2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

papatyam içimimi okuyorsun yiğit yağız kayra üç ismi buldum üçünüde beğenmedi bizimkisi egeydi ikimizin istediği önceden sonra patronunun oğlu oldu ege koymuş onlarda olmaz diyor ege için egemen istiyor şimdide erkek olursa eşim kız olursa ben koyacaktım hep öyle konusurduk ama oğlum olaccagını öğrenince anlaşmayı bozdum bakalım napcazz

aslıcım bendede düşük taansiyon var bende muzdaribim güzelim yaaa uzanıp ayaklarımın altına 2 yastık koyuyorum öle gerekiyor bide tuzlu yicen işte bende hastanelik oldum hayatımm zor valla zorr allah bebişlerimizi korusun bizim çekmemiz önemli diil yanii

Kızlar yüksek tansiyon çıkması daha riskli..
Tansiyonu düşürmek daha zordur..
Ama siz yine de dikkat edin,allah korusun bayılır düşersiniz filan

hicranımmm yaa bende tuzlu ayran içiyorum allahıma çok şükür bende şişlik yokk eşim söylemesi ayıptır canınız çekmesin erigi ara ara tuzlayıp yiyorum kızıyor sen tuz yemege devam et diye. ama tansiyon yine düşük yine düşükk allahım bebişlerimizi korusunn.

Kızlar ben çıkıyorum
yarın kociş geliyor benim bacaklar,kaşlar orman gibiii

adam pişman olmasın sonra geldiğinee:roflol::roflol:

Kızlar ben çıkıyorum

ilahii güll güldürdün benii :roflol::roflol: hadi kolay gelsin sana canımm.

Kızlar ben çıkıyorum

aldıklarını güle güle giy canım
gözün aydın eşin geliyormuş yarın ne güzel :teytey:
kolay gelsin yerimseniben iyi akşamlar..
a.s.

ayy ben de tuza banıp yiyorum ama korkuyorum bi yandan da inşAllah yüzüm gözüm şişmez diye :sm_confused: tansiyonum düşük Allah tan şişlik de yok şimdilik..

ayy ben de tuza banıp yiyorum ama korkuyorum bi yandan da inşAllah yüzüm gözüm şişmez diye :sm_confused: tansiyonum düşük Allah tan şişlik de yok şimdilik..

sorma canımm bende şişlik olacak diye korkuyorum ama Allahtan şişlik yokk.

kızlar annem kızkardeşim geliyor diğeride eşi ile geliyormuş bu akşam bana yemekte getiriyorlar akşam yemeği telaşıda kalktı ohhh ohhh bende gelsinler istiyordum yeğenimde geliyor çok tatlı yaa özledim onu valla e bu akşam giremeyebilirim affedin beni okişşş

çok güzel olmuş canım ellerine sağlıka.s.a.s.

Ayy gerçekten liste harikaa
Kaybetmeyelim bundan sonra..
Kim düzenlediyse eline,bebeğine sağlıkk...

Bu arada bir ben kalmışım cinsiyeti belli olmayan
cumartesi öğrenicez biiz.

ohh keyfine bak canımcım..
ben en büyüğüm o yüzden teyze olmadan anne olacağım ama yeğen
sevgisi de bambaşka oluyormuş dimi??yerimseniben

kızlar ben yeni üyeyim... 18 haftalık hamileyim 5 senedir uğraştım sonunda oldu ..ÇOK ŞÜKÜÜÜRRRR....

sabırlı melo arkadaşımıız aramıza hoşgeldinn. hicranımmm bakıyorumm ohh ne rahatttsınn keyfini çıkar tatlımm. güll sende kendine ve bebişine yeni ciciler almışsın güle gülee giyin tatlımm. eşinin gelmesine saatler kaldı geri sayım başlamıştır herhalde degilmi.

merhaba kızlar bende geldim nasılsınz bakalım;
isimler düşünülmeye başlanmış ne güzel, ben bir türlü karar veremiyorum ya erkek ismi konusunda kız olsaydı çok güzel isimler var ama erkek ismi bulamıyorum bebişime hiç bir ismi layık göremiyorum ben :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…