2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

ben senın yerınde olsam kabul ederdım tabıkı cunku bellı kı cok daralmıs bunalmıs kendını atıcak rahatlatıcak baska bır mekana ıhtıyac duyuyor ve senın arkadaslıgına bunun uzerıne sende bahane uydurur cagırmazsan daha cok kırılır kesınlıkle..

dualarımız sizinle canım.yinede şanslı bir kız sayılır yanında senin gibi bir arkadaşı var en kısa zamanda atlatacağını umarım cnm
sen yinede kendini fazla üzmemeye gayret göster elinden geldiğince tamam mı cnm

tamam canım sağol üzülmemeye çalışıyorum bebeğim için ama o da olmuyor gözümün önünde hayat dolu cıvıl cıvıl birinin ne hale gelebildiğini görmek çok kötü senağlama
akıl sağlığı çok önemli hiçbir şey için üzülmeye değmiyormuş insan daha iyi anlıyo yaşananları görünce senağlama

umarım en kısa zamanda düzelir arkadaşın canımmm

benim çıkmam lazım arkadaşlar
işler birikti
birazda çalışalım değilmi..
iyi akşamlarrrr
hepinizi ve bebişlerinizi öpüyorummmm

evet canım ben de senin gibi düşünüyorum ama annesinin ricası üzerine bir kereliğine reddettim bi daha da edemem iyice mi üzeyim onu değil mi zaten yeterince daralmış senağlama

arkadaşının annesi sana gelir dra gitmez diye öyle söylemiş anladığım kadarıyla eğer dra
gittiyse kabul etmemen için bir sebep yok bu benim fikrim

ama sana geldiği takdirde onu gördüğünde sen çok daha fazla üzüleceksin bundanda eminim cnm
off karışık durum

evet canım artık kabul etmemem için onun açısından bi neden yok
görmeden ağlıyorum iki gündür görünce nasıl olucam kim bilir Allah kolaylık versin ikimize de herkes kendine çok iyi baksın hiçbirşey için üzülmeyin arkadaşlar akıl pamuk ipliğine bağlıymış derler ya öyleymiş gerçekten senağlama inşAllah atlatırız en kısa sürede

Kizlar Yaaa Birşey Diycemmmm

Benim Nefes Alişlarim çok Zorlandiiii çok Yoruluyorum
Nefes Nefese Kaliyorummmmm.burnum Sürekli Tikaniyor
Varmi Sizdede ?

evet canım ben de senin gibi düşünüyorum ama annesinin ricası üzerine bir kereliğine reddettim bi daha da edemem iyice mi üzeyim onu değil mi zaten yeterince daralmış senağlama

evet sadece onu daha cok uzmus olursun ve hava degısıklıgı ona ıyı gelıcektır reddersen bunu da yapamamıs olucak.. hem artık doktora da gıtmıs bır engel kalmamıs sanırım..

Varmi Sizdede ?

evet bende de oluyordu özellikle merdiven çıkarken nefes nefeseydim
ama demir ilacına başlayınca biraz azaldı kansızlıktanmış benimki..

Varmi Sizdede ?

EVET CANIM bendede var az yürüsem bile zannedersin ki çok iş yapmışım
birde evimiz 5.katta her akşam resmen everest tepesine tırmanıyor gibi hissediyorum kendimi :roflol::roflol::roflol:

evet öznur biz de 6. kattayız merdiven çıkarken ayaklarım kesiliyor, aşırı yorulma varsa kansızlıktandır kızlar hamileliken önce ben çok çekmiştim şimdi düzeldim çok şükür ..
hepinize iyi günler arkadaşlar desteğiniz için çook teşekkürler dualarınızı esirgemeyin öptüm sizleri..

benimde çok uykum varrrr...kafamı koysam masaya bu sefer oğluşumu sıkıştırırım diye korkuyorum.oyy oyy bi gelse haziran sonu da izne ayrılsam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…