2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Slm.canım a.s.inan bende aynı sorunları yaşıyorum,yüzümün çeşitli noktalarında sivilceler çıktı,sonra göbişimde aşırı bi tüylenme var ve kendimi hiç hissetmediğim kadar çirkin hissediyorum.Kızmı acaba bebişlerimiz kız bebiş annenin güzelliğini alırmış ya hayırlısı artık...:nazar:

BENDE erkek bebeğin özelliklerini taşıyorum ve herkes güzelleştiğimi söylüyor eskiden olan sivilcilerim bile yok sadece mide bulantım tutmuyor aşırı bulantı var :KK43: merak ettim acaba büyükanneler haklımı yerimseniben

ya kızlar ben ilk defa hissettim dün bebeğimi.bir dayandı ki sağ tarafıma.taş gibiydi karnımın sağ tarafı.o kadar heyecenlandım ve duygulandım ki ne yapacağımı şaşırdım.benim güzel kelebeğim daha gelmeden ne hallere sokuyo annesini babasını.bide hareket etmeye başlasa demek ki çıldırcaz yani sırnaşık şey :teytey:
seni çok seviyorum anneciğim.umarım sağ salim gelirsin bize.

kızlarrr aynı sorun bendede var sivilcelerim arttı ve göbüşümde tüylenme oldu kendimi çok çirkin hissetiyorum makyaj yapasım felan hiç gelmiyoooo ama olsun ben herseye razıyım yeterki bebegimi kucagıma alayım aman begenen begeinip almış zaten demi yaniiii

BENDE erkek bebeğin özelliklerini taşıyorum ve herkes güzelleştiğimi söylüyor eskiden olan sivilcilerim bile yok sadece mide bulantım tutmuyor aşırı bulantı var :KK43: merak ettim acaba büyükanneler haklımı yerimseniben

Canım benimde bulantı olayım tutmuyor,kız bebekte çok bulantı olur derler oysa ben sabah bulantılarını hiç yaşamadım sadece tiksinmeler o kadar bakalım hayırlısı olsun sağlıklı olsunda bebişlerimiz inşallah cinsiyetlerini müjdeliyeceğimiz günde gelira.s.

kızlarrr aynı sorun bendede var sivilcelerim arttı ve göbüşümde tüylenme oldu kendimi çok çirkin hissetiyorum makyaj yapasım felan hiç gelmiyoooo ama olsun ben herseye razıyım yeterki bebegimi kucagıma alayım aman begenen begeinip almış zaten demi yaniiii

Haklısın canım insanın hiçbişey yapası gelmiyo,zaten saçımıda boyayamıyorum diplerinden acaip çıktı sinir oluyorum valla,saçlarımda acaip matlaştı ya kendimi aynada görmeye dayanamıyorum,napalım eşlerimizde katlanıcak biraz artık nede olsa biz onlara dünyanın en güzel hediyesini veriyoruz değilmi:teytey:

Canım benimde bulantı olayım tutmuyor,kız bebekte çok bulantı olur derler oysa ben sabah bulantılarını hiç yaşamadım sadece tiksinmeler o kadar bakalım hayırlısı olsun sağlıklı olsunda bebişlerimiz inşallah cinsiyetlerini müjdeliyeceğimiz günde gelira.s.

evet cnm ben sadece çok merak ediyorum onun haricinde birgün bile içimden kız yada erkek geçmedi allah hepimize sağlıklı ve hayırlı evlat versin:nazar: önemli olan bu :teytey:

Size hak veriyorum arkadaşlar ama ben doktoruma sordum 3 ay tamamlanınca bebeğin organ gelişimleri tamamlandığı için organik boya ile saçlarını boyamanda bi sakınca yok dedi....Ben boyamayı düşünüyorum valla böyle gezilmiyor .....

yagmur kuafördeki boyalar organik mii evde mi boyamayı düşünüyorsun
doktor bi sakınca yok dediyse sorun olmaz demektir..

Haklısın canım insanın hiçbişey yapası gelmiyo,zaten saçımıda boyayamıyorum diplerinden acaip çıktı sinir oluyorum valla,saçlarımda acaip matlaştı ya kendimi aynada görmeye dayanamıyorum,napalım eşlerimizde katlanıcak biraz artık nede olsa biz onlara dünyanın en güzel hediyesini veriyoruz değilmi:teytey:

tabi cnm katlanacaklar Kötü Kazenbende boyatacam ama boyatmıyorum bi diyorum ki bişey olmaz ama sonradan yaa olursa herseyde hemen olumlu arkasından yaa olursa diyip bırakıyorum :teytey::teytey:neee bizde anne oldugumuz zaman yaparız hepsini

bende boyatmayı düşünmüyorum ama 3. aydan sonra organikle boyanabiliyormuş ama kuaförlere güvenmeyin organik boyalar çok pahalı olduğu için karışım yapıyorlar tabi hepsi değil ama emin olamayız :)) benim saç rengim sarı şu anda hamile kalmadan önce diplerden çıkar diye gidip kendi rengine boyattım ama bebişim bir türlü gelmedi :)) bende tekrar sarı yaptım gelmeyecek dedim bari kendime bakayım o aydan sonra hamile kaldım bebişim anneyi sarı istedi :)) şimdi çirkin duruyor ama napalım korkudan boyatamıyorum :))

Ya işte kızlar ne bileyim boya konusunda kararsızımkafamçokkarıştı.Bende bitkisel boyalarla normal boyalar arasında fazla fark olmadığını duydum hem bitkisel boyalar hemen akıyormuş,kararsızım üzerinden birkaç ay daha geçsin bakalım şu anda cesaret edemiyorum doğrusu,napalım herşey bebişlerimiz için:emir_bebek:

ben de hamilelikten bir ay önce ilk kez gidip röfle yaptırmıştım :KK43:
tam uygun zamanı bulmuşum yani :))
ben de yaptırmayı düşünmüyorum sonuçta boya bizim saç derimizi bile ne biçim yakıyor ben zor dayanmıştım boyama esnasında
o yüzden bebişe zarar verebilir diye düşünüyorum..

selam tüm güzel annelere benimde bebiş 15haftalık oldu doğumum eylül ilk haftası Allahım herkesi bebişine sağlıklı sıhatlice kavuştursum çokkk heycanlıyım :dance:

hoşgeldin aramıza güldenm.benimde 15 haftalık canım.ikimizde aynı haftadayız.hamileliğin nasıl geçiyor ? bir sorun yoktur umarım.

kızlar kendimi çirkin hissediyorum sivilceler falan ama belirtilerde nedense erkek bebiş belirtileri hadi hayırlısı olsun artık sağlıklı olsunlarda.

artık merak ediyorum cinsiyetini ben ama bebişimin ya her gören de farklı tahmin yapıyor beni, size de öyle oluyor mu kızlarrr

Bizdede durum aynı,sadece tek fark benim aile tarafım kız diyor eşiminkilerse erkek.Benimse tek söylediğim şey sağlıklı,eli ve ayağının düzgün olması.Sonuçta ilk bebeğim yani hem kızım hemde oğlum yok farketmez yani benim için.Tek problem erkek olursa eşimin ailesinin illaki dedenin adını koyun diye manasız baskılar yapmaları,ben mecburmuyum ya,daha bebişim dünyaya gelmeden onunla uğraşıyolar sinir oluyorum bu duruma ooffff:çok üzgünüm:

ben daha hiç kilo almadım hatta biraz kilo verdim çok bulantı ve kusmalarım olduğu için o yüzden erkek diyorlar hep bana :)size neden erkek ya da kız diyorlar mesela??

Selam güzel anne adayları, çirkinleştik diye üzülmeyin karnımızda büyüyen bir meleğimiz var bize bağlı bize muhtaç minicik, karnında melek büyüten hiç kimse çirkin değildir tam tersine dünyanın en güzel insanlarıdır...

X