2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

st50031br1mq9.jpg
AYY ÇOK ŞEKER AMA 1,840 YTLLL

günaydın kızlar
bebişleriniz ve siz iyisiniz umarım
bende bebeğimi son bir kaç gündür pıt pıt hissetmeye başladım çok güzel:)
bişey sorcam size benim iki kolumun bileğindede lekeler oluştu neden olabilir acaba

Kızlar günaydın nasılsınız sizlere bişey sormak istiyorum tetonoz aşısı yaptıranınız oldumu bide hangi haftada yaptırdınız sanırım benim bu hafta tetonoz aşım olucak merak ettim teşekkürler

günaydın
bende tetanoz aşısı yaptırmadım henüz ama
doktorum 5.aydan sonra yaptır dedi sağlık ocakları yapıyor dedi

GÜNAYDINNN KIZLARRR nasılız bugün
iletişim cnm senin dediğin lekeler benim bacaklarımın arka tarafında var varis başlangıcıymış ama bilekte varis duymamıştım o başka bir şey olmalı ama yine kılcal damarların genişlemesiyle ilgili diye düşünüyorum

HERKESE GÜNAYYYYYYYYYYYYYYYDIIIIIIIIIINNNNNNNNN hayırlı günler çalışanlara iyi çalışmalar ev hanımlarına iyi gezmeler diliyorum hadi yeni bir güne başladık hayırlı günlere devam inşallah

Senin O Dediğinde Benim Gögüslerimin Altinda Oluyoo Ince Ince Mor Mor Kilcal Damarlar Belirdi Ama çatlama Yokk Henüzz

Annişle Konuştumm Akşam Aip Alacagizz Ben Kizima Yelek Başlayacagimm Bittince Koyarim Buraya Resmini....ayy Model Varsa Yollayinn Okiş.

valla anlamadım bende bileklerim genişlemedi ama çatlama veya varis olabilir mi :)
ohh yarın tatil bol bol uyuycam kızımla birlikte

Herkese Merhabalar nasılsınız umarım herkes iyidir, internette sorun vardı giremedim 3-4 gündür, Cmrtesi dr.gittik gördüm bebişimi 3lü testimizide yaptırdık sonuçları bekliyoruz inşallah herşey yolunda çıkar.

en önemlisini unuttum bu arada sonunda merağımızda sona erdi cinsiyetinide öğrendik, bizimde inşallah Oğluşumuz :emir_bebek: olacak teyzeleri :teytey:

günaydın kızlar
bebişleriniz ve siz iyisiniz umarım
bende bebeğimi son bir kaç gündür pıt pıt hissetmeye başladım çok güzel:)
bişey sorcam size benim iki kolumun bileğindede lekeler oluştu neden olabilir acaba

merak etme canım ters bi durum değil 18-20 haftalarda belirmeye başlarmış vücutta lekeler ve doğumdan sonra kaybolurmuş
http://www.gebelik.org/dosyalar/cilt.html

Herkese Merhabalar nasılsınız umarım herkes iyidir, internette sorun vardı giremedim 3-4 gündür, Cmrtesi dr.gittik gördüm bebişimi 3lü testimizide yaptırdık sonuçları bekliyoruz inşallah herşey yolunda çıkar.

MERHABA CANIM. iyi çıkar içini ferah tut büyümüş dimi bebiş :dance:

X