2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Cnm sağol aradım dr'umu parol yada minoset kullanabilirsin dedi.Migren bandı olmaz dedi bi yemeği yiyip geleyim hemen alcam ilacımı sabahtan beri çalışamıyorum ya uyumak istiyorum havada zaten yağmurlu :çok üzgünüm:

bak şimdide ebruyu görüyorum 20+4 haftalıkmış ebrucum yaa takvimler ne güzel oluyordu herkesi görebiliyorudk ne kadarlık diye

geçmiş olsun canım tüm migreni olan hamişlerin işi zor valla Allah yardımcınız olsun

serenin işi vardır canımmmmmmmmmmmmmm
bazen ö.sonra geliyorrrr işim var diyeee bi de bana kızıyo nerdesin deyince ama gene de diyorumm iştee
serennnnnnnnnnnnnnnnnn nerdesin gııııııııııııııı:mymeka:

aaaa güle güle kullanmak nasip olur iyişalla canımmm
nerden aldınız odasını yiğenimin?ben tepe home da bir takım beğendim, birkaç yere daha bakalım diyoruz bakalım...

Sağol canım.Bütün internet sitelerinini gezdim.Ankaradaki bi çok mobilyacıyıda gezdim.Sitelerdeki bütün bebek odası dükkanlarınıda gezdim:bbo:En sonunda stelerde fom bebeden aldık.Acayip çok çeşit var.Modelinde,renginde istediğin gibi değişiklik yapabiliyorlar.Adamda çok ilgiliydi sağolsun.Ordan aldık.Fiyatıda uygun.İnternet sitesi var ama sitedeki fotoğraflar çok çirkin.Oraya git mutlaka beğeneceksin.Ben çok zor beğeniyorum çünkü.:teytey:

bunun fıstık yeşili ve ikili dolaplısı birde beşiği büyümeyenlerden sadece asansörlü ve sallanabilir.Yerim yok çünkü.Çekmeceleride çapraz olarak yeşil boyanacak

kızlar bu normal doğumda rahmi kesiyolar yaa bide malumm çocuk çıkıyoo büyüyo yaa normal doğumda peki eski haline ne zaman dönüyoo yaa bi kaç video izledimm anam tırstımm yawwwwww

iyi günlerde kullanın iyişallah canımm
birde sorması ayıp olmassa fiyatı ve fiyata dahil parçaları anlatırsan (taksit yapıyorlarmı falan) çoook sevinirim

iyi günlerde kullanın iyişallah canımm
birde sorması ayıp olmassa fiyatı ve fiyata dahil parçaları anlatırsan (taksit yapıyorlarmı falan) çoook sevinirim

Biz peşin aldık 1000ytl,içinde yatağıda dahil.Taksitlide 1.200 demişti galiba.Ama komşumda aynısından beğendi telefon açıcak rica edecek 4-5 taksit yaparmısınız aynı fiyata diye.Belki yaparlar.

emel hoşgeldin kızzzz a.s. naber canım kocan da geldi

Hoşbulduk kızzz.Kocam geldi ama salı günü İstanbul işi var yine.Sonra İzmir sonra tekrar İstanbul sonra Gümüşhane vs..Başkada yok herhalde.Şaka maka bende alıştım.İlk gün az ağlamamıştım.Bi kaç gün ayrı kalıcam diye.

Hadi hayırlısını saglıgı yerinde olsunda napcan üzme öle kendini a.s. oda sizin için çabalıyor napsın demi

benim aşkımda cuma gecesi geldi, bu sabah yine gitti,bütün hafta yok maalesef
biz 3 yıldır evliyiz ve hep böyleydi,yani alıştım sayılır ama yinede her ayrılık çok zor geliyor,meleğim geldikten sonra babasına daha da zor gelecek ama ne yapalım işte ekmek parası dimi

Evet daha öncede yazmıştın sen.Yanlız değilim demiştim kendime.Gerçi benimki pek kalmıyor malzemeleri götürüyor kamyoneti kilitleyip geliyor.Müsabakalar bitince malzemeleri getirmeye tekrar gidiyor.Şehir dışı işi sezonluk.Sonra yine burda çalışmaya devam.Senede 2 kez felan olurdu şehir dışı bu yıl bebişin şansına herhalde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…