2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

eee ben takvimimi görüyom ama sizinkileri göremiyom sizde de öyle mi ?kendinizinkini görüp başkasınınkini göremiyormusunuz ?

canım sana sormuştum bende 19 haftalık hamişim 32.haftadamı izine ayrılıyoduk bi bilgin varmı?

merhaba arkadaşlar bende 22 haftalık hamileyim , eylülde bi oğlum olcak inş.

umudunu kırmak gibi olmasın öznur83 ama bizim patron boşandı 2.yi aldı ama değişen bişey yok.

benim dişetlerim çok acıyo , aynı sorunu yaşayan var mı ? varsa çözüm bulan var mı ?

umudunu kırmak gibi olmasın öznur83 ama bizim patron boşandı 2.yi aldı ama değişen bişey yok.

ne yalan söyleyeyim canım resmen yıkıldımkafamçokkarıştı

824_buyuk.jpg

BARİ BİRAZ GEZELİM NETTE DE UYKUMUZ AÇILSINNNNNNNNN

öznur yaa off yarın napıcaz benim kociş yarın seni göndermem işe diyor
patronlar yollar açık sadece arama yapılacakmış diyor

canım sana sormuştum bende 19 haftalık hamişim 32.haftadamı izine ayrılıyoduk bi bilgin varmı?

evet canım doğumdan önce 8 hafta doğumdan sonra 8 hafta.yani 32.haftada başlayabilirsin.ama eğer çalışmana mani yoksa doğumdan 3 hafta önceye kadarda çalışabilirsin.5 haftanı doğumdan sonraki iznine eklettirirsin.ben çalışmıcam bir sene bırkacam işi.herhalde 32.haftada ayrılırım izne.

öznur yaa off yarın napıcaz benim kociş yarın seni göndermem işe diyor
patronlar yollar açık sadece arama yapılacakmış diyor

yollar fln açık değil ama benim sevgili patronumda geleceksin dedi geçen yılları hatırlamıyorlarmı bunlar köprülerden yürümeler bilmem ne

benim eşimde gitmeyeceksin işten çıkarsınlar dedi internette açıklamaları fln okumuş çok olay olacak diyor

yollar fln açık değil ama benim sevgili patronumda geleceksin dedi geçen yılları hatırlamıyorlarmı bunlar köprülerden yürümeler bilmem ne

benim eşimde gitmeyeceksin işten çıkarsınlar dedi internette açıklamaları fln okumuş çok olay olacak diyor

aynen benim eşimde geçen yılı hatırlamıyorlar mı diyor.
isterse işten çıkarsınlar dedi
sabah arayıp gelemiyom derim artık

aynen benim eşimde geçen yılı hatırlamıyorlar mı diyor.
isterse işten çıkarsınlar dedi
sabah arayıp gelemiyom derim artık

ya daha önceki senelerde bir kere bile yarın gelecekmiyiz demedim hep sirkeciden yürüyerek geldim
ama biz hamişiz tek sorunumuz bu neyse çıkmadan önce bir kez daha konuşacağım artık vedalaşır giderim eşiminde arayıpta bulamadığı sırnaşık şey çalışmamı istemiyordu artık

ya daha önceki senelerde bir kere bile yarın gelecekmiyiz demedim hep sirkeciden yürüyerek geldim
ama biz hamişiz tek sorunumuz bu neyse çıkmadan önce bir kez daha konuşacağım artık vedalaşır giderim eşiminde arayıpta bulamadığı sırnaşık şey çalışmamı istemiyordu artık

EVINDE INTERNET VARMI CNM SENINsengözlerimebaksanab

X