2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

canımm çok üzüldümm tekrar geçmişş olsunn.
bu arada güzel annelerimm ben komşuma kahvaltıyaa gidiyorummm buyrunnn hep birlikte kahvaltı yapalımm. birdee serenn canım sen bugün işe gittinmi.

çoook geçmiş olsun canımmmm
Allaha şükürki sadece kolunda kalan izle atlatmışsın canımm
çok dikkatli olmak lazım ama bazen dikkatte yetmiyor, anlık olaylar bunlar,Allahım korusun valla

ay kızlar geçen rüyamda 3 eylül 3 eylül diye sayıklıyordum.acaba 3 eylülde mi kavuşcam oğluma ? yoksam bi taraflarım açık mı kalmış ?sırnaşık şey

canımm çok üzüldümm tekrar geçmişş olsunn.
bu arada güzel annelerimm ben komşuma kahvaltıyaa gidiyorummm buyrunnn hep birlikte kahvaltı yapalımm. birdee serenn canım sen bugün işe gittinmi.

hee yaa işteyimmKötü Kazen boş boşta oturuyorum valla hadı gıtte gel hemen efeyet olsunnnnnnnnŞeniz

:1shok:aaaaaaaaaaaaa nolduuu ben ne kaçırdımmm :bbo: noldu kıss neyın varrrr

seren geçti önmeli bişey değil canım
ben sana bişey söylüycem ben eşim aklıma getirdide kamerayla çektim bu aldıklarımın fotosunu eee nasıl koycam şimdi onları :teytey:

gerçi ben bi havlu ve bi önlük aldım ama olsun arkadaşların aldıkları var onlarıda çektim :)))

güldencim geçmiş olsun tatlımmmmmmmmm

pazartesi ertelenmiş eee olsun be güzelimmmmmmm allah başka dert vermesinnnnn
bakalım valla cumartesi gidiyoz doblere çok hecanlıyımmmmmmmm

güldencim geçmiş olsun tatlımmmmmmmmm

pazartesi ertelenmiş eee olsun be güzelimmmmmmm allah başka dert vermesinnnnn
bakalım valla cumartesi gidiyoz doblere çok hecanlıyımmmmmmmm

bizde cumartesi sabah ayrıntılı ultrasona giriyoruz canımm
doppler nasıl ve ne zaman isteniyor acaba?doktorum bize daha öyle birşey yapmadı isteyecekmi acaba daha sonra?
iyişallah cumartesi bütün doktora gidenler hayırlı haberlerle döneriz canlarımmmm

seren geçti önmeli bişey değil canım
ben sana bişey söylüycem ben eşim aklıma getirdide kamerayla çektim bu aldıklarımın fotosunu eee nasıl koycam şimdi onları :teytey:

tmm cnm yınede gecmıs olsunnn
bak burdan eklıyorsun reısmlerı

tıkla buna gozata gıt ordan b.sayarına nereye kayıt ettıysen resımlerı ordan bul ve ac de altta host it var oraya tıklıyon ve eklıyon sonra en alta gelıyosun adresı kopyalayıp bu sayfaya yapıstırıyorsun canımmmmmmm

tamam işte ayrıntılı ultrasonnnnnncanım benim bildiğim dobler diyolar
18-21 hafta arsı yapılıypr

tamam işte ayrıntılı ultrasonnnnnncanım benim bildiğim dobler diyolar
18-21 hafta arsı yapılıypr

dopplerde sanırım ayrıntılıda baktıkları bir kısım sadece, damarlardaki kan akışına bakılıyor diye biliyorum
ayrıntılının tümünde ise bütün organlar tektek kontrol ediliyor..
yani cumartesi kuzucuklarımızın herbirşeyini görücez, iyişallah herşey yolunda dediklerini duyarız doktorların

sizden gördüm kıskandım bende madem resim koyabiliyorumnaniknanik
inşallah olmuştur

hadi hayırlısı kızlar inşallah iyi haberlerle dönersiniz.bende haftaiçi gidecem.bakalım hangi gün bende bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…