2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

tşk naimecim iyim cnm a.s.Allaha şükür dün kızımı gördüm arkadaslar kıpır kıpır nasıl da hareketli masallah cok heyecanlandım:dance: Allahım sana şükürler olsun inşallah bebişlermizi saglıklı dünyaya getirmemizi nasip edersin hepimiz için AMİN

bende henüz hiçbişey almadım kızıma
annemlerde çok meraklılar ama onlarda erken diye almak istemiyorlar
ayrıntılı ultrasondan sonra alırım toplu bir şekilde :))

aslında iyi bir okuyucuyum ama şu sıralar hiç canım istemiyor yaklaşık 12 yıldır sürekli çalışınca illa bir iş yapmak istiyorum sanırım haklısın canım.

arkadaslar inşallah bende 7. ayda almayı düsünüyorum kızıma alınacakları hayırlısı ilecok sevimli seyler varya bebişler için

Kivilcim şimdi Benim Dr 4d Var Oda Bazen Onla Bakiyo Detayli Inceliyo Bebeği Yanii Tabi O Sira Kaydediyo Ve 3 Aylik Ayirarak Cd Yapiyo Bize Veriyo şimdi 2, 3 Aylik Dönem Için Cd Yapiyoo Ve Sadece Muayene Falan Hepsi 100 Ytl Veriyom Ssk Dr Ama Ben özele Gidiyom Ayda 1 Canimm..23 - 24. Haftada Da şeker Yüklemesi Yapacakmişş Her Dr Yapmiyo Canimm Işte ...............

tesekkür ederim güldencim hb cnm
birkac gündür yoktum bende fazla acamıyorum görüsmeyeli nasılsınız cnm bebişler nasıl

çok iyi canım ya bizde her gittiğimizde 100 ytl veriyoruz ama bizimkinde yok valla öyle bişey iyi bir dr.gerci ama... çok şanslısın canım

tesekkür ederim güldencim hb cnm
birkac gündür yoktum bende fazla acamıyorum görüsmeyeli nasılsınız cnm bebişler nasıl

evet canım bir kaç gündür olmadığının farkındayım ogluşumda iyi bende sende dr gitmişsin hadi gözün aydın kızını gördün için rahat etti darısı hepimizin başına canım a.s.

Ayşecimmmmmmmmmmmmmmm
Yemekteydikk Kizimla Teyzesiiiiii Geldik Yetiştik Sanaaaaa
Nasilsin Annene Selam Söyle Benden :roflol:
KIZ SEREEEEEEEEEN ÖĞLENE KADAR NEREDEYDİN BAKİMMMMMMM:mymeka:

Ayşecimmmmmmmmmmmmmmm
Yemekteydikk Kizimla Teyzesiiiiii Geldik Yetiştik Sanaaaaa
Nasilsin Annene Selam Söyle Benden :roflol:
KIZ SEREEEEEEEEEN ÖĞLENE KADAR NEREDEYDİN BAKİMMMMMMM:mymeka:

nevar kıss ne vuruyonn aaaaaaaa işimiz vardıı:dilcikar:
biz senin gibii larç takılmıyos anacımmm bidaaadaa bağaaaa furmaaa gebeytirimm heeeeeklava:

cnm kızımı görünce cok heyecanlandım cok sevimli görünüyordu masallah pek hareketliydi:dance:

Kıslarrr bana yine müsade...
Hemşire kolunuzu çok yomrayın dedi... bilgisayarda da yormamak olmuyor bir mouse bir klavye.... Bir yemekk yap.. Ben azcık dergi karıştırayım...
Bu arada formsante dergisi bu ay güzel bir bebek dergisi verdi... anne bebek yogası
ağlayan bebeği rahatlatma teknikleri hayal gücünü geliştirecek oyuncaklar
aylara göre beslenme rehberi falan çok güzel konular varr
Tavsiye ediyorum... ...
:teytey:

valla bende öle ne zaman dr gitsem ultrasyona giriyorum bebişimi bi görüyorum:dance: bütün sorcağım sorularıda unutuyorum bu sadece banamı özel bilmiyorum:uhm: ama çok heycanlanıyorum napıyım sonrada telefonla arıyorum

nereye kayboldunuz kızlar msn demi konuşuyosunuz bizleri burda unutup
aşk olsun:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…