2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Ohhhh Oh Izin Alan Kaçiyoooooo üfffffffff
Seren Nerdesin Cadiiiiiiiiiiiiiiii

burdayımmmmm ne msn si kıs valla kımseyle konusmuyorum msnde arada acıyorum zaten patron avrdı cok sukur gıttı sabahtan berı basımı yedı yaniii sıkıntı batı yaahuuu
neguzel herkes gezıyo bıze nıspetmı yapıyonus kıslaarrrklava: bızde haftasonları gezerıs dımı ayşeeee:dilcikar:
buarada bu yeşil turuncuya nasıl bakıcaz anlamadım kıs ben:uhm:

Avatarinin Yaninda Seren Yazan Yere Tikla üyelere Açik Profiline Gir Orda Haakimda Falan Yazan Yerin Sonunda Yazan Yere Tikla...

He Kizz Hafta Sonu Gezerik Artik Bizzz

merhaba seren ve ayşe
nasılsınız bebişler nasıl ?
benim sol kasığımda çok ağrı vardı iki gündür doktora gittik tahlil yapıldı herşey temiz çıktı ağrım da geçti çok şükür..

Avatarinin Yaninda Seren Yazan Yere Tikla üyelere Açik Profiline Gir Orda Haakimda Falan Yazan Yerin Sonunda Yazan Yere Tikla...

He Kizz Hafta Sonu Gezerik Artik Bizzz

tmm cnm buldum mersiiiiia.s. e güzelmişşş
of hava okadar guzelkı calısmak bıle ıstemıyorum valla mayısı saymassak 3 ay sonra cıkıcam işten sıkıntı basıyo artık valla,

bende bu ara yoğunum sadece yazdıklarınızı okuyabiliyorum ya pek yazamıyorum ((kızlar kasıklarınızda ağrı varmı genelde aynı tarafta

iiyiz cnm geçmişolsun buarada bak sorunda cıkmamıs cok sukur sanırım genıslemekten agrıyor , benımde aksam ara ara bugunde sımdı basladı rahımde bole sankı adet cekılmesı gıbı cekılme var gece bende hıc uyuyamadım agrılarım gece baslıyor nedense sanırım genıslıyoruz ve bebek buyuyor ondan herhalde:uhm:

benimde perşembe günü oldu cnm sağ kasığımda hemde çok ağrıyordu banada tahlil fln yaptı bebişe baktı herşey yolunda dedi. bugünde var yine biraz inş birşey yoktur offfffff yaaaaaaaaa

sağol canım
evet rahimin genişlemesinden kaynaklanıyormuş
ama iltihap da olabilirmiş ağrılar fazla olursa tahlil yaptırmakta fayda varmış a.s.

bende bu ara yoğunum sadece yazdıklarınızı okuyabiliyorum ya pek yazamıyorum ((kızlar kasıklarınızda ağrı varmı genelde aynı tarafta

evet canım özellikle sol tarafımda ağrı var ve bastırınca da acıyor ama bir sorun çıkmadı doktora kontrole gittim normalmiş bu tür ağrılar ..

benimde perşembe günü oldu cnm sağ kasığımda hemde çok ağrıyordu banada tahlil fln yaptı bebişe baktı herşey yolunda dedi. bugünde var yine biraz inş birşey yoktur offfffff yaaaaaaaaa

önemli birşey yoktur canım sıkma canını sen a.s.

kızlaaaaaaaaaaaar yemek yiyip geldik ay hava çok sıcak yaaaaaaaaa siz de bunalıyor musunuzzz benneyaptımki

Selam güzeller,
bende yeni geldim eve,canım çıktı bugüün bir de nöbetçiydim..
yarın da rahat yok bize törene gidicez...

Yaa Kizlar Birazz Canim Sikkin Olmadik şeyler üretiyomm Beynimdee Yaaa
Sanki Eşimin Beni Aldattiğini Falan
Bana Karsi çok Iyi Ben Bunun Altinda Bile Bişey Ariyorumm Hamileyken Aldatir Ya Eşler O Açidan
Cinsellikte Iyi Aramizda Ben Istemem Genelde O Gelir Bana Hatta. Ama Ne Bileyimmm..
Dün Mese Lastik Değiştirmiş Falan Evede Yarim Saat Geç Geldii Duş Alacam Dedii Ayy Kafama Tükereyim Aklima Deli Deli şeyler Geldii Hayir Anlatiyo Bide Işle Ilgi Söyle Söyle Oldu Diyee
Ama Ne Bileyim Korkuyomm Ben Yaa Sanirim Umarimm Yapmazz.. Ki Biliom Yapmazz Güvenim Sonsuz Ama üfffffff Canim Sikkin Kaç Gündürr Aceba Konuşşsammi Bilemedimmmmm Yaaaaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…