2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

bebekbe1qt9.png

sizi uyuşuklar siziiiiiiiiii biraz resim bakın bari

bebekbejz0.png

nerdesiniz yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

nee bağrıyiiiiinn burdayısssss
analar günü için bişiler bakıyordum bende
arzum da ındırım varmıs kıslarrrrrr:teytey:
acaba kocişleer bıze bişi alcekmiii dersiniss bizde anayıs yaaa:icecream:

bende burdayım bu adliyenin zabıt katipliği sınavı kar klavye çalışıyorum başvurdum 17 mayısda sınava gircem kısmet olursa dualarınızı bekliyorum aynı zamanda sayfayı takip ediyorum

bende burdayım bu adliyenin zabıt katipliği sınavı kar klavye çalışıyorum başvurdum 17 mayısda sınava gircem kısmet olursa dualarınızı bekliyorum aynı zamanda sayfayı takip ediyorum

hadı hayırlısı cnm da klavyeyle ne alakası varfisfisfis

valla açık açık söyledim yüzsüzümjeyyar bu konularda aççık almazsa canı sag olsun napalım alırlarsada iyi olur hani

nee bağrıyiiiiinn burdayısssss
analar günü için bişiler bakıyordum bende
arzum da ındırım varmıs kıslarrrrrr:teytey:
acaba kocişleer bıze bişi alcekmiii dersiniss bizde anayıs yaaa:icecream:

valla serencim bizimki doğumgünümü ve evlilik yıldönümünü unutuyorda anneler gününde hayatta jest yapmaz :roflol:

benim eşim sıradan günlerde hediye alır onca böylesi daha iyi bende alıştım artık
bazende işime geliyor hediye işi 2 günle sınırlı kalmıyorrr (yada kendimi avutuyorum)sırnaşık şey

valla serencim bizimki doğumgünümü ve evlilik yıldönümünü unutuyorda anneler gününde hayatta jest yapmaz :roflol:

benim eşim sıradan günlerde hediye alır onca böylesi daha iyi bende alıştım artık
bazende işime geliyor hediye işi 2 günle sınırlı kalmıyorrr (yada kendimi avutuyorum)sırnaşık şey

:roflol:allah senii olsun sıradan gunlerdde hedıye alması guzel valla
benımde pek umudum yok ama bızımkı hedıyelere bayılır alsın versın cok sever belkım dıyorum benıde dusunup anneler gununde en azından bitane gul alabılır:asigim:
almasada canları saolsun boşver kıs biz babalar gununde onlara jest yaparıs yuzlerı kızarır:)))

hadı hayırlısı cnm da klavyeyle ne alakası varfisfisfis

canım 3 dk en az yanlışsız 90 kelime yazman gerekiyor sınavdan sonrada mülakat var tabi hayırlısı bakalım şansımı deneyim dedim şimdide klavyemi hızlandırmak ve daha çok kelime yazmak için çırpınım duruyorum:bbo:

X