2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

kızlar hiç hamile kıyafeti aldınız mı? pantlon felan benim pantalonlarım hiç olmuyor artık hep kızkardeşimden giyiniyorum şimdilik

ooo cnm sen iyi dayanmışsın sırnaşık şey ben aldım ben tunik tarzı badiler de aldım . pantolonu ilk zamanlarımda almıştım zaten genelde kot pantolon ağırlıklı giyindiğimden kot rahatsızlık verir düşüncesiyle almıştım bence sende bir an önce al çok rahat cnm :dance:

istanbuldasın sende galiba nerelerden aldın öznur ya hiç düzgün bişi bulamadım ben henüz

slm kızlar sabah sağlık ocağındaydım aşımı vurdurdum tansiyonum 10/6 kilo 57 bide bebişimin kalp atışlarını dinledim geldim ama hiç kilo almamışım bu iyiyemi işaret yoksa kötüyemi bilmiyorum:bbo:

Nasıl yani yaa,hiç kilo almamış mısın?:1shok::1shok:
Tamam ben de biraz abartmışım ama,hiç almaman da garip geldi bana..
Bebeğinin kilosu,gelişimi normalse,hiç bir sorun yokk.Süper gidiyorsun
ama yine de çok şaşırdıım arkadaşım,Nasıl becerdin acaba?.:uhm:

selam hamişler ben 2 gün önce dr.gittim bebeklerim iyi allaha şükür renkli ultrasona girdim.........
ay çok güzel herşeylerini gördüm kuzucuklarımın............
ama fazla artık ayakta kalamıyorum yoruluyorum benimde sağ taraf belim ağırıyor............

nehirderya,
ohooo ben 3 aylıkken aldım hamiş pantolunu,
çok rahat bence de ..Zaten genelde dardı pantolanlarım
bir kaç kilo alınca iyice yapıştı üstüme mecbur kaldım..İyi bu zamana kadar almamışsın valla

selam hamişler ben 2 gün önce dr.gittim bebeklerim iyi allaha şükür renkli ultrasona girdim.........
ay çok güzel herşeylerini gördüm kuzucuklarımın............
ama fazla artık ayakta kalamıyorum yoruluyorum benimde sağ taraf belim ağırıyor............

Kuzucuklarım derken??
Kız senin ikizmii yoksaam???:dance:
Cinsiyetleri nee?:emir_bebek::emir_bebek:

a.s.

hoşgeldin canm bel için duruşuna dikkat etmen gerekli cnm yoksa ilerleyen haftalarda daha zorlanırsın ama bel ağrıları normal sadece biraz duruşunla hafifletebilirmişsin okuduğuma göre
göbek deliğine gelince dahada öne çıkacak hatta göbek deliği kalmayacak:roflol: görümcem demişti ve siyah çizgi belirginleşmeye başlayacak göbeğinden aşağıya doğru bende başladı doğumdan sonra geçiyormuş
inş en yakın zamanda istediğiniz gibi bir araba bulursunuz cnm a.s.

saol cnm insallah

kıs işyerındede nasıl oturulurkı anca sandalyede otur gıtsın okadr popom agrıyo valla oturmaktan bazen kımse olmayınca kapıyı kıtlıyorum koltuga yatıyorum valla napım:)) bende daha cızgı falan olusmadı ama dedıgın gıbı gobek deliim artıkın yok gıbıı:roflol:
ne ilginc yaa allahın işine bak hamilelikte gobek deliği bile yok luyo allah allah yaasırnaşık şey

Benim de koyu renk bir çizgi oluştı ve yavaş yavaş göbek deliğimin üstüne doğru da ilerliyor..
Bir de göbek bölgemde kıllanma oldu kızlar,sizde de var mı? Önceden de vardı ama tüy şeklindeydi şimdi kalınlaşmış o kıllar,ayyy çok iğğğğreeennççççççç
Dün biraz ağda yapıştırayim dedim,çok acıdı,şimdi kasılmayim belki zararlıdır diye korktum,yoksa acısına dayanıp alacaktım...

istanbuldasın sende galiba nerelerden aldın öznur ya hiç düzgün bişi bulamadım ben henüz

cnm ben maalesef biraz pahalı aldım ama eminönünde eğer sana yakınsa çok uygunmuş birde bakırköy pazarında annem gezip tespit etmiş:roflol: müsait bir zamanımda bende gideceğim allahın izniyle

Gülan harika bişey canım yaa....
İki tane birdenn..Ayy sana biraz zor olacak ama
y6ine de çok güzel bir duygu olmalı,ikiz olsun isterdim ben de
İlk hamişliğin mi?

canım 54 ile hamile kaldım geçen ay gittiğimde kilom 57 idi ama bebek biraz küçük kalmış dedi şuanda 22 haftalığım yine 57 kiloymuşum bende şaşırdım

seren ikimizinde hamişliği aynı gün arkadaşım............kızmı oğlanmı

cnm benim erkek olacak kısmetse sen isim olarak ne dusunuyorsun
ben hala karar veremedımde:))))
bıde benım 29 eylul olacak aynı gunmu doguracaz kıs anlamadım:uhm: yoksa aynı gunmu hamiş kalmısız:roflol:

Canım dikkat et sen de biraz yaa..
Bak bol bol,ceviz,fındık ye,süt iç ve yedikten 15 dk sonra sol tarafına doğru yat
sol tarafa yatınca bebeklere besinler daha çok ve kolay gidiyormuş.
Ceviz ve fındık da çok yararlı kuzucuklar için..İştahın yoksa bile onun için yemeye çalış aman ha..

Benim de koyu renk bir çizgi oluştı ve yavaş yavaş göbek deliğimin üstüne doğru da ilerliyor..
Bir de göbek bölgemde kıllanma oldu kızlar,sizde de var mı? Önceden de vardı ama tüy şeklindeydi şimdi kalınlaşmış o kıllar,ayyy çok iğğğğreeennççççççç
Dün biraz ağda yapıştırayim dedim,çok acıdı,şimdi kasılmayim belki zararlıdır diye korktum,yoksa acısına dayanıp alacaktım...

şekerim bizimkiler erkek oldugu ıcın kıllanmalar olurmus benımde oluyor ama ben kılı hiç sevmedıgım ıcın ılk zamanlardan ağdaya alıstırdım şimdi acımıyor bıle:sm_cool:
valla sende dene istersen ağdayı yeniden ama sakın ole jilet vurma valla kocandan cok kılların olur onagore:roflol::roflol:

Gülcüm sorma benim göbek bölgemde acaip kıllandı ama dr.hiçbişey yapmamam gerektiğini söylüyo çünkü doğumdan sonra dökülürmüş galiba,daha önce hiç olmadığım kadar kıllandım zaten hayırlısı inşallah doğumdan sonra kurtuluruz bunlardan,bide benim göbekte damarlanmalar var koyu renkli neden olurki sendede oldumu:1shok:

serencim ben belimi yastıkla destekliyorum işyerinde.birde artık 1 saate bir kalkıp 5 dk yürüyorum odanın içinde odada bit kadar ama napim :))))
gülan müthiş birşey ya bende hep ikizlerim olsun istemiştim allah sağlıkla ve vaktinde kucaklamayı nasip etsin
izmir güzeli bebeğin kaç grammış bana drum biz kilo almasakta bebeğin depolarımızdan beslendiğini söylemişti anlamadım neden küçük kalmış dedi drun

kızlar hiç hamile kıyafeti aldınız mı? pantlon felan benim pantalonlarım hiç olmuyor artık hep kızkardeşimden giyiniyorum şimdilik

Canım ben hamiş pantolonumu ilk 3.ayda aldım o zamandan beride 2pantolon daha aldım zaten üst bulmakta zorlanmıyorum hepside hamiş kıyafeti gibi valla çok rahat ben normal pantolonları giymeyi bırakalı çok oldu sende almadıysan al bence tavsiye ederim bebişinde sıkışmaz hem

cnm benim erkek olacak kısmetse sen isim olarak ne dusunuyorsun
ben hala karar veremedımde:))))
bıde benım 29 eylul olacak aynı gunmu doguracaz kıs anlamadım:uhm: yoksa aynı gunmu hamiş kalmısız:roflol:

serenciğim bebek takviminde gününmüz aynı bak........
benimde iki oğluşum olacak ikiz olduğu için erkenden 15 eylül gibi alırız dedi dr......
isim biri belli yunus emre diğerini eşim bulacak bunu ben koydum birine.......

evet kızlar benimde kıllanma çoklaştı çizgim biraz belli ama erkek olduğundan kıllanma çok olurmuş............:emir_bebek::emir_bebek::nazar:

ben almadım ağdayla yapamam doğumdan sonra dökülüyormuş şimdiden alıştırırsak dökülmez........
çok uzun ve siyahları cımbızla alıyorum....sırnaşık şey

X