2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

:uhm:

ay kızlar var ya sankı cok yemek yemişimde çatlıcakmışım gibi geliyo yaa karnım acayip gerildii iice rahatsız oldum sizdede oluyormu ölee

ayyyyyyyyy aynısı şekerimm
aynısıııııııııııııııııııııı nefes alamıyorum sanki karnım gerildi çokkk :teselli:

Kizlar Benim Göğüslerim çok çatlamiş...napsam Acaba... Sizce Eskisi Gibi Olur Mu... Bi De Benim Göğsümden Gelen Sivi çoğaldi Sanki...

benimde göğsumun kenarlarında damarlar cıkmaya başlamıs iice belirginleşti ama çatlama yok şuanda
ayrıca cnm süt gelmemesi gerek
benim bildiğime göre anne sütü doğumdan 3 ezan sonra gelirmiş:uhm:
seninki süt değil bence ama ne oldugunu bılmıyorum tabi:bbo:

:uhm:

ay kızlar var ya sankı cok yemek yemişimde çatlıcakmışım gibi geliyo yaa karnım acayip gerildii iice rahatsız oldum sizdede oluyormu ölee

Normal serencim merak etme ama ben yemek yediğimde ve gece yatmadan önce had safhada oluyor ee artık iyice belirecek inşallah bebişler galiba bu duruma alışmalıyız bende kendimi balon gibi görüyorum valla sanki yakında havalanıcam:roflol:

Kizlar Benim Göğüslerim çok çatlamiş...napsam Acaba... Sizce Eskisi Gibi Olur Mu... Bi De Benim Göğsümden Gelen Sivi çoğaldi Sanki...

Canım yaa hamişliğin cilveleri işte bende göğüste çatlama yok ama göbüş çatlıcak heralda bilmem göbekte koyu renkli damarlar çıktı bide çok kaşınıyo daha öyle bi sıvıda gelmedi benden Allah yardımcımız olsun vallaa

kızlar yiyince benimde öyle oluyor acayip şişiyor patlıcak gibii bazen düşünüyorum bebiş nasıl rahat ediyo orada diye:)bu arada öğle arasında gidip kendime ilk hamile pantolonunu aldım çok rahatmış öznur gerçekten de:)

Ne Yesem şişkinlik Var Kizlar Yaaa Bir De Eve Gidip şöööle Rahat Elbiselerle Oturmak Istiyorumm Işyerinde Böyle Oturmak Değil Yaa Bel Ağrilariylaa Offfsenağlama
ÇOK MU ŞİKAYET ETTİM NE

kızlar yiyince benimde öyle oluyor acayip şişiyor patlıcak gibii bazen düşünüyorum bebiş nasıl rahat ediyo orada diye:)bu arada öğle arasında gidip kendime ilk hamile pantolonunu aldım çok rahatmış öznur gerçekten de:)

slm kızlar ben geldım umarım herkes ıyıdır:)
nehirderya hamıle pantalonu nasıl aldın kotmu kumasmı canım?ben de bır tane almak ıstıyorum,kumaş aldım ama heryer gıyılmıyor,bırde ne kadara aldın??

BEN İNTERNETTEN FALAN BAKTIM DA AĞIZ SÜTÜ DİYE BİLİNEN Bİ SÜT VARMIŞ OYMUŞ GELEN... BENİM GÖĞÜSLERİMİN ÇATLAMASI DA 75 BİLE DEĞİLKEN HIZLA 95'E ÇIKMASINDAN OLDU SANIRIM...

ooo baya fırlamış ay yani şişmiş:roflol:

ondandır ozaman cnm valla dedıgın gıbı alışacaz yaa hamişlik cok guzel bişey valla herkes tatmalı ama böle ağrı olunca uzuluyorum ınankii:kahve:

dream81 .!.:
Normal serencim merak etme ama ben yemek yediğimde ve gece yatmadan önce had safhada oluyor ee artık iyice belirecek inşallah bebişler galiba bu duruma alışmalıyız bende kendimi balon gibi görüyorum valla sanki yakında havalanıcam...
:roflol: ay alemsın yaaa hepimiz doguma yakın balon gıbı şişicez valla:roflol:
eylülde bi bakmışlarki gök yüzüne bütün memeli hamişler havadaa:roflol::roflol:sırnaşık şey

ay koptum yaaa:roflol:

İYİ günlerde kullan cnm iyi olmuş senin için sevindim valla rahat eder artık bebiş :teytey:

Gülcüm sorma benim göbek bölgemde acaip kıllandı ama dr.hiçbişey yapmamam gerektiğini söylüyo çünkü doğumdan sonra dökülürmüş galiba,daha önce hiç olmadığım kadar kıllandım zaten hayırlısı inşallah doğumdan sonra kurtuluruz bunlardan,bide benim göbekte damarlanmalar var koyu renkli neden olurki sendede oldumu:1shok:

Valla herşey bayanlarda kıllar, doğum, adet ağrısı nebu bizim çektiğimiz yaaaaaaa erkeklerin bi sünnet ohhhhhhhh

duygucum kot aldım beli lastikli çok rahat kumaş bende bilerek almadım her zaman giyemiyorum 70 liraya aldım ama capitolde bi yerde de baktım 170 bile var ay çok pahalı hamile kıyafetleri yaa...ama mecburen alıyosun işte

napıyonuz bakem kaynamış gene burasııııııııı

ay kaynamış diyince bi şarkı geldi aklıma durun sölim hemennn
:roflol:

kaynanayıı napmalııı kaynar kazana atmaalııı
yandım geliinn dedikçeeeee
altına odun atmalııııılaelaelaelaelae

ay aklıma geldi birden:roflol:

ama kaynanalara degıl hee bu lafın aklıma geldı dıye yazdım benim kayınvalıdem super bi kadın arkadaş gıbı cok tatlı yaa yerim onu yiriimmmsırnaşık şey

ay kaynamış diyince bi şarkı geldi aklıma durun sölim hemennn
:roflol:

kaynanayıı napmalııı kaynar kazana atmaalııı
yandım geliinn dedikçeeeee
altına odun atmalııııılaelaelaelaelae

ay aklıma geldi birden:roflol:

ama kaynanalara degıl hee bu lafın aklıma geldı dıye yazdım benim kayınvalıdem super bi kadın arkadaş gıbı cok tatlı yaa yerim onu yiriimmmsırnaşık şey

ilahi serennnn ömüresün valla:roflol:
nasısın bitanemmm nasıl oldun annen iyilyşti dimi

duygucum kot aldım beli lastikli çok rahat kumaş bende bilerek almadım her zaman giyemiyorum 70 liraya aldım ama capitolde bi yerde de baktım 170 bile var ay çok pahalı hamile kıyafetleri yaa...ama mecburen alıyosun işte

evet canım kumas pantalon sadece ozel yerlere gıderken gıyılıyor ama kot her yerde gıyılır cok ıyı yapmısın ben ızmırde baktım 100 den asagı duzgun bır sey bulamadım bıraz daha arastırsam ıyı olucak...mecbur oldugun ıcın almaya cok guzel kazıklıyorlar ıste...

KIZLAR annem aradı şimdi kadıncağız işi gücü bırakmış tv hamilelerle ilgili bilgi veren bir dr varmış onu izlemiş.adam demişki badem yağı ile susam yağını karıştırın eşit oranlarda günde 3 kez sürün tabi çalışanlar için imkansız :))) çatlaklar başlamadan yapın 1 tane çatlak olursa beni bulun deneyelim ve olursa bu adamı bulalım zavallı çok iddialı konuşmuş :)))

aloo kızlar eminönü dedim bakırköy pazarı dedim okadar para vermeyin 20 liraymış huuuuuuuuuu beni duyun

aloo kızlar eminönü dedim bakırköy pazarı dedim okadar para vermeyin 20 liraymış huuuuuuuuuu beni duyun

oznurcum ıstanbulda pazarda mı satılıyormus hamıle pantalonu ya??acaba ızmırde de varmıdır pazarlardakı ben hıc duymadım?bılen varmı arkadaslar??

kızlarrrrrrrrrrrrrrrr
pekiiiiiiiiii göbişler büyüdü yüzü hiç değişen var mı şişen ya da cildi pürüssüzleşen :icecream:

X