2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

buyrunn güzelll arkadaşlarıımm esracmm söyle şekerimm banamı seslenmiştinnn tatlımm.

günaydın fıstıklarrrrrr
istanbulda yaşayan ve bugün olayların olduğu yerlerde çalışanlara Allah kolaylık versinn
nasılsınız bakalım güzel annelerr

amannnn beeee
bu takvimlere büyü falanmı yapıldı yaaa
bir görünüp bir kayboluyorlarr?????
site yönetimi alooooo

günaydın güzel bebişlerin güzel anneleri a.s.

serenciğim aynı şekilde bende oluyorum tam isal değil ama isalmiş gibi karnım agrıyor sonrasındada sanki kabız gibi dr normal olur dedi gün içinde yediklerimiz etkilermiş

esra inşallah cumartesi sende sarıkanaryada iyi haberlerle gelirsiniz dr benim randevumu iptal etti cumartesi gününü pazartesiye atmış semineri varmış şehir dışındaymış bu şimdimi sölenir babamız gelemiycek

Kızlar sizi takipteyim... Ama evi toparlıyorum... Biraz temizlik yapayım elimden geldiğince...

Yazamıyorum ama okuyorum...

aaaaaaaaaaaa kız patron kolonlarımı satmışşşşşş
kaç kuruşlukşeyki satmışşşşşş
yenisin alıp vereydi hayrınaaaaaaaaaaaaaasırnaşık şey
bensana göndereyim istrsen arkadaşımmmm bende çokkkkkyerimseniben
bi müzik sistemi kurmuşum sormaaaaaaaaaaaaatatlicadiarzu

bu takvimleri ben neden hiç görmüyorumCADIARZU
ayrıca Kötü Kazen

TAKVİMLERİ GÖRMEK İSTİYORUM

Günaydın arkadaşlar benim teyzem ilkokul öğretmeni öğrencilerine tetenoz yapılıyor onun söylediğine göre bu tetenoz aşısı artık 3 aşamalı yapılıyormuş. yani 1 kere yaptırıyorsun sonra 1 ay sonra mı ne bir de 1 sene sonra galiba anca o zaman koruyormuş.Biz tek vurulsak işe yarar mı ki?Var mı bilgisi olan?

zaten serencim merak etme baksana aslıda beni takmıyooooooooooo

gerçi o sbah kahvaltısını yapıyodur oğluşunlaaaaaaaaaaa

msn dürtmeyeyeimmmm rahatsıa etmiyeyimmmmmm dimiyerimseniben

ebruuuuuuuuuuuuu kız atla gelllll

at yoksa eşşekle gelllll

ay çokkkk baya bi espiri oldu dimiiiii.utandımsırnaşık şey

ayyy iyişallah canımm cumartesi geldiğimizde mutlu haberler veririz iyişallah size
senin doktorda halt etmiş afedersin yaniiilülülülülülü

insan son andamı söyler?hiç anlamıyorlarki bizi, o tarihleri nasıl iple çektiğimizi bilmiyorlar tabii
neyse canımm sende üzülme, eşinde birdahaki sefere görür kuzusunu,resimlerini gösterirsin,birde uzun uzun anlatırsın ona canımmm
kuzucuklarımızın iyi haberlerini almak için sabırsızlıkla bekliyoruz işte,günler haftaları haftalar ayları kovalıyor baksanıza yolu yarıladık bile:)))
iyişallah sağsağlim kucağımızada alıcaz dimi kızlaarrr

aaa aşkolsunn esracımmm hiç seni takmamazlık olurmu güzel arkadaşımm. yerimseniben
komşuya gidecegimm birazdan daha kahvaltı yapmadıkk akşam komşu yarın birlikte yapalım dedi şimdi oraya gidecegimm buyrunnbirlikte yapalımm fıstıklarr. esracımm inşllah yanına gelmeyi inan çok isterim tatlımm.

GÜNAYDIN CANIM BEN TETONOZ OLMUŞTUM AMA TABİ KOLUMU DJİTAL BASKI MAKİNESİNİN DİŞLİLERİNE KAPTIRMIŞTIM 46 DİKİŞ ATTILAR ATAMADAN ÖNCEDE 1 TETONOZ İĞNESİ VURMUŞLARDIşutarafagitti

GÜNAYDIN CANIM BEN TETONOZ OLMUŞTUM AMA TABİ KOLUMU DJİTAL BASKI MAKİNESİNİN DİŞLİLERİNE KAPTIRMIŞTIM 46 DİKİŞ ATTILAR ATAMADAN ÖNCEDE 1 TETONOZ İĞNESİ VURMUŞLARDIşutarafagitti

gülden canımm yenimi olduu çok geçmiş olsunn canımm yaaa.

evet ya sorma kocacığım nasıl iple çekiyordu tühh neyse artık yapcak bişey yok ama koccacık daha çok sinirlendi tabi küfür bilem etti

eehh yolun yarısını geçtik canım ben bugün tam 22+0 oldum:dance: darısı kucağımıza sağlıklıca almayaa.s.

gülden canımm yenimi olduu çok geçmiş olsunn canımm yaaa.

yok aslıcığım yeni olmadı şükür atlattım 1 yıl kadar oldu ama kötüydü tabi çok canım acımıştı Allah kimsenin canını acıtmasın zor ben ucuz atlatmıştım makinede dönmüştü kolum :1no2: sinirlerin çok yakınından geçmiş şükür kolumda izden başka hasar kalmadı

böle geçti şükür ia.s.

Çok büyük geçmiş olsunnn...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…