2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

anadım cnm ozaman bol bol yaz burayaaa:dance:
hakkında hayırlısı dualarım senınle hayatımmmma.s.

yok kız yüzleri kızarmıyor evlendiğimizden beri ben hep alırım babalr gününde geleceğin babasına diye not bile düşerdim üzerine bizimki da biraz pintiÇok üzgünüm çoook

bende burdayım bu adliyenin zabıt katipliği sınavı kar klavye çalışıyorum başvurdum 17 mayısda sınava gircem kısmet olursa dualarınızı bekliyorum aynı zamanda sayfayı takip ediyorum

gülden canım benim ablamın görümceside girecekmiş o sınava harıl harıl klavye çalışıyomuş sende bolbol çalış,Allah yardımcın olsun dualarım seninle inşallah senin için en hayırlısı olsuna.s.

teşekkür ederim gülşahcım

serencim daktilo kitabı var bitane ordan bi konu çıkıyor benim bu 3 girişim olcak yazmasına yazıyorumda mülakatta sanırım torpil oynuyor canım kısmet bebişimin şansına kimbilir belki olur bu sefer

YOK ANAM KIZARMIYOR BENİM yaptığım jestlerle burdan ankaraya yol olurdu :roflol:
gerçi hakkını yemekte olmaz durur durur çok değerli hediye alır saolsun cnm kocam bende alıştım o hatırlamasada hatırlar muhakkak birşeyler düzenlerim napim benim kocişte böle.normal haliyle tam bir çelişki diğer konularda çok çok ince düşünür ama bu konuda tıık yokk :roflol:

anladım cnm bebiş ugurlu gelecek insallah calısan daıma kazanmıstır meraketme torpıllılerde sımdı kazansada ılerrde elbettekı gercek yuzlerı anlasılır hak eden senın gıbı calısanlar emınımkı haeden kazanacak canummmmmmmma.s.

güzel annişler bize müsade kendinize iyi bakın ki bebişleriniz iyi olsun görüşmek üzere inşallah a.s.

kıslarrrrrr ben geldimmm azsonra uyumaya gidecez kızımlaaaaaaaaaaaa

bende pazartesi aşıolacamm oyyyyyyyy tırsıom valla amabebeğim içinn

Bu Saatlerde Canim Hep Tatli Birşeyler Yemek Istiyor
Yiyorum Sonrada Uykum Geliyor Yaww :))))))

ee ne yapıonuzzzzz çalışanlarr kolay gelsinnnnnnn
bizim 2 yelek bitti kızlarr ben yine başladımm oda bitsinn ve diğerlerinide düğmeleri dikilince koyacamm.....okiş..

ebruu en kısa zamanda sağlık ocagına gitt aşını ol canımmm sezeryan falan olursan önlem olurr metallere karsı canımm...

öznur canımm ben pazartesi gidecem 3,30 gibi bakalımm sene izin al gitt bana ebe 20, haftayı geçirmem dedii.. pazartesi tam 20, haftalık olacagızz allahın izniyle..
bu arada benimde bu saatlerde canım tatlı çekiyo ve yedimm az sonrada uyurumm diyomm yaa bakalım.

kızlar yaa ben cok çuku (çikolata)yiyom yaa
yani bi oturusta 2 veya 3tane yiyorum bişi olmaz dimi :uhm:laelaelaelaelae

seren olmazz canımm meak etme bi de sen beni gör akşama kadar evde oturmaktan talı tuzluu karısıkk valla..
bu arada papatya yani hicranla konuştum allaha şükürr iyimişş yaaaaa..........

ee ilk çatlamalara kimde olduuu bende henüz yokk ya bakalım artık.. ama gögüslerden sıvı geliyoo yaaa
günlük çamaşır değiştiriomm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…