2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

en önemlisini unuttum bu arada sonunda merağımızda sona erdi cinsiyetinide öğrendik, bizimde inşallah Oğluşumuz olacak teyzeleri :teytey:

h.g üçlü testin iyi çıkar merak etme
oğluşunda hoşgeldi gözün aydın canım inşlh sağlıkla doğumlarınıda görürüz.

günaydın kızlar

nasılsınız iyimisiniz ? dün yazdıklarınızı okudum ama katılamadım size.banada sağlık ocağı 18 'ine randevu verdi ama dr.ben söyleyince git dedi.mayısın başında randevumuz var artık o söyleyince giderim.bide gittiğimizde hastaneye randevu verecek.şeker yüklemesi ve tkrardan kan,idrar tahlili yapılacakmış.

birzadan eğer yapabilirsem oğluşumun ve ona aldıklarımın resmini koyacam.

MERHABA CANIM. iyi çıkar içini ferah tut büyümüş dimi bebiş :dance:

Sağol canım, evet bayağı büyümüş kerata 5 hafta önce görmüştüm o zaman uyuyodu dr. zorla uyandırdı hareket etsin diye bu sefer gittiğimdde maaşallah kıpır kıpır hiç yerinde durmadı bide annesine el salladı yerim ben onu,birdahaki kontrolü dört gözle bekliyoruz.
Show tv de suda doğumdan bahsediliyo

ay neden böyle büyük çıktı ya sileyim onuda bi daha ekliyeyim bari.napmalıyım sizce küçültmek için.

artık silelim her ne kadar çirkin çıkmış olsada oğluşum :)) nazar değmesin.

olmuş en sonunda.

Son düzenleme:
merhabaa eylül anneleri nasılsınızzz. ama kimse beni sormamışş :1closedeyes:
ben bugün evdeyim dinleniyorumm. sizler neler yapıyorsunuzz herkese iyi çalışmalarrr arada bir ugrarımm evdede temizlik var ama ben birşey yapmıyorumm. yerimseniben

Olmuşş Canimm Maşallah Nazar Değmesin Baya Büyümüş...................

Asli Canim Geçmiş Olsun Rahatsiz Sanirimm Aman Birak Işi Gücüü Gel Sohbetee

kızlarrrr kusura bakmayın yaaa,acil toplantı çıktı,şimdi gelebildim yeniden aranıza..
canımmcım oğluşun çok tatlı çıkmış:))
asliicim canım hayırdır rahatsızmısın ?

Sweet canım maaşallah oğluna çok şeker, allah nazarlardan saklasın
Aslıcım sanada çok geçmiş olsun, iyi dinlen

sağol canım.bunları almamın hikayeside çok komik ha.eşim bana dedi ki seni vapurdan inince alayım benim biraz işim var sen biraz ykm'de dolaş.bende gittim baktım indirim var dayanamadım aldım.sonra gelmiş beni almaya bi daha seni almıcam dedi ben otobüs parası vermeyesin diye seni alayım dedim sen maşallah neler neler almışsın dedi.:))

asıl kıyafetleri bazanın altında ama ben bazayı kaldıramadığım için ağır çünkü onların resimlerini çekemedim.neyse yazlık- kışlık değişimi yaptığımda çekerim artık resimlerini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…