2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

hamile olmasak korkmayacam o kadar geçen sene ağlamıştım artık şirkete geldiğimde
yollar kapalı olur kesin gazetede yazmıyor ama

valla yakınız seninle buluşalım bir öğlen yemek yeriz :)

benimde içimden geçti süper olur canım ya hemde en kısa zamanda.
mesela bir dahaki hafta içi görüşelim ikimizinde müsait olduğu bir gün ayy heyecan yaptımŞeniz

benimde içimden geçti süper olur canım ya hemde en kısa zamanda.
mesela bir dahaki hafta içi görüşelim ikimizinde müsait olduğu bir gün ayy heyecan yaptımŞeniz

olur valla önümüzdeki hafta içi istanbul buluşmasının ilk adımı olur :roflol:

hiç üzülüp stres yapma canım dr kontrolünde olduğun sürece birşey olmaz
mesela bendede iltihap vardı 5 günlük tedaviyle geçti hiç takmadım bile üzülüp kafaya takacak birşey yok maşşalllaaaahh bebişinede bak kocaman olmuş

seren tam da sana şu avatar resmini değiştir diyecektim bugün yaaaa çok güsel olmuş şimdia.s.

seren tam da sana şu avatar resmini değiştir diyecektim bugün yaaaa çok güsel olmuş şimdia.s.

ay kendıme gore bişey bulamadımkii bende oğluşumu koydummmlülülülülülü kesın bızımkıde bole beyaz tenlı sarısın olurrr genlerde coook var cunkuŞeniz

merhaba kızlarr
moralim çok bozuk iki gündür.
en yakın arkadaşım ağır depresyon geçiiriyor ve elimden birşey gelmiyoo çok üzülüyorum (

merhaba kızlarr
moralim çok bozuk iki gündür.
en yakın arkadaşım ağır depresyon geçiiriyor ve elimden birşey gelmiyoo çok üzülüyorum (

aaa neden canımm yaaaasenağlama
bu yaşta depresyona girecek ne geldiki arkadaşının başına?
hem kendinide üzme sakın, senin yardımınla olacak iş değil bu biliyorsun, profösyonel yardım almalı arkadaşın

eşiyle problemleri vardı maddi sıkıntılar falan da üstüne eklenince
bi de çok ince düşüncelidir hayat dolu kız depresyona girdi yaa çok kötüyüm (
sana gelip kalıcam sana ihtiyacım var diyo o öyle dedikçe ağlayasım geliyo (
inşAllah en kısa zamanda düzelir dua edin arkadaşlarım

Mervecim çok Geçmiş Olsun Canim Yaaa
üzüldüm Valla Arkadaşina Allah Yardim Etsin
Tez Zamanda Kurtarsin Sikintilarindan

sagolun hepiniz canlarım
şimdi arkadaşım sana gelip kalmak istiyorum diyo günlerdir ben de gel diyorum
ama annesi dün sabah beni arayıp kabul etme bahane uydur doktora gitmeyi kabul etmiyor merveye gidicem diyor, dedi ben de bahane uydurdum doktora gitsin diye
ama doktor çıkışı yeniden yarın sana kalmaya geliyorum dedi ben şimdi ne yapmalıyım ya arada kaldım
kabul etmek istiyorum o benim dostum bana ihtiyacı var ben de istemezsem daha kötü olmaz mı sizce de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…