2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

:nazar:maşallah maşallah nazar değmesin gülden.benimde artık çok belli oluyor.geçen sayfalarda benimde var göbişimin resmi.artık her yerde yer veriyorlar bana.çok hoşuma gidiyo.:))

ayy güldenımm aldıklarında cookk guzel güzel göbişinde allah nazarlardan saklasın bacımmm:nazar:

güle gülekullansın bebeişin canım..o havlu bebeto galiba..yeri nasıl güzel mi?dün mağaza vitrininde bebetonun hastane çıkış setleri vardı 35 ytl bakamadım vaktim yoktu...güzelse yeri ben de alayım hem haludan hem de o setten..

sizden gördüm kıskandım bende madem resim koyabiliyorum
inşallah olmuştur

Maşallah göbişine canım... :nazar:

Bana daha kimse yer vermiyor... :çok üzgünüm: Bugün hastanede sıra beklerken dr um sen gel gebe halinle ayakta bekleme dedi..Ama hastalar hiç inanmadılar.. Hiç belli değil dediler.. Bir de tayt giyiyorum altıma üstüme uzun tunik.. Bacaklar safinaz gibi.. Gören kimse hamile demez... Ama göbeğim var..Bebeğim de büyümüş :nazar: naniknanik

Güldencim Maşalah Maşallah Baya Belirgin Göbişin Artikkkk

Aldiğin Cicilerde çok Güzel Canim Allah Sağlikli Sihatli Kullanmayi
Nasip Etsin Canimmm

Kizlar Hoş Geldinizzzzzzzzzzzzz

kızlar ya siz süt içiyormusunuz?ne kadar içiyorsunuz?ben 1 bardağı bile çok zor içiyorum...

ilk zamanlar içiyordum ama sonradana bende içememeye başladım ama şimdi buldum çözümünü.kakaolu,muzlu yada çilekli süt içitorum.ayranı fazla tüketmeye çalışıyorum.sende öyle deneyebilirsin canım.

Maşallah göbişine canım...

Bana daha kimse yer vermiyor... Bugün hastanede sıra beklerken dr um sen gel gebe halinle ayakta bekleme dedi..Ama hastalar hiç inanmadılar.. Hiç belli değil dediler.. Bir de tayt giyiyorum altıma üstüme uzun tunik.. Bacaklar safinaz gibi.. Gören kimse hamile demez... Ama göbeğim var..Bebeğim de büyümüş :nazar:

oyyy yerim seniii benımde gobek almıs basını gıdıyo cok zayıftım gobegım dum duzdu manken edasındaalülülülülülü ama sımdı maşallahı var o yuzden arkadanda ondende anlaşıliii:roflol:,
resmım nasııııı:roflol:

ilk zamanlar içiyordum ama sonradana bende içememeye başladım ama şimdi buldum çözümünü.kakaolu,muzlu yada çilekli süt içitorum.ayranı fazla tüketmeye çalışıyorum.sende öyle deneyebilirsin canım.

izmirde nerde oturuyorsun canım?benim de ailem izmirde.....ahhh ahhhh...oğlum olsaydı adını o yğzden ege koyacaktım...izmir özledim seni...gözümde tütüyorsun...

Bana daha kimse yer vermiyor... :çok üzgünüm: Bugün hastanede sıra beklerken dr um sen gel gebe halinle ayakta bekleme dedi..Ama hastalar hiç inanmadılar.. Hiç belli değil dediler.. Bir de tayt giyiyorum altıma üstüme uzun tunik.. Bacaklar safinaz gibi.. Gören kimse hamile demez... Ama göbeğim var..Bebeğim de büyümüş :nazar: naniknanik[/QUOTE]

o günlerde gelecek inşallah canım.daha çok şişcek karnımız.hadi bakalım o zamanda yer vermesinler.:mymeka:

X