2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

O NE KIS ANLAMADIM:1shok:
DOKTORUMDA BANA FLORLU DIS MACUNUNDAN KULLAN ARTIK DEDI BU DONEMDE DİŞLERİMİZ COK HASSAS OLURMUS GUNDE 3 KES FIRCALAYIN DEDI

:roflol::roflol:KIS ALLAH SENİİİİİİİ
yazdığın yazıyı okumadın mı zymaflour ilaç ilaç böyle minicik draje günde iki tane çiğniyorum

:roflol::roflol:KIS ALLAH SENİİİİİİİ
yazdığın yazıyı okumadın mı zymaflour ilaç ilaç böyle minicik draje günde iki tane çiğniyorum

heeeeeeeeeeee nebılım kızım okudumda anlayamadık işte yawww sıkıntıdan patlıyorum ebruuu dalga gecmeeee kımsede yok vallah bı bız kalmısıs kıs lülülülülülü

yemekçilerrrrrrrrrrrrr gelmediniz mi dahaaaaa
obur eylül anneleriiiiiiiiiiiiii
cansu da çaktırmadan gene gezmeye gitti gene heeeeeeee

bende yemekteyım ama evde olunca hem yemekte hemde pc basında olunabılıyor:icecream::icecream:

bende yemekteyım ama evde olunca hem yemekte hemde pc basında olunabılıyor:icecream::icecream:

neguzel yaa valla bazen evdekılere ımrenıyorum evımde olsaydım ohh uzanırdım balkonuma cıkardım çiçeklerım var mıs gıbııı havada guzel off valla bu yasıma kadar hıc evde kalmadım boleee senağlama

ayyyy yarın 1 mayıs ya ben şişhanede çalışıyorum her yıl bıktım olaylardan bu yıl birde hamişim çok korkuyorum acaba yarın izinmi alsam izin verirlermi ki offf offf

canım bende taksim meydanda çalışıom geçen sene çok zorlandım
bende düşünüom acaba izin alsam mı diye ama vermezler heralde

sen mi ben mi ahhhhhhhhh ahhhhhhhhhhh

bende kalmadım canım sadece evlendiğimde 2-3 ay fln ama çalışmaya alışan insan 3-4 günden sonra boşluk hissediyor evde yapılacak birşey bulamıyor günler birbirini tekrarlıyor yani bana böyle oluyor
gerçi şimdi yapacak şey çok ama ben yine de sıkılırım son aylardada yapabilirm çünkü çoğunu

canım bende taksim meydanda çalışıom geçen sene çok zorlandım
bende düşünüom acaba izin alsam mı diye ama vermezler heralde

aaaaa burdamısın sende ne güzel yakınmışız biz yawwwwsırnaşık şey

tramvay seferleri-vapur seferleri fln iptal olmuş cnm beyoğlu-şişli-kağıthanede 66 okul tatil yarın muammer güler açıklama yapmış arkadaşım mail attı napcazzz ya hamiş olmasam takmam biz alışığız dimi ama

slm kızlarr az once doktordan geldimm yumurtalıklarımda cok cok agrım vardı o yuzden gitmiştim.. bebegimde hic bi problem yokmuş hatta 360 gr olmus kola kutusundan bile buyuk dedi doktorum .) ama yaptırmam gereken bir suru test var enfeksiyon olabilirmiş çok uzgunumm .(((

evet bizler calısmaya alıstıgımız ıcın sıkılabılırız belkı ama valla evımıde ozluyorum yaa,nebılım evde olsam sunu yapardım bunu yapardım dıyorum sabah cık aksam gır hıc ılgılenemıyorum bıle evle ondan belkıde bu özlemim:1ninca:

hamile olmasak korkmayacam o kadar geçen sene ağlamıştım artık şirkete geldiğimde
yollar kapalı olur kesin gazetede yazmıyor ama

valla yakınız seninle buluşalım bir öğlen yemek yeriz :)

ayy bi işleri tatil yapamadılar yawwwwKötü Kazen

müjde geçmiş olsun canım içini ferah tut doktora da gitmişsin nasıl olsa emi güzelim
kızlar ben de şişlide oturuyorum evden nasıl çıkıcaz bilmiyorum valla offfffffffffff belki gelmem işe ne yapayım

bebeğinin iyi olmasına çook sevindim canımmm
korkma sakın,enfeksiyon bile olmuş olsan tedavisi basit hemen düzelirsin iyişallahhhh

bende yemeğimi yedim geldim canlarım
bu vakte kadar ancak okudum kaynattıklarınızı
yarın hepinize Allah kolaylık versin, bizim burda pek sorun olmaz sanırım,kızılayda olur mitingler,ordada benim işim yok..
mümkün olanlar izin alsınlar,olmayanlarda çok dikkatli olsunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…