2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Kizlar Yaaa Temmuz Anneleri Sayfasina Gidin Bii çok Güzel Paylaşimlari Olmuşş Umarimm Bizde Zamanla Böyle Seyler Yazarizzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Esraaa Günaydinn Canimm Nerelerdesinn Sen Yaaa Kimsecikler Yokk Ay Sonunda Bendee Eylül Annişlerine Geldimm.

Esraaa Günaydinn Canimm Nerelerdesinn Sen Yaaa Kimsecikler Yokk Ay Sonunda Bendee Eylül Annişlerine Geldimm.

hoş geldin tatlımmmmmmmmmmmmmmmm aramızda az var gıııııııı
bellide olmaz vala ama önce men sonra sennnnnnnnnn
hadi nezaman gidiyosun sen gitde gel biran öncea.s.

slm arkadaşlar, ben yeni üye oldum siteye, ama bebek düşünmeye başladığımdan beri hergün düzenli okuyordum, herkesin gelişmelerinden haberdarım yani :) 12+1 hamileyim, ilk bebeğim, herkese sorunsuz hamilelikler ve sağlıklı bir şekilde kucağımıza alacağımız bebekler diliyorum.

günaydın kızlar
Ben kendimi çok çirkin hissediyorum. Sivilcelerim çıkıyor karnımdada tüylenme arttı off ya
sizdede tüylenme ve sivilce olan var mı? ne yapabilirz bunlar için...

günaydın kızlar
Ben kendimi çok çirkin hissediyorum. Sivilcelerim çıkıyor karnımdada tüylenme arttı off ya

Hiçbirşey yapma geçecek hormonal değişikliklerin sonucu ben de de oldu sırtımda bir sürü sivilce çıktı göbeğim daha çok tüylendi ama geçecek a.s.

Iletişim Ben Varimmm Arkadaşimm Yani Yalnizzz Değilsinnnnnnnnnnnnnnnnn Saç Diplerimde Bile çikti Sivilcee Kizi Mi Olacak Nee Bizim Bebeişlerr Hehehehee

günaydın kızlar

Ahanda buyrun sankim ben konuşuyorum yaf napçaz yaf bi sivilcelerlen neyse moral bozmak yok ama sırtımdakiler bayaa bi canımı sıkmıştı hani yatarken kalkarken bile çok acıyolardı ama bu hafta başında aniden kayboldu şimdi ensemde var bitane saçımı çok gergin toplayamıyorum acıyo ama geçicek herşey bebişlerimiz için tatlicadiarzu:içelim::hooray:

Ayyyy Kizlar Bende De Yaaaaa Acayyip Bir Tüylenme Var Sivilceler
Ise Hak Getire Valla Banada Kiz çocuğunda Olurmuş Annenein Güzelliğini Malirmiş Derler Ama Kismet

Ben de 20 Eylül 3 Ekim arası doğuracakmışım kısmetse :)

inşalah canım hayırlısı olsun bu son kontrolde benimde değişti doğum tarihim ve 20 eylülden sonra bekleyin bebeğinizi dedi doktorum bakalım hayırlısı sağlıkla gelsinde ne zaman canı isterse o zaman gelsin benim küçük balığım :teytey::dance:lülülülülülü

Kizlarrr Hadii Ben çikiyorummm Hayirli Olsun Hakkimizda Esra Canimm Ben Ararim Seniii Bidenem Okiş......... Kizlar Esrada Sizi Haberdar Eder Artik................hadi öptümm Sizleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

merhaba günaydın arkadaşlar bende meleğimi cmtesi göreceğim çok heyecanlıyım ikili testim var cmtesi. inanılmaz heyecanlıyım uyuyamıyorum bile geceleri sonucu nasıl bekleyeceğim allah bilir :))

Kızlar buyrun büyükanne tahminleri

Bebişlerimiz erkekse :

Sabah bulantı kıza göre nisbeten daha az olur.
Karnınız yumurtanın poposu gibi öne doğru sivriyse.
Meme ucunuz hemencecik karardıysa.
Bıdıkınızı aşağıda taşıyorsanız
Limon turşuyu görünce yada duyunca zembereği boşalmış saat gibi çıldırıp saldırıyosanız,
Peynirli tost ile aranız iyiyse,
Ayaklarınızı iki çorap 3 patik üst üste giymenize rağmen hala ısıtamıyorsanız.
Bacaklarınızı Cuma ağdayla aldınız pazartesi hemen kurt adama dönüştüyseniz,
Elleriniz pisayadaki en pahalı,yağlı ve kaliteli nemlendiricilere rağmen sonbahar yaprağı gibi kuruyor ise,
Çok sevgili kocacınız sizinle birlikte kilo alıyorsa,
Sizi gören eş ,dost ,arkadaşlarınız kız bu hamilelik sana yaradı pek bi güzelleştin diyorlarsa,
İdrarınız limon sarısı ise,
Alyansınızı karnınızın üzerine sallandırınca daire çiziyorsa,
Başınız ağrıyorsa,

Evet kızlar bilinki bunda sonra evde iki adamın çoraplarını toplayıp maçlarda dolaba ekstra bira istiflemeniz gerekicek ama bundan sonra kendinizi kraliçe gibi hissediceksiniz bu iki erkeğin koruması hayatınız boyunca güvende hissetmenize neden olucak biri sonsuz aşkınız kocanız diğeri canınız kanınız oğluşunuz.

Tomtikiniz kızsa:

Kiloları kalça ve basenden alıyorsanız,
Sol memeniz sağdakinden büyükse,
Karnınız Diyarbakır karpuzu gibi kocaman ve yayılışkınsa,
Anneciğinizi arayıp en sevdiğiniz tatlıyı sipariş verip duruyorsanız,
Daha önce yüzüne bakmazken bir gün içersinde 1 kilo portakal 2 kilo elma 1 salkın muzu çılgınlar gibi tüketiyorsanız,
Ergenlik sivilceleri geri döndü genemi diyorsanız,
Gün ışığında saçlarınız kızıl kestaneye dönüyorsa,

İşte kızlar artık eşinizi evde iki dişi aslanla mücadele vericek demektir.çünkü siz bir kız annesi olabilirsiniz

sweet curse........... 1 Eylül
Bebeğim.................11 Eylül
Yeniyaşam..............12 Eylül
Bires..................... 13 Eylül
Kumralim................15 Eylül
Sel-inn....................15 Eylül
Bride..................... 19 Eylül
cüvcüv.....................20 Eylül
hilarya.................... 21 Eylül
Minikanniş..............21 Eylül
Wiski.....................21 Eylül
İzmirgüzeli22...........22 Eylül
Frekans...................23 Eylül
İletişim....................23 Eylül
ayşe&serkan...........24 Eylül
Siyah-beyaz............24 Eylül
Gundogdus............. 24 Eylül
Papatyam............... 25 Eylül
Dream81................ 27 Eylül
Selin jülyen.............27 Eylül
Angelay................. 28 Eylül
Amonra..................28 Eylül
Sebek................... 29 Eylül
Mehtapelif.............. 30 Eylül

günaydın kızlar

Slm.canım a.s.inan bende aynı sorunları yaşıyorum,yüzümün çeşitli noktalarında sivilceler çıktı,sonra göbişimde aşırı bi tüylenme var ve kendimi hiç hissetmediğim kadar çirkin hissediyorum.Kızmı acaba bebişlerimiz kız bebiş annenin güzelliğini alırmış ya hayırlısı artık...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…