2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

güzelim ultrasyona girmeden bol bol su içmişmiydin karnını iyicene şişirmezsen gözükmeyebilir çünkü aynı şeyi bende yaşadım bende özel doktora gitmiştim ve öyle dedi. bendede gözükmedi.bana daha kötüsünü söylemişti çocuk gözükmüyo düşmüş olabilir diye çok kötü bir duygu oan ağlamıştım tutamamıştım gözyaşımı (renkli ultrasyona girdim orada gözüktü ama üstten ordada gözükmemişti.)ama şimdi karnımı bol su ile şişirip gidiyorum öyle bir sorunum kalmadı .neyseki seninkide yaşıyormuş bende çok sevindim doktorunuda değiştir başka bir devlet hastanesine git veya özel doktoruna devam et asıl bundan sonra önemli günler bizi bekliyo daha 2 li 3 lü testler yapılacak tabi bu ileriki zamanlarda ama şimdiden iyi bir doktor seçmelisin ve devamlı ona gitmelisin.neyse kendine ve bebişine iyi bak byes

hican ve cadi teşekkür ederim arkadaşlar duygularımı anlamanıza çok sevindim. ne zormuş yahu annelik şimdiden baksanıza çılgın bir anne olacağımıza eminim umarım sağlıklı doğar bütün bebişler. allah onlara uzun ömür salık sıhat versin... bu arada cinsiyeti için size herhangi bişey dedilermi. yani hangi aydan sonra belli olur acaba. birde ilginç değişik güzel duyulmamış isimleri burda birbirimzle paylaşsak diyorum. siz de araştırıyorsunuzdur eminim:)

slm kızlar çok sağolun ilginiz için tüm eylül anneleri kendimize çok dikkat edelim özellikle bebişlerimiz için :)))))

SAOL CANIM UMARIM YENGENİN AŞILAMASI TUTAR

cinsiyeti 14 haftalıkken filan başlıyor galiba ileride bu isimler için konu açıcam şuan erken galiba 3.ayını bi atlatalım 4 ayda konuşuruz artık heyecandan sende benim gibi erkenden konuşmak istiyosun dimi şu tehlikeli zamanlarımızı atlatalımda ALLAHın izniyle bebişiml ne çılgınlıklar yapıcam valla sende kalp atışını hissediyomusun ben şimdiden hissediyorum :sm_cool::teytey::teytey:klava:

bişiy soracagım bulantısı başlayan varmııı yada kusan

olmasmı hayatım ama kusmadım henüz çok şükür kusarsam sorun olur diye de korkuyorum hani aşırı bulantıda kustuğunda karnın falan ağrır artık ya öle bişey olmasın yaaaaaaaa

cadicim, heycanımı anlatamam değil isim battaniye patik vs... bir sürü şey ördüm bile...ama kendimi çok garip hissediyorum sanki artık iki kalbim var. sende haklısın çok kaptırmamak lazım hayel kırıklığınada uğrayabilirim. bu olası bişey senin dediğin gibi 4. aydan sonra konuşlım isim meselesini. allahın izniyle atlatacağız bu en zor dönemide sonra da keyfini süreceğiz inşallah:):):):)

:teytey::teytey: desene seninki doğunca yandın sakın saklanbaç oynamayın valla seninki harika saklanıyo demekki :roflol: aman Allah'ım sen hepimmizin evlatlarına güç kuvvet ver sağlıklar ver yarabbi arada şaka yapsınlarda bizii endişelendirmesinler tabi.Bende önümüzdeki hafta gidicem doktora cuma yada perşembe inşallah bu sefer gözükür bizimki..İş yerinde bir arkadaşım var o da hamile ve ondada var poli kistik..,ilginç bir hamile kalma öyküsü var hatun en son mayısta adet gördüm diyo eylül ayında hamile kaldığını öğrendi şimdi bilemiyolar kaç haftalık hamile biri diyo 33 biri diyo 35 kafası çok karıştı yazık artık sancılar gelince anlıycam diyo napsın canım benim naniknanik Allhın izni ile sağ sağlim doğsunlar bizde anne adayları olarak sağlıklı ve güzel bir hamilelik ve doğum geçirelim inşallah

bir kızlar sizinle bişey daha paylaşmak istiyorum belki aranızda bu durumda olanlar vardır....yahu ben acayip duygusallaştıp ota noka ağlıyorum hayır hamile kalmadan önce zaten sulu sepken bişeydim şimdi daha beter oldu nolcak bu böyle ay bişey değil küçük balığım diğecek ne tabansız annem var benim

Aynı şeyleri bende yaşıyorum canım.. Geçen gece eşim bak ne güzel kar yağıyor dedi.. Ben başladım ağlamaya... dışarıda olan bir sürü insan var.Onlar ne yapacaklar diye??
Ya da Televizyonda bebek, yaşlı birini ya da çocuk görsem hemen başlıyorum.senağlamasenağlama

demekki kızlar genelde bu dönem ağlama dönemi bende de var o televizyondaki bebeğe,karşıdan karşıya geçemeyen yaşlı teyzeye ağlamak ne yapalım bu da doğanın kanunu demek işte, düşünsenize eşlerimizin aynı durumda olduklarını......:roflol::roflol::roflol:

[QUOTE="NAZ";2012122]demekki kızlar genelde bu dönem ağlama dönemi bende de var o televizyondaki bebeğe,karşıdan karşıya geçemeyen yaşlı teyzeye ağlamak ne yapalım bu da doğanın kanunu demek işte, düşünsenize eşlerimizin aynı durumda olduklarını......:roflol::roflol::roflol:[/QUOTE]

sırnaşık şey:roflol: budur ya demi ama ah be güzelim ben eşimi düşünemiyorum valla bide bana laf ediyo bu kadar ağlama üzülme diye kendi başına geleydide göreydim ben onu
- aa bak bak kuş aşkımmmmmm çok şirin küçücük ama bööööööööööö
:roflol: Vallaha kızlar onu bunu bilmem Allah dağına göre kar veriyo diye boşuna dememişler erkekler beceremezdi bu hamilelik işini ne diyim :teytey:

merhaba arkadaşlar. bende eylül annesiyim.6 haftalık 5 şubatta tekrar gideceğim inş. eylül annesi demek bile çok garip geliyor anne ben anne olcağım bu bile içimi titretiyor. kızlar bu sürede nasılsınız bu dönemde canınız bişey istiyormu bulantınız varmı. çok şükür bende tık yok ama korkuyorum da niye olmuyor diye ama inş olmaz . bidek uyku var oda yoğurt yediğim için sanırım.

Merhaba arkadaşlar ben yeniyim.6+6 haftalık hamileyim 10 gündür kusuyorum.Beslenemediğim için bulantı kesici ilaç alıyorum.kanamalarım oldu progestan alıyorum.Kanamaların sebebirahmimin kalp şeklinde olmasıymış.Bebek bir tarafta durduğundan diğer taraf boş ve desteksiz kalıyormuş.Kanama ordan olluyormuş.Düşük riskim var hep evdeyim.

Allah bebişine de sana da sağlıklar versin inşallah...a.s. Hayırlısıyla atlatacağız canım bu günleri...
Kendine çok dikkat et... dinlen bol bol....

canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
sağlıklı rahat bir hamilelik ve sağlıklı bir bebiş diliyorum
ben de 5 haftalık hamişim :asigim:

CANIM YA AMAN KENDİNE VE BEBEĞİNE DİKKAT ET BOL DİNLEN YEMEK YEMEYE ÇALIŞ ZORLA KENDİNİ ODA OLMUYORSA VİTAMİN FALAN VERSİN DR SANA GEÇMİŞ OLSUN UMARIM BEBEĞİNİ SAĞLICAKLA DÜNYAYA GETİRİRSİN

Doktordan geldik..
Minik meleğimin kalp atışlarını da gördük..
Allah sağlık versin tüm bebişlere.. Olmayanlara da en kısa zamanda bu duyguyu yaşatsın inşallahh
:teytey::dance:a.s.

sorma bende öyleyim her akşam ağlıyorum nerdeyse.tutamıyorum en ufak bişeye bile ağlıyorum eskiden diyolardı ablamlar hamilelik çok duygusallaştırıyo diye aslında pek inanmamıştım ama insanın başına gelince anlıyo gerçektende öyleymiş:çok üzgünüm:
bide doğum yaptıktan sonra 40 gün geçene kadar psikolojimiz çok kötü oluyomuş aman o aralar kendinizi zapdetin .bazı kişiler zor atlatıyomuş ama bebişimizi sağsalim elimize alınca geçer belkide neyse bunları o zaman konuşuruz dertleşiriz şimdilik hiç açmayayım sırnaşık şey:dance::dance::dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…