karnında çatlak yok hehe

canım ben 155 ytl ye yaptırıcam cd vermiyorlar resim verecekler. neler oldu hepsini anlatırım yarın bende çok merak ediyorum

Kizlar Bu Ayrintili Nedir?benim Haberim Yok Ben Cmt Dr.a Gidicem 20 Haftam Bitti Daha Cinsiyetini De öğrenemedim Inş Cmt öğrenirim çok Ekşi Yiyorum Bende özellikle Erik Dayanamiyorum Tuza Da Baniyorum Oooff Offf Bilmiyom Nolacak Sonumuz:)))

günaydın kızlar bende aynaya bakınca bir devle karşılaşıyorum bacaklarda varisler göğüslerde damarlar kocaman bir kalça hemde 4 kilo almama rağmen ama umrumda değil buna karar verdim bugün ben bebeğimi çok istedim allahta bana nasip etti o yüzden geri kalan herşey boş .
insan istediği herşeye kolay sahip olamıyor eğer sahip olduysa bizler gibi tadını çıkarmaya bakalım
göbeğimizle gurur duyalım mesela varisler ve damarlar %90 geçiyormuş drum demişti geçmeyenlerde meleğimin hediyesi olsun. böyle kalacak değiliz ya bir süreç bu kendimizi iyi hissetmeye çalışalım hadi bakalım hepimiz çok güzel hamileleriz en eönemlisi hamileyiz biz yaa :))))))

cnm ayrıntılı 4 boyutlu renkli ultrason oluyor.genelde drlar 18.-22. haftalar arasında bebeği inceliyor kalbini beynini ellerini ayaklarını anneden bebeğe giden kan akışını kordonu bebeğin su durumunu aklına ne gelirse damarlar herşey ölçümler yapılıyor.bazı drlar gerek görmüyor. drun sanırım gittiğinde sana söyler söylemezsede sen sorarsın cnma.s.

Günaydın kızlar,öznurcum söylediklerine katılıyorum arkadaşım bencede çok haklısın benimde bi yandan sırt ağrısı,diğer taraftan kocaman göğüsler,damarlı bacaklar,alınmış kilolar daha biçok şey ama bebeğimi içimde hissettikçe bütün dertlerimi unutuyorum sanki hiçbişey umrumda olmuyor ne yapalım diyorum bunlarda hamileliğin olmazsa olmazları Allah ımdan tek dileğim kendim için ve sizler için yavrularımızı vaktinde sağlıkla ve hayırlısıyla kucağımıza almak gerisi boş valla

sağol öznurcum bakalım herhjalde cmt günü söyler doktorum.bende 4 kg aldım ama acayip farketti bide minyon tipliyim zatenn

slm kızlar sabah sağlık ocağındaydım aşımı vurdurdum tansiyonum 10/6 kilo 57 bide bebişimin kalp atışlarını dinledim geldim ama hiç kilo almamışım bu iyiyemi işaret yoksa kötüyemi bilmiyorum:bbo:

naber hamişlerrrr:teytey:

napıyorsunuz bakalım:)))
ya benım sol belım cok agrıyor sabahtan berı sanırım hamişlik belirtileri iice kendını gostermeye basladı birde gobek deliğim one dogru cıkmaya basladı sizde fakettinizmi kendinizde :uhm:
bu aralar fazla gıremeyebılırım kızlar ınternetten araba bakıyorum cunku acılen araba bulmamız gerek eskı arabamızın tamırı olmuyormus cunku yaa onun yerıne parasını verdıler birazda ii oldu sımdı araba pesıne dustuk vallaklava:

a.s.
hoşgeldin canm bel için duruşuna dikkat etmen gerekli cnm yoksa ilerleyen haftalarda daha zorlanırsın ama bel ağrıları normal sadece biraz duruşunla hafifletebilirmişsin okuduğuma göre
göbek deliğine gelince dahada öne çıkacak hatta göbek deliği kalmayacak:roflol: görümcem demişti ve siyah çizgi belirginleşmeye başlayacak göbeğinden aşağıya doğru bende başladı doğumdan sonra geçiyormuş
inş en yakın zamanda istediğiniz gibi bir araba bulursunuz cnm a.s.

kızlar hiç hamile kıyafeti aldınız mı? pantlon felan benim pantalonlarım hiç olmuyor artık hep kızkardeşimden giyiniyorum şimdilik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…