2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Doktordan geldik..
Minik meleğimin kalp atışlarını da gördük.. :nazar::nazar:
Allah sağlık versin tüm bebişlere.. Olmayanlara da en kısa zamanda bu duyguyu yaşatsın inşallahh
:nazar::teytey::dance:a.s.

çok sevindim ALLAHA devamını göstersin hepimize işallah :teytey::sm_cool::dance:

bişiy soracagım bulantısı başlayan varmııı yada kusan

arkadaşlar sormayın benim bebişim de midemi bulandırmaya başladı ama bizimki öyle böyle değil her sabah kesin artık ALLAH tan bi sabahları hep babasının yüzünden babası tembihledi dediki bebişime annen bana çektiriyo sende annene çektir annenin midesini bulandır unutma hergün diyo bide ben bu iki çatlakla ne yapıcam bilmiyorum sizde şimdiden konuşuyormusunuz bebişle gerçi erken ama bizimki anlıyo galiba :dance::emir_bebek:

Merhaba arkadaşlar ben yeniyim.6+6 haftalık hamileyim 10 gündür kusuyorum.Beslenemediğim için bulantı kesici ilaç alıyorum.kanamalarım oldu progestan alıyorum.Kanamaların sebebirahmimin kalp şeklinde olmasıymış.Bebek bir tarafta durduğundan diğer taraf boş ve desteksiz kalıyormuş.Kanama ordan olluyormuş.Düşük riskim var hep evdeyim.

güzelim sürekli sırt üstü yat sakın ev işi filan yapma.progestan düşük önleyici ilaçını bende içiyorum bendede kanama var halaada durmuş değil bende evdeyim ama sürekli değil benimki.bu yüzden üzülme seninkide düzelir işallah sakın kafanı takma pozitif şeyler düşün ve dinlen tamam bebiş anlıyo seni konuş onunla ben hergün konuşuyorum çünkü sakın düşme diye annen seni çok seviyo sakın anneni tek bırakma diye ne bilim böyle şeyler konuşuyoruz sende dene kalp atışını hissediyorum o an beni duyduğunu o zaman anlıyorum

dediğim gibi bu eylül bebişleri bizi çok uğraştıracak herkesin düşük tehlikesi var nerdeyse bunlar çok yaramaz olacak kızlar ben şimdiden söyleyeyim ama bunada kalpten inanıyorum hiçbirimizi bırakıpta gitmeyecekler ALLAHın izniyle çünkü bizlerde bu kadar sevgi varken hiç zannetmiyorum .sizde inanın yeter buna tamam :1hug:

cadicim, heycanımı anlatamam değil isim battaniye patik vs... bir sürü şey ördüm bile...ama kendimi çok garip hissediyorum sanki artık iki kalbim var. sende haklısın çok kaptırmamak lazım hayel kırıklığınada uğrayabilirim. bu olası bişey senin dediğin gibi 4. aydan sonra konuşlım isim meselesini. allahın izniyle atlatacağız bu en zor dönemide sonra da keyfini süreceğiz inşallah:):):):)

bende çok örmek istiyorum ama nerde bilmiyorum bide solağım birkere düz bir model öreteceklerdi solak olduğum için çok güzel bir model çıktı ama elim o konuda çok yavaş bu yüzden dahada hiç yapmadım neyse eltilerim yapsın artık onlar biliyo Kötü Kazen:dance::dance:

arkadaşlar sormayın benim bebişim de midemi bulandırmaya başladı ama bizimki öyle böyle değil her sabah kesin artık ALLAH tan bi sabahları hep babasının yüzünden babası tembihledi dediki bebişime annen bana çektiriyo sende annene çektir annenin midesini bulandır unutma hergün diyo bide ben bu iki çatlakla ne yapıcam bilmiyorum sizde şimdiden konuşuyormusunuz bebişle gerçi erken ama bizimki anlıyo galiba :dance::emir_bebek:

Canımm benim tabi ki bizlerde konuşuyoruz bebişimizle... Meleklerimiz bencede bizi duyuyorlar.. Babası her sabah karnıma günaydın diyor.. geceleri iyi geceler öpücüğü veriyorlarmış bir de birbirlerine.. Düşün artık... tatlicadiarzu:nazar:

Bende meleğimle ilgili kitaplar okurken onunla konuşuyorum.. Ya da güzel bir kıyafet gördüğümde sana bundan alıcam diyorum.. Onunla iletişime şimdiden başladım...Bu da beni çok mutlu ediyor... :nazar:
:teytey: Allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın inşallahh

Canımm benim tabi ki bizlerde konuşuyoruz bebişimizle... Meleklerimiz bencede bizi duyuyorlar.. Babası her sabah karnıma günaydın diyor.. geceleri iyi geceler öpücüğü veriyorlarmış bir de birbirlerine.. Düşün artık... tatlicadiarzu:nazar:

Bende meleğimle ilgili kitaplar okurken onunla konuşuyorum.. Ya da güzel bir kıyafet gördüğümde sana bundan alıcam diyorum.. Onunla iletişime şimdiden başladım...Bu da beni çok mutlu ediyor... :nazar:
:teytey: Allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın inşallahh

Bende konuşuyorum walla küçük balığımla daha 3 mm ama genede beni duyduğunu biliyorum.Babamızda her gece dua ediyo elini karnıma koyup..Ozaman bi rahatlıyoruz bulantılarımız falan hemen kayboluyo...
Bide kızlar yaf benim miğdem geceleri bulanıyo genel de aslında buluntılar sabah olur diyolar ne diyosunuz bu konuda bi fikri olan yada bu durumda olan varmı?? yoksa benimkisi gecelerin bebeğimi olcek acep CADIARZUbenneyaptımkifisfisfis

ooooooo eylüll annelerii toplanmışş nasılsınız arkadaşlar.. ben de 11,00 dr gidecem 12 tane test var onları yaptıracagız.. 9 şubatta da allahın izniyle bebeğimi görme kalp atışını duymaya gideceğiz allah izin ederse...

güzelim sürekli sırt üstü yat sakın ev işi filan yapma.progestan düşük önleyici ilaçını bende içiyorum bendede kanama var halaada durmuş değil bende evdeyim ama sürekli değil benimki.bu yüzden üzülme seninkide düzelir işallah sakın kafanı takma pozitif şeyler düşün ve dinlen tamam bebiş anlıyo seni konuş onunla ben hergün konuşuyorum çünkü sakın düşme diye annen seni çok seviyo sakın anneni tek bırakma diye ne bilim böyle şeyler konuşuyoruz sende dene kalp atışını hissediyorum o an beni duyduğunu o zaman anlıyorum

dediğim gibi bu eylül bebişleri bizi çok uğraştıracak herkesin düşük tehlikesi var nerdeyse bunlar çok yaramaz olacak kızlar ben şimdiden söyleyeyim ama bunada kalpten inanıyorum hiçbirimizi bırakıpta gitmeyecekler ALLAHın izniyle çünkü bizlerde bu kadar sevgi varken hiç zannetmiyorum .sizde inanın yeter buna tamam :1hug:

Teşekkür ederim.Hep evdeyim.İş yapmıyorum.Senin kanama sebebin neymiş doktor söyledi mi? Ben hamile oldüğumu öğrendiğimden beri korku duyuyorum.Onu kaybetmek istemiyorum.Bugün 7 haftalık oldu.Hep dua ediyorum.Kusarken karnım kasılıyor diye de hep üzülüyorum.Her an kanama varmı diye kontrol etmekten delirmek üzereyim.tatlicadiarzuAllahtan şimdi yok.

ARKADAŞLAR BENİM BEBİŞİM 6+2 GÜNLÜK YARIN DR. GİTSEM KALP ATIŞINI DUYARMIYIM. GİDENLER VARMI? YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM :))))a.s.

:nazar:bende solağım canım. elim yatkındır böle şeylere... cadi 52 sen adresini ver ben senin bebişede örerim Şeniz:sm_cool:

ARKADAŞLAR BENİM BEBİŞİM 6+2 GÜNLÜK YARIN DR. GİTSEM KALP ATIŞINI DUYARMIYIM. GİDENLER VARMI? YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM :))))a.s.

canım ben dün gittim.kalp atışlarımıız gördük.. 6 + 6 da gittim.. Doktorunu bir arayıp sorarsan daha iyi olur.. İnşallah sende göreceksin pıt pıt atışları..

canım ben dün gittim.kalp atışlarımıız gördük.. 6 + 6 da gittim.. Doktorunu bir arayıp sorarsan daha iyi olur.. İnşallah sende göreceksin pıt pıt atışları..

teşekkür ederim canım inşallah duyarız çok merak ediyoruz

bişey sorcam kızlar u kalp atışını hem duyup hem görüyomuyuz nasıl oluyo..ultrasonda görücez kalp atışıınnı büyük ihtimallede sesi nasıl duyuyoruz bi anlatırmısınız..Nasıl bi uygulama ?Steteskoplamı dinletiyo doktor

bişey sorcam kızlar u kalp atışını hem duyup hem görüyomuyuz nasıl oluyo..ultrasonda görücez kalp atışıınnı büyük ihtimallede sesi nasıl duyuyoruz bi anlatırmısınız..Nasıl bi uygulama ?Steteskoplamı dinletiyo doktor

canım normal muayene gibi gönekten ultrason cihazını gezdiriyorya karnında ekrande bebişini görüyon ve cihazın sesini açıyor doktor ordanda ses geliyor hem görüp hem dinliyonnnnnn allahın izni ile haftaya cuma bende duyacağım bebeğimiii innnnnşşşşallllaaaahhhhhhhhhhhhhh

Darısı başınıza inşallahh
allah ın izniyle sizlerde duyacaksınız bebişlerin pıt pıt kalp atışlarını

canım normal muayene gibi gönekten ultrason cihazını gezdiriyorya karnında ekrande bebişini görüyon ve cihazın sesini açıyor doktor ordanda ses geliyor hem görüp hem dinliyonnnnnn allahın izni ile haftaya cuma bende duyacağım bebeğimiii innnnnşşşşallllaaaahhhhhhhhhhhhhh

hımmmm bu kadar kolay yani naniknanik iyi barim ben sesini duymak için daha karmaşık bişeyler yapılabileceğini hayal etmiştim.Cevapladığın için teşekkür ederim canım ben de hataya cuma gidicem bakalım inşallah bi aksilik çıkmaz bu sefer deli gibi su içip şişiricem mesanemi geçen sefer hem küçük balığım çok küçüktü hemde benim rahmim geride diye göremedik tam inşallah Allah nasip ederse görücez ufaklığı :1rolleyes::1hug::nazar:

X