2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

izmirde nerde oturuyorsun canım?benim de ailem izmirde.....ahhh ahhhh...oğlum olsaydı adını o yğzden ege koyacaktım...izmir özledim seni...gözümde tütüyorsun...

ben k.yakalıyım canım.ama evlenince yeşilyurda taşınmak zorunda kaldım.sanırım senin ailen bornovada oturuyordu.gelmicekmisin izmire yakınlarda?

oyyy yerim seniii benımde gobek almıs basını gıdıyo cok zayıftım gobegım dum duzdu manken edasında ama sımdı maşallahı var o yuzden arkadanda ondende anlaşıliii
resmım nasııııı

Resmin çok güzell....
Bayıldımmmm valla...
Beni arkadan görende önden gören de üstümde bol bişi varsa hayatta anlamıyor bebişi.. Yemek yedikten sonra anlaşılıyor sadece
Aslında benimde artık kilo almam lazım galiba... yoksa bebişi besleyecek yağlı sütüm olmayacak... Benim süt light çıkacak sırnaşık şey:roflol:

benim cadı da aynen öyle kızlarrr
hatta ben bile elimi koysam duruyor hemen
aşkımda hissetmek istiyor yazıkk adamlara yaaa:)))))

yaww bune anlamadım bi koyyorlar bu takvimleri bi çekiyorlarKötü Kazen
yoksa benmi hayel görüyorumtatlicadiarzu
ÇOK SİNİR BİŞEY YAAA

ben zaten normal süt içemiyorm pınar denge kasiyum diye bir çeşidi var..daha tatlı normal sütten ve daha az yağlı..sadece onu içebiliyorum...nesquik de aldım ama..lmayınca olmuyor ya...

guldencım cnm cok saol gordum eklemıssın benım sayfayada valla super hepsıı cnm ayy gıydırmek nasıp olsun hepımızeee dogurasım geldı valaaananiknanik

ben zaten normal süt içemiyorm pınar denge kasiyum diye bir çeşidi var..daha tatlı normal sütten ve daha az yağlı..sadece onu içebiliyorum...nesquik de aldım ama..lmayınca olmuyor ya...

valla oldum olası süte bayılırım canım hamile değilken bile kesin içerdim günlük şimdi sanırım ogluiumda annesine benziyor süt içtiğimde hareketleniyor sütsüz ve süz ürünleri olmadan bi hayat düşünemiyorum benim vazgeçilmezlerim:icecream:

tabi 1 bardakda olsa içmelisin canım bebişin ve kendin için gerekli
doktorum abartma günde 1 bardak yeter dedi ama napıyım dayanamıyorum o beyaz bardağa dolmuş süper içeçegejeyyar 2 bardak içiyorum

ben k.yakalıyım canım.ama evlenince yeşilyurda taşınmak zorunda kaldım.sanırım senin ailen bornovada oturuyordu.gelmicekmisin izmire yakınlarda?

haftata hafta sonu için geleceğim ..hem anneler günü ya...annemle babamı da alıp yanıma getireceğimkalsınlar biraz...ablamlar da orada ama onu getiremem o çalışıyor :)

Ben sadece light süt içebiliyorum.. Benim sütün içindeki yağa karşı alerjim var...
Yağlı süt içince kalbim çarpıntı yapıyor gibi oluyor.Midem bulanıyor.. Ağır geliyor bana o yüzden de light takılıyorum..

inşallah kızlar hepimiz saglıklıca alırız kucağımıza bebişlerimizi kötü düşünmeyin sakın

ben ilk başlarda doktoruma sprmuştum süt yoğurt peynir i light tercih et dedi zaten...bize fazal yağlı gelebiliyorlarmış....ama iyi ki pınar süt çeşitleri çıkarmış..yoksa içemeyecekmişiz valla... :))

derya bu arada evet canım havlu çok beğendim ben yumşacıktı aldım hayırlısı inşallah iyi yapmışımdır dayanamadım napıyım :)
markasıda bebetto canım ben begendim tabi sen bilirsin bak içine sinsin öle al :)

arkadaşlar bizde çıkıyoruz ogluiumla evleri biraz toparlayalım demi :) görüşmek üzere

haftata hafta sonu için geleceğim ..hem anneler günü ya...annemle babamı da alıp yanıma getireceğimkalsınlar biraz...ablamlar da orada ama onu getiremem o çalışıyor :)

hemen gitceksin yani.eğer kalsaydın görüşürdük ne güzel.tanışmık olurduk ya.

kızlar ben cok sut ıcmıyorum haftada 1 veya hiç mıgdem bulanıyor napım ama onun yerıne ayran yohurt paynır cok tuketıyorum doktor bişey olmaz yogurt hep ye barı dedı

merhabaaaaa kızlar ben bugün kızımla evdeyim malum taksim olayları
yeni kahvaltı ettik sizleri özledik bir bakalım dedik :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…